15 įdomių namų technologijos variantų

Labai dažnai gyvename beveik „savarankiškame“ pasaulyje – ne tik savo rankomis kuriame interjerą aplink save, bet ir gaminame daugybę įrankių, prietaisų, mašinų ir mechanizmų, kurie mums padeda darbe ar pramogauja laisvalaikio metu. , gaminame savo rankomis. Kartais tai ne tiek naudinga verslui, kiek juokinga. Bet mūsų Kulibinų negalima sustabdyti!

vaizdas


Nuotrauka: sunhome.ru

Su naminiais prietaisais esame susipažinę nuo vaikystės. Ir dabar net vaikui nepasigailėsime hidraulinės pavaros iš statybinės technikos, iš jos pasidarę sūpynes.

vaizdas


Nuotrauka: samodelki.org

Toliau, pradėdamas augti inžinerijos srityje, žmogus stengiasi palengvinti fizinį darbą sau – ir, žinoma, jis pradeda išradinėti stakles iš improvizuotų medžiagų. To pavyzdys yra nešiojamasis, tiksliau „gabenamas“ diskinis pjūklas, pagamintas iš invalido vežimėlio.

vaizdas


Nuotrauka: samodelki.org

Arba štai dar vienas geras savadarbės mašinos dizaino pavyzdys – atrodo gana įdomiai, kaip stendas, skirtas demonstruoti pavarų traukinį inžinerijos studentams. Tiesą sakant, tai yra namuose pagamintas skydinis pjūklas korpusiniams baldams, kuris tikrai veikia!

vaizdas


Nuotrauka: stroimzauralom.ru

Tada prasideda mintys – kaip padaryti ką nors sudėtingesnio, kas gali padėti ir buityje. Vasarą ir rudenį bent jau pjaukite žolę sklype. Rezultatas – vejapjovė, pagaminta iš seno paprasto, sovietinės sistemos dulkių siurblio. Galite pradėti seriją!

vaizdas


Nuotrauka: samodelki.org

O žiemą? Žolės nėra, bet kiemą ir kelius irgi reikia tvarkyti. Prašau, čia yra įdomi sniego valytuvų versija, taip pat surinkta iš improvizuotų medžiagų.

vaizdas


Nuotrauka: forumhouse.ru

Bet, žinoma, tai nėra didžiausia mūsų samodelkinų svajonė. Bet kuris rankų darbo dizaineris mielai savo rankomis surinks automobilį, kuris būtų kelyje! Iš ko – taip jau išeis…

vaizdas


Nuotrauka: liveinternet.ru

Gana juokingas automobilis, nors visu šimtu procentų veikiantis. Tik klausimas: kaip visgi važinėti po tokius kalnus ir pelkes ant jų, jei nėra kabinos, kuri bent elementariai apsaugotų nuo purslų. Arba iš šakų, kurios belsis į galvą iš viršaus.

vaizdas


Nuotrauka: pnevmohod.ru

O šiuo traktoriumi (o gal visgi mašina?) šeimininkas, matyt, važiuoja į mišką grybauti. Na, arba jis pasirenka sklypą medžių kirtimui. Ir jūs galite neštis įrankį į mišką!

vaizdas


Nuotrauka: bomz.org

Tai yra, pažanga jau akivaizdi – pradedame galvoti apie sunkų darbą, taigi ir apie sunkią techniką. O sniegui nuvalyti iš automobilio renkame mini buldozerį.

vaizdas


Nuotrauka: lunohodov.net

O tada – darbui lauke (ar sode, kas ką turi) – plūgas savo rankomis.

vaizdas


Nuotrauka: lunohodov.net

Tai, beje, irgi gana originalaus dizaino plūgas:

vaizdas


Nuotrauka: ideacbb.narod.ru

O norint atlikti žemės darbus sodo sklype, iki kraštovaizdžio dizaino, keičiant paviršių, jums reikia mini ekskavatoriaus:

vaizdas


Nuotrauka: samodelki.org

Kai kurie, beje, yra rimtesni ir gali surinkti ekskavatorius namuose: