Castanets: Kuris yra geriausias

Kastanetos yra vienas didžiausių flamenko simbolių. Šis savito skambesio instrumentas yra vienas labiausiai reprezentuojančių ispanų kultūrą. Jo perkusija lydi įvairių stilių šokius ir muziką, suteikdama nepakartojamą malonę savo unikaliu bakstelėjimu. Nuo tradicinių kastanetų iki kastanetų, pagamintų iš modernesnių medžiagų, visi jie siūlo nepralenkiamą muzikinę patirtį.

Jei norite mėgautis šiuo populiariu instrumentu ir smagiai leisti savo neįtikėtiną muziką, rinkoje yra platus modelių asortimentas. Dėl visų galimų variantų galime pasirinkti, kad garsai būtų sukurti autentiškiausiu būdu išskirtiniu ritminiu būdu.

Svarbiausias

 • Kastanetos yra flamenko ir ispanų kultūros folkloro simbolis. Per daugelį metų jie lydėjo populiarius šokius ir stilius dėl savo unikalaus skambesio.
 • Kastanetai skirstomi į moteris ir vyrą. Pirmasis dedamas į dešinę ranką ir suteikia aukštą garsą, o antrasis grojamas kaire ranka ir skleidžia žemesnį garsą.
 • Nors tai, matyt, paprastas instrumentas, reikia daug praktikos, norint tvarkyti jo ritmą ir mušamuosius, todėl ypatingas dėmesys turi būti skiriamas kastanetų tipui, kurį pasirinksime pagal savo praktikos lygį.

Geriausi kastanetai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Nepaisant plataus asortimento rinkoje esančių kastanetų, atlikdami išsamius tyrimus parengėme nedidelį sąrašą, kuriame pateikiami geriausi modeliai. Jei galvojate įsigyti kastanetų, šie pasiūlymai gali jums padėti.

Geriausi kastanetai už jų kainos ir kokybės santykį

Šie kastanetai yra vieni universaliausių modelių. Taip yra todėl, kad jo dizainas suteikia lengvą pritaikymą vaikams, moterims ir vyrams, kurie neturi labai didelių rankų. Jo perkusija suteikia ambivalentišką garsą, kurį galima naudoti lydint kelis šokius ir stilius. Jų lengvas svoris leidžia patogiai valdyti instrumentą, todėl jie puikiai tinka mokytis.

Dėl sintetinės medžiagos, iš kurios jie pagaminti, juos lengva groti ir jie yra gana nebrangūs. Be to, jame yra dviguba rezonanso dėžutė, kuri pagerina garso kokybę. Reikėtų atkreipti dėmesį į labai minkštą ir standų laidą, kad teisingai pritvirtintumėte pirštus.

Geriausi mediniai kastanetai

Su šiais kastanetais mušamaisiais instrumentais galime mėgautis tradiciškiau, nes jie gaminami iš natūralios Bubingos medienos. Jo savybės siūlo puikias akustines savybes už gana prieinamą kainą. Ritminės galimybės jį priskiria pusiau profesionaliam diapazonui, kuris leidžia gauti tikros kokybės garso rezultatus.

Jų piko dizainas ir raudonmedžio spalva suteikia jiems labai elegantišką išvaizdą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori kuo puikiausiai mėgautis puikiais prisilietimais.

Geriausi kastanetai pradedantiesiems

„Castanets Jale 71“ yra labai populiarūs įvadiniai kastanetai. Jie idealiai tinka žmonėms, kurie tik pradeda žaisti, nes dėl jų matmenų ir lengvumo juos labai lengva naudoti. Jo speciali pluošto medžiaga suteikia daugiau nei pakankamai garso kokybę pradedantiesiems ir naudingas valdymo galimybes, palyginti su kitais dizainais.

Vartotojai pabrėžia puikų garsą ir kainos ir kokybės santykį. Be to, šie kastanetai dažniausiai yra gana universalūs tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Geriausi profesionalūs kastanetai

Šie kastanetai idealiai tinka žmonėms, turintiems tam tikrą patirtį. Gamybinės medžiagos ir dvigubos dėžės dizaino dėka jie siūlo puikią garso kokybę, kuri tampa labiau bosinė ir gaubianti nei kituose modeliuose. Šie kastanetai leidžia praktikuojančiam asmeniui sėkmingai tvarkyti didesnio svorio ir standartizuotų matmenų modelį.

