15 geriausių 2019 m. televizorių

Šiuolaikinio žmogaus būste yra tokių civilizacijos ir komforto elementų, be kurių beveik neįmanoma išsiversti. Buitinės technikos srityje tai yra skalbimo mašina ir šaldytuvas, tačiau namų elektronikos srityje pagrindinis atributas yra televizorius. Būtent jis padės sužinoti paskutines naujienas, pamaloninti save naujovėmis ar kino klasika, praskaidrinti namų šeimininkių, pensininkų kasdienybę mėgstamomis televizijos laidomis, leis nuotoliniu būdu pasidžiaugti „mūsiškiais“ ar tiesiog už gražų. žaidimas sporto transliacijų metu. Štai jis „visagalis“!

Televizoriai kasmet tampa vis tobulesni, atsiranda naujų technologijų, funkcijų ir režimų, tobulėja dizainas ir vaizdo kokybė. Modelių yra begalė. O išsirinkti geriausią variantą ne visada taip paprasta. Dabartinė problema? Būtent šiuo atveju mes jums paruošėme geriausių naujų 2019 m. modernių televizorių reitingą.

Geriausių 2019 m. televizorių Pasirinkimas

Kokį televizorių rinktis 2019 m.?

Aukščiau išvardyti modeliai, atsižvelgiant į šiandienos realijas, gali būti laikomi sezono hitais. Kur sustoti? Taigi juk geriausias televizorius kiekvienam yra jo paties. Tačiau mes esame pasirengę pasidalinti kai kuriais argumentais, o jūs nuspręsite, vadovautis jais ar ne.

Jei turite asmeninių pageidavimų gamintojui, protinga vadovautis „sielos kvietimu“, jei tik dėl to, kad ateityje nereikės skųstis neįprastu įrenginio meniu, nustatymais, „ašiu“. nustatytas pardavėjo.

Pavyzdžiui, „Sony“ su savo vaizdo apdorojimo technologijomis pateikia geriausią tikrovišką vaizdą, tačiau idealūs nustatymai ir sąveika su „Android“ reikalauja tam tikrų įgūdžių ir proceso supratimo.

Putojantys iš burnos „Samsung“ gerbėjai įrodys savo mėgstamiausių elektroninių prietaisų pranašumus, kaip argumentą nurodydami dideles didžiausias ryškumo vertes, greitesnį, patogesnį ir „nemokamų“ išmaniųjų išteklių palaikymą „Tizen“.

LG šalininkai stos už WebOS sąsają, universalų nuotolinio valdymo pultelį, o spalvų atkūrimą suvokia pagal principą: net jei ir yra šiek tiek rūgštelės, ji ryškesnė ir sodresnė nei gyvenime.

O juk kiekvienas bus teisus savaip. Gerai tiems, kurie, kaip kadaise Šveicarija, sugebėjo išlikti neutralūs. Atitinkamai, jis gali daryti išvadas nuo nulio, remdamasis savo vizija ir poreikiais. Tik nedidelis patarimas: reklaminiai šūkiai, visokie lipdukai su užrašais apie tūkstančius hercų – šone.

Nepirkite kiaulės maiše. Net ir turint įdomesnį pasiūlymą nuotoliniuose interneto šaltiniuose, patartina pirmiausia užsukti į mažmeninę parduotuvę, pažaisti su pulteliu, įvertinti paveikslėlio savybes. Ir tada jau pateikite užsakymą ten, kur tai bus pelningiau, nepamirškite patikrinti kruopščiai gautos kopijos pristatymo metu. Staiga jis tampa problema.

Apibendrinkime

Negalite tiesiog parodyti pirštu į tam tikrą televizorių ir pasakyti: tai yra geriausia! Taigi paskutiniame etape vis tiek turite įjungti savo vartotojo ego. Ir neleiskite tavęs nuvilti.