Ar apsimoka pirkti padangas internetu?

Pirkti padangas internetu apsimoka dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, jūs galite sutaupyti nemažą sumą pinigų. Tikrai taip, perkant internetu galima gauti ne tik pigesnę kainą, bet ir rasti nuolaidų bei skirtingų pasiūlymų. Būtina paminėti, jog perkantys internetu gauna ir dar daugiau naudos – jiems nereikia patiems parsivežti padangų, kadangi tai padaro kurjeris. Padangos internetu tikrai vertos dėmesio, kadangi galima sutaupyti.

 

Ką reikia įvertinti renkantis internetu?

 

Perkant padangas reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 

  • Kokybė. Tikrai svarbu, jog padangos būtų kokybiškos, kad ne tik būtų saugios kelionės, bet ir būtų galima naudoti padangas kuo ilgesnį laiką.
  • Norite sutaupyti? Tai ne problema. Pasidomėkite, kiek kainuoja padangos ir tuomet palaukite, kol bus siūlomos nuolaidos. Tik neapsigaukite. Kai kurie pardavėjai pakelia kainą ir tuomet ją nuleidžia. Toks būdas yra nepatikimas, kadangi sukčiaujančiais pardavėjais neverta pasitikėti.
  • Jeigu išsirinksite netinkamus matavimus, teks padangas keisti labai greitai.
  • Sezoniškumas. Tai labai svarbu tiems, kurie nenori gauti baudos. Vasaros metu galima rinktis vasarines, universalias ir žiemines (nedygliuotas) padangas. Žiemos sezonu galima važinėti tik žieminėmis arba universaliomis padangomis.
  • Kiti parametrai. Atsižvelkite į kitą informaciją apie padangas. Kokia kelio danga galima jomis važinėti ir kt.

 

Kaip sužinoti, ar padangų matavimai tinkami automobiliui?

 

Pats paprasčiausias būdas yra patikrinti, kokie matavimai yra parašyti automobilyje. Tuomet galėsite nuspręsti, ar parduotuvėje pateikiami matavimai tiks jam ar ne. Rinktis reikia labai atidžiai, kadangi išsirinkus padangas, kurių matavimai neatitinka, gali tekti jas labai greitai keisti. Jeigu norite to išvengti, turėtumėte pasirūpinti, jog rastumėte tinkamus matavimus.

 

Kur dėti senas padangas?

 

Nusipirkote naujas padangas, tačiau dabar nežinote, kur dėti senas? Tai gali būti problema. Jeigu išmesite padangas, gero nelaukite. Jums gali ne tik tekti mokėti baudą, bet ir galite turėti labai daug nemalonumų. Lengviausia yra paprašyti pardavėjo, jog jis paimtų senas padangas. Tai turi padaryti kiekvienas pardavėjas, kuri parduoda padangas. Jeigu šis variantas jums netinka, tuomet yra kitas. Jūs bet kada galite pasidomėti, kuriose vietose galima saugiai išmesti padangas ir jas išmesti. Tokiu būdu galėsite saugiai atsisveikinti su padangomis ir neteks susidurti su nemalonumais.