6 geriausios pynės verpimui

Patyrusių meškeriotojų nuomone, populiariausių pintų valo spiningavimui apžvalga

Autorius:

Sergejus Shchetko

Šiuolaikinės pintos virvelės beveik visiškai pakeitė monofilamentą tokioje populiarioje žvejybos kryptimi kaip spiningas. Pintinės dėka atsirado naujų žūklės būdų, o dirbtiniai masalai tapo patrauklesni. Kokia yra pintų virvelių sėkmės paslaptis?

Daugiagijinė meškerė išpopuliarėjo dėl kelių svarbių privalumų.

  • Pinti praktiškai neišsitampožymiai padidindamas pavaros jautrumą.
  • laidas žymiai stipresnis nei monofilamentinis tokio pat storio.
  • Šiuolaikinės pintos virvelės gražiai slysta per žiedus, didinant jaukų užmetimo atstumą.
  • Specialaus audimo ir pluošto apdorojimo naudojimas leido pagaminti virvelę atsparus nusidėvėjimui.

Visos šios savybės paskatino tobulinti spiningo žvejybos būdus, tokius kaip trūkčiojimas, džigas ir trūkčiojimas. Pynės pagerino stambių plastikinių masalų ir silikoninių žuvų gaudomumą. Taip pat atsirado nauja kryptis ultralengvoje erdvėje, vadinamoje mikrodžigu. Tik pynė leidžia stebėti miniatiūrinių 1 g sveriančių masalų judėjimą vandenyje.

Geriausių pynių Pasirinkimas pagrįstas žinovų ir verpimo gerbėjų atsiliepimais.

Geriausios nebrangios pynės pradedantiesiems

Power Phantom XLT 4x Green

Gerai žinoma vokiečių kompanija Power Phantom gamina nebrangius XLT pintus laidus. Virvelė turi tankų pynimą ir apvalią dalį. Gamintojui pavyko gauti pintą žvejybos liniją, pasižyminčią dideliu stiprumu ir atsparumu dilimui. Išskirtinis modelio bruožas – išskirtinai lygus paviršius ir lengvas slydimas ant žiedų. Kūrėjai panaudojo novatorišką audimo technologiją, kurios dėka laidas eksploatacijos metu nesudaro „barzdos“. Pinti meškerė sujungia tvirtumą ir minkštumą, ją lengva megzti, o suformuotas mazgas patikimas. Geriausia biudžetinė pynė mūsų reitinge.

Pagrindiniai privalumai:

  • minimali trintis;
  • didelio stiprumo;
  • atsparumas dilimui.

9.9
/ dešimt

Įvertinimas

Atsiliepimai

Nusipirkau nebrangų „Power Phantom“ pintą laidą, kad aprūpinčiau savo naują spiningo meškerę. Tai pasirodė stebėtinai harmoningas sprendimas. Dėl pynutės masalas nuskrenda toli, o užkabinus buvo galima daugumą brangių voblerių išplėšti nuo raitymo ir žolės.