9 geriausi „Windows 10“ planšetiniai kompiuteriai

„Windows 10“, skirta planšetiniams kompiuteriams, įgauna pagreitį. Šios platformos įrenginiai yra populiarūs tarp žmonių, turinčių Windows įdiegtą išmaniuosiuose telefonuose ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Sinchronizavimas tarp įrenginių palengvina darbą ir bendravimą. Tokios tabletės turi keletą privalumų, o pagrindiniai šiuo metu tikrai veikia kelių langųtaip pat pakeisti vartotojo sąsajos elgseną prisijungus klaviatūros. Yra skundų dėl galimų (perkeltų) programų skaičiaus, tačiau jie nėra kritiški. „Windows“ planšetiniai kompiuteriai tikrai „nelabai geri“ yra našumas prieinamos kainos kategorijose. Panašu, kad atsirado naujos Intel Atom platformos kartos, tačiau kūrėjai vis dar negali atsisakyti taip mėgstamos Z8xxx serijos. Dėl to masiškai pristatomi arba galingi profesionalūs sprendimai, arba gana silpni „buitiniai“ sprendimai. Tačiau tarp jų labai sunku rasti pagrįstą kompromisą. Bent jau mūsų parduotuvėse.Pažvelkime į geriausius „Windows 10“ planšetinius kompiuterius – „Microsoft“ „OS“. ekspertų ir paprastų vartotojų teigimu, 2017–2018 m.

Atsižvelgiant į planšetinių kompiuterių gamintojų norą aprūpinti savo gaminius visaverte klaviatūra, ypač modeliuose su didele ekrano įstriža, tezė, kad stacionarių ir nešiojamų kompiuterių netrukus bus visiškai atsisakyta mobiliųjų įrenginių naudai, yra gana prieštaringa. Bent jau „Windows“ planšetinių kompiuterių segmente. Sakykite, kas jums patinka, tačiau „Windows“ operacinė sistema yra patogesnė už konkurentus kuriant įvairų turinį. Negana to, visokie ekspertai ir analitikai savo dejonėse dėl sumažėjusio vartotojų susidomėjimo planšetiniais kompiuteriais neįvardija, kad hibridinių įrenginių populiarumas praktiškai nemažėja, o dauguma jų – tik „Windows 10“ modeliai.

Pagrindiniai skundai dėl „Windows“ planšetinių kompiuterių, kaip taisyklė, yra susiję ne su pačiu įrenginiu, o su prastu „Windows Store“ turiniu su visavertėmis planšetinių kompiuterių programomis. Net naudojant didelio formato programėles, redaguoti dokumentus ar dirbti nepritaikytomis programomis be rašiklio yra gana varginantis.

Laimingo apsipirkimo!