7 geriausios vietos apsistoti Kryme

7 geriausios vietos apsistoti Kryme

Dviejų jūrų skalaujamas Krymo pusiasalis pelnytai gavo pavadinimą „Planeta miniatiūroje“. Atrodo, čia yra visko: kalnų, lygumų, jūrų, upių ir ežerų, įvairi augmenija, turtinga gyvūnija. Miestai stebina įdomia architektūra, o apie pusiasalio istoriją parašyta daug knygų. Jis turi savo tradicijas ir kultūrą, virtuvę ir žinomus Krymo vynus. AT geriausių vietų apsistoti Kryme Pasirinkimas apima populiariausius ir turistų pamėgtus kurortus ir miestus, į kuriuos norisi sugrįžti vėl ir vėl.

Alušta – tik jūra gali būti geresnė už kalnus!


Nuotrauka: in-crimea.com

Kurortinis Alušta miestas yra vaizdingiausioje pietinės Krymo pakrantės vietoje. Kalnų apsuptas, jūros skalaujamas ir turtinga augmenija miestas vilioja tikrus nuostabių kraštovaizdžių žinovus. Aluštos regione yra daugybė pėsčiųjų takų, kylančių į kalnų viršūnes ir iš kurių atsiveria nuostabios miesto ir jūros panoramos. Aluštos svečiai gali pamatyti viduramžių Funos tvirtovės griuvėsius, Dzhur-dzhur krioklį, nuostabias akmens skulptūras „Vaiduoklių slėnyje“, nuostabius sodus ir senus dvarus, taip pat leistis į ekskursiją po nuostabius kalnų ežerus.

Privalumai:

 • Vaizdingi peizažai.
 • Grynas kalnų oras.
 • Vėjų dėka vasarą nėra tvanku.
 • Iš Simferopolis į Aluštą per perėją kursuoja troleibusas, pakeliui atsiveria nuostabūs vaizdai.

Trūkumai: paplūdimiuose sezono metu „nėra kur obuoliui kristi“.

Iš atsiliepimų apie poilsį Aluštoje:

„Alušta yra daina! Tai pasaka! Žiūriu į šiuos kalnus, jūrą, vynuogynus ir jaučiuosi lyg būčiau kitame pasaulyje! Viena vertus, sunku patikėti, kad Žemėje yra tokia vieta, bet iš kitos pusės… kaip namie!“.

„Prieš trejus metus atradome Aluštą ir daugiau mums nereikia! Viskas čia! Nuostabi jūra, kvapą gniaužiantys vaizdai, gražūs kalnai! Paplūdimiai, pramogos… Ne, mes čia atvykome ne dėl to. Čia – gamta, oras, pasivaikščiojimai. Puiku, kad yra tokių vietų… dabar turime, Rusijoje!

Įvertinimas: 10 iš 10.

Jevpatorija yra geriausia vieta atsipalaiduoti Kryme su vaikais


Nuotrauka: www.ng.ru

Nuo SSRS laikų iki šių dienų Evpatorija yra laikoma geriausiu vaikų kurortu Krymo pusiasalio teritorijoje. Šis sveikatingumo kurortas garsėja saugiais paplūdimiais su smėliu ir mažomis kriauklėmis, palankiu klimatu ir daugybe sveikatos priežiūros įstaigų. Sezono įkarštyje krante vyksta koncertai ir vaikų kolektyvų pasirodymai. Mieste taip pat yra teatrai vaikams, vandens parkas, delfinariumas, dinoparkas, daugybė žaidimų aikštelių ir pramogų parkų. Nuobodžiauti nebus ir tėveliams – ekskursijos ir išvystyta pramogų infrastruktūra praskaidrins atostogas prie jūros.

Privalumai:

 • Sudaromos visos sąlygos įdomiam laisvalaikiui su vaikais.
 • Švarūs, saugūs smėlio paplūdimiai.
 • Prieinamos kainos.

Trūkumai: sezono metu gana daug turistų.

Iš atsiliepimų apie poilsį Evpatorijoje:

„Kai sūnus buvo mažas, dažnai sirgdavo, mums patarė vežtis prie jūros. Išgirdau daug gerų dalykų apie Evpatoriją, pradėjome ten važiuoti. Iš tiesų, vieta vaikams atsipalaiduoti – pati geriausia Kryme! Klimatas geras, saulė, skaidri jūra, smėlis, kriauklės… Be to, sūnus labai mėgsta žiūrėti spektaklius, eiti į teatrą, į delfinariumą. Daugiausia ilsėjomės sanatorijose, kad galėtume lankyti sveikatinimo procedūras.

Įvertinimas: 10 iš 10.

Kerčės pusiasalis – geriausia atostogų vieta Kryme
tylos mėgėjams


Nuotrauka: crimeaplus.ru

Poilsį Kerčės pusiasalyje renkasi tie, kurie pavargę nuo miesto triukšmo, turistų šurmulio, naktinio kurorto gyvenimo. Kerčė – ramus „rojus“, išsaugojęs savo nesugadintą gamtą su unikalia flora ir fauna. Azovo jūros pakrantėje esantis Karalaro kraštovaizdžio parkas yra unikalus. Pakrantė išraižyta mažų jaukių įlankų, vadinamų „Generolo paplūdimiais“. Šioje nuošalioje vietoje kempingų mėgėjai turi unikalią galimybę išsirinkti sau patinkančią įlanką ir mėgautis jūra, saule ir tyla. Pusiasalyje yra pensionų ir viešbučių, tačiau būstas privačiame sektoriuje yra labai paklausus, kurio kainos yra daug mažesnės nei pietinėje Krymo pakrantėje.

Privalumai:

 • Mažas turistų skaičius.
 • Priimtinos kainos.
 • Smėlėti papludimiai.
 • Unikali gamta.

Trūkumai: