Elipsinio treniruoklio KETTLER 7658-000 Vito M aprašymas

Elipsinio treniruoklio KETTLER 7658-000 Vito M aprašymas

Specifikacijos
Bendrosios charakteristikos
Apkrovos sistema magnetinis
Smagratis galinis, svoris: 14 kg
Apkrovos lygių skaičius dešimt
Maksimalus vartotojo svoris 130 kg
žingsnio ilgis 39 cm
Darbas neprisijungus taip (baterijos)
Jutikliai ir indikatoriai
Indikacijos dabartinis greitis, kalorijų suvartojimas, nuvažiuotas atstumas, kadencija
Pulso matavimas taip, širdies ritmo jutiklis ant rankenos (įmontuotas jutiklis)
Perkrovos signalizacija yra
Programos
Treniruočių programų skaičius keturi
Integruotos programos fitneso Pasirinkimas, laiko treniruotės, nuotolinės treniruotės
Papildoma informacija
Įranga transportavimo volai/ratai, grindų išlyginimo kompensatoriai
Matmenys (IxPxH) 128x58x155 cm

Atsiliepimai apie elipsinį treniruoklį KETTLER 7658-000 Vito M

Privalumai

  • Galima pasiekti tylų veikimą
  • Daug indikatorių kompiuterio ekrane
  • Kokybiški komponentai
  • Didelė smagračio masė ir žingsnio ilgis

Trūkumai

  • Ne pačios geriausios kokybės plastikinis dėklas
  • Reguliarios priežiūros poreikis

komentuoti
Keista, kad mano apžvalga bus pirmoji, modelis gana populiarus.
Pradėkime iš eilės: treniruoklį rinkausi ilgai ir atkakliai, nenorėjau išmesti pinigų daiktui, kuris taptų didžiule drabužių kabykla ir taip ne pačiame didžiausiame bute. Pirmiausia, žinoma, apžiūrėjau visus torneus ir bodyfit’us, kurių pilna sportmeisterių ir kitose parduotuvėse. Dėl to nusprendžiau, kad nepirksiu Kinijos – nei vienas iš treniruoklių iki 25 tūkstančių neveikė tyliai ir nepaliko dizaino sklandumo ir patikimumo jausmo. Tada kilo mintis įsigyti gerą naudotą simuliatorių – tačiau kainos skirtumas su nauju nebuvo toks didelis, kaip norėtume, ir dėl to šis simuliatorius buvo užsakytas už mažiausią įmanomą kainą.
Po poros mėnesių naudojimo galiu pasakyti, kad pasirinkdama nesuklydau. Periodiškai priveržiant tvirtinimo varžtus (4 vertikalios stelažo pagrinde ir po vieną ant svirtelių), jis veikia labai tyliai ir sklandžiai, visiškai nėra jokių smūgių ir girgždėjimo; tik šiek tiek girdi kaip veikia smagračio mechanizmas, bet garsas vienodas ir negatyvumo nesukelia.
Simuliatorių surinkau pats, guolius kiekviename mazge, ant kurio yra apkrova, tai yra gera saugumo riba. Korpuso plastikas ne pačios aukščiausios kokybės, vietomis yra įbrėžimų, nukarusių. Taip pat iš karto suskilo kompiuterio korpuso plastikas – netrukdo veikti, nesimato.
Apie kompa nelabai galiu pasakyti – veikia ir veikia, man asmeniskai svarbiausia treniruotes laikas ir pulsas (ant ausies spenelio yra laidinis daviklis), del likusio nesukau galvos, nors ten atrodo daug funkcijų. Viena ypatybė: pagal nutylėjimą energijos sąnaudos rodomos džauliais, norint pasirinkti kalorijas, reikia kaskart mygtukus paspausti apie 10 kartų, tai erzina žmoną.
Mano sąlygomis treniruokliu naudojasi 2 žmonės – 75 ir 50 kilogramų, vidutinio ūgio. Turime pakankamai apkrovų, kurias gali suteikti treniruoklis, tačiau įspūdingesniems žmonėms ar sportininkams to gali nepakakti, rekomenduoju prieš perkant išbandyti apkrovų potencialą.
Rezultatas: rekomenduoju pirkti, geros kokybės prekė.

Vinnie A, 2012-04-23 Įvertinimas 5


Privalumai

  • Keistas dizainas. Simuliatoriuje viskas veikia, yra pulsą nustatantis prietaisas. Pasirodo, jei skalbinių segtukas pritvirtintas prie ausies spenelio, pulsas tikrai nustatomas. Turint norą ir pakankamai valios, niekas netrukdys šokinėti ant treniruoklio, dėti bet kokį krūvį ir tai padaryti.

Trūkumai

  • 1. Pedalų plastikas yra beveik lygus, todėl įprastose namų šlepetėse kojos juda į priekį ir nėra pritvirtintos. Tai nėra labai patogu.
  • 2. Nesu tikras, kas tinka žmonėms, turintiems didelį ūgį ar ilgas kojas. Mano ūgis 168, darant pratimus keliai judant beveik liečia simuliatoriaus kūną.
  • 3. Po poros mėnesių po pirkimo pradėjo veikti triukšmingiau, nors vis dar tylu.

komentuoti
Pasirinkau šį treniruoklį, nes mačiau jį vakarėlyje ir man patiko. Nors kaina erzino, dabar yra panašių simuliatorių ir pigesnių, bet ne iš tokių žinomų prekinių ženklų. Tačiau anksčiau jau turėjau pigesnį treniruoklį už 7 tūkstančius rublių. Tai nepateisino mano lūkesčių, nes magnetinė apkrova jam neveikė. Manau, kad turėjau paskambinti kam nors iš parduotuvės, kurioje apsipirkau…