8 geriausi treniruokliai namams

Dviratis treniruoklis yra geras pirkinys sportuojant namuose. Iš išorės jis atrodo kaip įprastas dviratis, tik modifikuotas. Priklausomai nuo konstrukcijos, treniruokliai tinka tiek pradedantiesiems, tiek rimtai sportuojantiems žmonėms.

Mūsų rinkoje tuo metu, kai buvo sukurtas reitingas, daugiausia yra pilno dydžio treniruokliai su vertikalia sėdyne, su magnetine (elektromagnetine) pakrovimo sistema. Horizontalius rasti daug sunkiau.

Nešiojami treniruokliai (be vairo, tik mechanizmas su pedalais), is pirmo žvilgsnio labai patogūs, neužima vietos, bet ir neduoda rimto krūvio. Visų pirma, jie skirti vyresnio amžiaus žmonėms, naudoti ligoninėse ir namuose reabilitacijos laikotarpiu. Be to, vartotojai išreiškia daug skundų dėl tokių modelių. Čia mes jų nenagrinėsime.

Atkreipiame jūsų dėmesį į 2016 m. pirkėjų paklausiausių treniruoklių Top 8. Įvertinimas pagrįstas internetinių parduotuvių duomenimis, atsižvelgiant į vartotojų nuomones. Visų pirma, mes orientavomės į klientų, kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą ir turi didelę patirtį dirbant su tokiais treniruokliais, atsiliepimus. Treniruokliai skirstomi į tris kategorijas (biudžetiniai, pusiau profesionalūs, profesionalūs), kiekvienoje kategorijoje modeliai išdėstyti kainų didėjimo tvarka.

Atminkite, kad neužtenka tik nusipirkti net geriausią treniruoklį, reikia juo naudotis. Niekas, išskyrus jus, nepasirūpins jūsų sveikata. Tai yra laimingo gyvenimo pagrindas. Ir geriau dar kartą sportuoti, nei suvalgyti papildomą pyragą. Būk sveikas!

Kokį treniruoklį geriausia pirkti?

Jei jūsų tikslas yra tik palaikyti formą, jums tinka nebrangus treniruoklis. Tai padės išlaikyti gerą formą, o tuo pačiu nereikės permokėti už papildomas funkcijas.

Jei norite įsigyti treniruoklį rimtam sportui namuose, esate pripratę prie didelių krūvių, norite pagal laiką susidėlioti treniruočių programas, nustatyti atstumą ir sąlygas (slėniai, šlaitai, intervalai ir kt.), tuo pačiu metu valdykite kūno parametrus, tada sutelkite dėmesį į modelius, ne pigesnius nei 25 000.

Tikimės, kad mūsų Pasirinkimas padės išsirinkti tinkamą dviratį treniruotėms namuose. Būk sveikas!