Antakių makiažas – 4 dažniausiai p

Išraiškingi, puikiai apibrėžti Kylie Jenner ar Chiara Ferragni stiliaus antakiai yra milijonų moterų svajonė. Ar jūs taip pat esate vienas iš jų? Naudodami tinkamą kosmetiką ir keletą moteriškų gudrybių, galite padaryti savo lankus malonius! Patikrinkite, kaip dažyti antakius ir kokių klaidų vengti.

1 klaida: neteisinga antakių forma

Puikūs antakiai turi atitikti jūsų veido formą! Atminkite, kad visi yra skirtingi ir jų neveikia internetinių tinklaraštininkų ar įžymybių lankai. Tai, kas jiems tinka, gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Kaip padaryti gražius antakius, kurie pabrėš jūsų grožį? Atraskite penkias populiariausias antakių formas ir išsirinkite sau tinkamą:

  • Išlenktas, kuri yra švelni kreivė – minkštos kreivės su švelniu kampu gerai tinka ovalus veidas.
  • Stačia arka, t. y. lankas su smailiu kampu – ši forma leidžia optiškai lieknėti apvalus arba deimantinis veidas.
  • S formos, t.y., tiks storesni S formos antakiai kvadratinis veidas.
  • Suapvalintaapvalūs antakiai yra geriausias pasirinkimas trikampio formos veidui.
  • Tiesiai – tiesūs, plokšti antakiai optiškai sutrumpės pailgas veidas.

Norėdami gauti daugiau patarimų, kaip sureguliuoti antakius ir juos puikiai suformuoti, žr. Kaip gauti tobulus antakius? Viskas apie antakių reguliavimą namuose.


Dėmesio!

Nepaisant to, kurią iš siūlomų formų pasirinksite, nepamirškite, kad puikūs antakiai negali būti per ploni. Natūrali arka pradžioje turėtų būti šiek tiek platesnė, o link galo siaurėti. Jei epiliacija pašalinote per daug plaukų, o antakiai atrodo ploni, leiskite jiems natūraliai ataugti!


2 klaida: netinkamas atspalvis arba antakių pieštukas

Renkantis antakių kosmetikos atspalvį, reikia būti budriems kaip ir renkantis veido pagrindo spalvą. Per šiltos, per vėsios ar per tamsios antakiai yra makiažo slydimo receptas! Norėdami to išvengti, nepamirškite:

    • jei esate brunetė su natūraliai tamsiais antakiais naudokite kosmetiką, šiek tiek šviesesnę nei natūrali plaukų spalva – pvz. tamsiai rudas. Šį atspalvį galima rasti, pavyzdžiui, Maybelline „Tattoo Brow Gel“. Formulė yra patvari, o aplikatoriaus dėka galite tiksliai paskirstyti kosmetiką. Venkite juodos spalvos gaminių (nebent juos naudosite tik antakio kaulo spragoms užpildyti). Net ir su brunetėmis jos dažniausiai suteikia per daug efekto.
  • Jūs esate vidutinis arba tamsus Šviesiaplaukis? Kosmetikos antakių atspalvį derinkite prie plaukų spalvos tamsiausiose vietose (pvz., Virš pakaušio ar virš ausų). Jie bus geras pasirinkimas jums šviesiai ruda kosmetika, pvz., „The Balm“ antakių pudra „Brow Pow“. Tiesiog pažiūrėkite, kokia graži jos spalva! Gera kosmetikos pigmentacija yra „The Balm“ paslaptis.
  • Tavo plaukai yra labai šviesuso antakiai vos matomi? Naudokite kosmetiką, kuri švelniai patamsins jūsų lankus. Išbandykite „Makeup Revoltion“ antakių paletę – ją rasite ten šviesūs ir vidutiniai atspalviaikad tikrai nepakenksite sau. 🙂

Ar tu tai žinai…

Renkantis kosmetiką antakiams, atkreipkite dėmesį ne tik į pačią spalvą, bet ir į spalvos temperatūrą – ji turėtų atitikti jūsų grožio tipą. Jei pavasarį ar žiemą esate spalvingas, naudokite šaltą kosmetiką, jei vasarą ar rudenį – šiltą.


3 klaida: per didelis antakių makiažas

Puikūs antakiai yra pabraukiami, nėra visiškai uždengti! Jei per griežtai elgsitės su savo lankais, užtepdami per daug kosmetikos, gausite karikatūros efektą (ypač jei ta proga naudosite per tamsią kosmetiką). Kaip to išvengti?

Būkite atsargūs, per daug neakcentuokite antakio vidaus (taip gali atsitikti, kai pradėsite nuo ten dažyti antakius). Lanko pradžią nudažykite švelniai, nesistenkite bet kokia kaina suteikti jai aštrių, kvadratinių linijų. Skirkite tai savo dėmesiui aukščiausias arkos taškas ir antakio galas – paprastai šioms vietoms reikia skirti daugiau dėmesio. Žiūrėkite, kaip Kylie Jenner tai daro:

Jei esate makiažo mėgėjas pradedantysis arba tiesiog bijote per intensyvaus efekto, naudokite pieštuką, o ne pieštuką. antakių tušas. Jo dėka galite sutvarkyti plaukus ir juos šiek tiek patamsinti – nerizikuojant, kad jie nepaslystų. Būtinai išbandykite vieną iš mūsų perkamiausių: „Bobbi Brown“ antakių tušą arba „Maybelline Blow Drama“ tušą. Jie gali „nupiešti“ stebuklus!

4 klaida: antakiai iš šablono

Pieštuko ar antakių šešėlio naudojimas yra puikus būdas suteikti lankams aiškią formą. Brėždami linijas antakių kraštu, galite gauti tikrai įspūdingą efektą. Kol … nepamirši jų trinti. Antakiai per aštriais, labai aiškiai apibrėžtais kraštais jokiu būdu neatrodys natūralūs.

„Shiseido“ antakių paletės kūrėjai tai prisiminė, be patogaus šepetėlio, jame buvo ir šepetėlis – puikiai tinkantis plaukams atsikratyti ir neryškinti linijas, padarytas dažant antakius. „Red Lipstick Monster“ mini, kaip patrinti ant antakių nubrėžtas linijas:

Antakių makiažas gali būti tikrai lengvas, o jo poveikis įspūdingas! Paslaptis yra vengti kelių dažniausiai pasitaikančių klaidų ir naudoti patikrintą kosmetiką – visus mūsų rekomenduojamus produktus „Tagomago“ galite rasti patraukliomis kainomis!