„Apple iMac“ su 5K tinklainės disp

Kai „Apple“ pristatė „Retina“ ekranus „iPhone 4“ ir „iPad 3“, dėl šių aštrių ekranų vyresni modeliai pasijuto iškart pasenę. 2014 m. Pabaigoje paleistas pirmasis „Mac“ su „Retina 5K“ ekranu turėjo panašų poveikį. Vaizdas, prikimštas daugybė taškų, derinamas su galingais vidiniais elementais ir tas pats aptakus aliuminio dizainas, kurį vis dar gali suderinti asmeninių kompiuterių gamintojai, jis sujungė grožį ir sudužo į vieną dėmesio reikalaujančią pakuotę.

Greitai pirmyn per metus ir vis dar yra mažai galimybių, jei ieškote 5K monitoriaus. „Philips 5K“ skystųjų kristalų ekranas kainuoja 1050 svarų sterlingų (apie 1 514 dolerių arba 2055 dolerių), o „Dell“ UP2715K suteikia „UltraSharp“ asortimentui 5K už maždaug 1 400 svarų sterlingų (apie 1 409 dolerių arba 2 919 dolerių). Pasauliui vis dar pratinant prie 4K malonumų, reikės laiko, kol į rinką pateks prieinamos 5K plokštės.

Užuot gulėjęs ant laurų, „Apple“ atsisakė ne „Retina“ 27 colių „iMac“ modelių (vis dar siūlo ne „Retina“ 21,5 colių „iMac“ modelius) ir pristatė tris naujus 5K „Retina iMac“ modelius, turinčius „Intel“ šeštosios kartos „Skylake“ procesorius, atnaujintą AMD grafiką ir ekranai, pasižymintys platesne, daugialypės terpės požiūriu pritaikyta DCI P3 spalvų gama.

Dizainas ir uostai

Parašykite komentarą