2023 m. geriausių išmaniųjų laikrodžių Pasirinkimas

Prieš keletą metų negalėjome įsivaizduoti, kad elektroniniai laikrodžiai greitai bus vadinami išmaniaisiais. Didžiųjų gamintojų gaminami įrenginiai jau gali pakeisti išmanųjį telefoną. Tačiau dažniausiai jie dirba poromis – tai leidžia greitai perskaityti gaunamą žinutę, neišimant telefono iš kišenės.

Žinoma, visi išmanieji telefonai rodo laiką ir datą. Bet ką – ploni ir lengvi, dabar jie visai ne tokie kompaktiški. Taigi tegul jie guli kišenėse ir krepšiuose, o kiti išmanieji įrenginiai gali palaikyti ryšį, skaičiuoti žingsnius, stebėti kūno būklę (ir daug daugiau).

Geriausi įvairių kainų kategorijų išmanieji laikrodžiai, skirti suaugusiems ir vaikams, patyrusiems ir nelabai patyrusiems sportininkams, taip, apskritai, visiems, vertinantiems patogumą ir komfortą – mūsų šiandieninio reitingo tema.

Kurio prekės ženklo išmanusis laikrodis yra geresnis?

Visiškai natūralu, kad geriausi išmanieji laikrodžiai atkeliauja iš įmonių, gaminančių populiariausius (bendrai ar konkrečios klasės) išmaniuosius telefonus. O įmonių tikrai nėra tiek daug.

Apple. Produktai su logotipu įkandamo obuolio pavidalu turi didžiulę gerbėjų armiją visame pasaulyje. O nauji visiškai naujų „iPhone“ savininkai beveik neišvengiamai stengiasi juos papildyti kompaktiškais, tačiau neįtikėtinai daug užduočių atliekančiais ir aukštųjų technologijų „Apple Watch“ laikrodžiais, kurių kiekviena iš vėlesnių kartų, išlaikydama atpažįstamą dizainą, tampa modernesnė ir pažangesnė. Viskas gerai, tačiau prekės ženklas iš esmės orientuotas į suderinamumą tik su savo įrenginiais IOS „ašyje“. Ir ne kiekvienas gali lengvai nutempti „šviežių“ obuolių laikrodžių kainų etiketę (kredito organizacijos trina rankomis). Ypač jei svarstysime modelius keraminiame arba titano korpuse.

Samsung. Pietų Korėjos prekės ženklas yra pagrindinis Yabloko konkurentas. Veda negailestingą kovą su jais. Kartais net per teismus. Tačiau vis tiek pagrindinis principas yra mūsų pačių aukštos kokybės, puikios kokybės programėlių su išplėstomis funkcijomis išleidimas. Šio prekės ženklo išmanieji laikrodžiai tradiciškai yra klasikinio apvalaus dizaino, yra neįtikėtinai protingi, gražūs ir patikimi. Be to, jie yra universalesni ir suderinamumo požiūriu – palaiko ir Android OS, ir „priešo“ IOS. Tačiau „Samsung“ išmanieji laikrodžiai geriausiai veikia su firminiais išmaniaisiais telefonais.

Garmin. Amerikietiškas prekės ženklas, žinomas dėl puikios navigacijos įrangos, bet ne mažiau garsus išmaniais, sportiškais laikrodžiais. Kuriame, beje, GPS palaikymas, Glonass yra įprastas dalykas. Asortimentas kiekvienam skoniui, stiliui ir biudžetui. Tiesa, viskas, kas geriausia viršutiniame kainų intervale. Visiškai atitinkanti gyvenimo tiesą.

Huawei. Žinoma Kinijos įmonė. Asortimente – išmanieji telefonai ir išmanieji laikrodžiai, kurių būdingas bruožas – garsus optimalus kokybės ir kainos santykis. Ir čia jūs galite ginčytis! Šio gamintojo išmanieji laikrodžiai – stilingi ir nebrangūs „dėvimi prietaisai“, pasižymintys geromis galimybėmis kasdieniams poreikiams ir sportui. Yra analogų iš „Huawei“ kontroliuojamo prekės ženklo Garbėbet pastaruoju metu viskas kažkaip populiaresnė tiesiog aukščiau už pagrindinį.

Amazfit. Jis yra Huami, jis yra Xiaomi. Kitas geras gamintojas iš Kinijos. Šio prekės ženklo laikrodžiai daugiausia pristatomi vidutinio kainų diapazono nišoje, tačiau asortimente yra ir bene geriausia išmaniųjų laikrodžių versija biudžetiniame segmente – Amazfit Bip. Apskritai modelių asortimentas yra kuo įvairesnis. Išmaniųjų laikrodžių dizainas yra Apple stiliaus kvadratinis arba klasikinis apvalus.

Nėra prasmės išvardyti kitų kiniškų ir rusiškų (perparduodančių) nebrangių „amatų“ prekių ženklų. Jų vardas legionas. Paprastai jų gaminiai puikiai atrodo kaip laikrodžiai. Tačiau skundų dėl išmaniųjų funkcijų pakanka. Daug kas priklauso nuo to, kiek sėkmingas ar nelabai sėkmingas modelis ar net konkretus atvejis.

Geriausių 2023 m. išmaniųjų laikrodžių Pasirinkimas – 15 geriausių

Kaip išsirinkti išmanųjį laikrodį? Mažas „aprašymas“ pagal kategorijas

Pradėkime eilės tvarka.

Nebrangus išmanusis laikrodis

Vargu ar kas nors yra paslaptis, kurioje šalyje yra gaminama įperkama elektronika. Prekių užsakymas tiesiai iš Kinijos jau yra nacionalinio apsipirkimo bruožas. Ir nemaža dalis vietinių internetinių parduotuvių perkamos visai ne vietinėje didmeninėje bazėje. Paprastas patarimas: jei norite pigiau, rinkitės patikimų gamintojų iš Vidurio Karalystės prekes (pavyzdžiui, Xiaomi, dar žinomas kaip Huami, Amazfit). Tačiau neaiškių pastabų su nežinomais vardais geriausia vengti. Be to, daugelis tvirtino…