Neabejotinai šie kastanetai yra tvirtas pranašumas dėl jų pluošto ir dervos medžiagos kokybės. Jo sudėtis suteikia didesnį atsparumą temperatūros pokyčiams ir suteikia jiems didelį kietumą. Jie yra tiksliai sureguliuoti ir šlifuoti rankomis, suteikiant jiems estetiką, kuri juos pozicionuoja aukštame lygyje.

Geriausi kastanetai vaikams

Šie kastanetai turi specialų dydį mergaičių ir berniukų rankoms. Jie pagaminti iš natūralios medienos, kuri garantuoja puikų patvarumą ir atsparumą. Jie naudingi daugybei muzikinių variantų ir žaismingai supažindinant vaikus su muzikiniu mokymusi.

Kaip akcentą randame dizainą, nudažytą rankomis laku. Šiuo atveju raudonų ir taškuotų taškų naudojimas pagerbia tradicinę ispanų estetiką ir suteikia jai įdomų vaizdą, puikiai tinkantį vaikų žaidimams ar užsiėmimams.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie kastanetes

Kastanetų yra labai įvairių. Kai kurie veiksniai daro didelę įtaką jo valdymui ir garsui. Todėl, jei galvojate pirkti kastanetus, pateikiame keletą patarimų, kurie padės išsirinkti geriausiai jūsų rankas ir stilių.

kastanės balerinose

Kastanetos yra populiarus instrumentas, lydėjęs ispanų muzikinę kultūrą per amžius. (Šaltinis: q77photo: 113949153 / 123rf.com)

Kokie yra kastanetų naudojimo pranašumai?

Kastanetai yra mušamieji instrumentai, priklausantys idiofonų grupei. Jo garsas susidaro susidūrus dviem kūną sudarančioms dalims. Dėl šios priežasties tai taip pat yra neapibrėžtos intonacijos instrumentas, nes nėra sukurtos tikslios muzikos natos.

Šis tradicinis instrumentas, dar vadinamas „lazdelėmis“, pastaruoju metu tapo labai populiarus, nes siūlo malonią patirtį ir gilų muzikinį raišką. Štai keletas priežasčių, kaip išmokti jas naudoti:

 • Tai vienas pagrindinių Ispanijos klasikinės muzikos instrumentų. Tai ne tik instrumentas, bet ir flamenko simbolis. Daugeliui muzikantų tai yra pagrindų dalis, kurią turėtų žinoti visi.
 • Galime rasti labai pigių modelių. Be to, tai nėra didelės priežiūros priemonė. Taigi visada galite pasikliauti pora, net jei tai nėra papildomas darbas.
 • Yra lengvi metodai pradėti žaisti. Tiems, kurie lengvai nusivilia, kastanetai yra geras pasirinkimas.
 • Dėl mažų matmenų jį labai patogu transportuoti. Galite pasiimti juos visur, kur norite, ir pristatyti pasirodymą, nereikėdami nešiotis didelės įrangos.

Kokie yra skirtingi kastanetų tipai?

Yra trys skirtingos kastanetų rūšys. Nors geriausiai žinomi yra kastanetai rankoms, galime rasti kitų tipų, kurie skiriasi savo forma ir valdymu. Čia pateikiame lentelę su pagrindiniais skirtumais:
Rankiniai kastanetai Pagrindiniai kastanetai Mango kastanetai
Vidutinis Rankos Lentelė Mango
Sistema Virvelė prisijungia prie kriauklių Spyruoklinė sistema, leidžianti perkusiją Mango purtantys kastanetus
Naudokite Asmuo (pradedantysis ar profesionalas) Simfoninis orkestras Orkestras ar solistas
Dydis Mažas Vidutinis Vidutinis
 • Rankiniai kastanetai: Rankiniai kastanetai yra labiausiai paplitę flamenko ir populiariausi. Vienas kastanetas žaidžiamas kaire ranka, kitas – dešine. Paprastai jie turi dekoratyvinį elementą, vadinamą smaigaliu ant tilto. Tie, kuriems jo trūksta, vadinami „be snapo“. Pastarieji yra lengvesni, tačiau jų garsą galima pakeisti.
 • Pagrindiniai kastanetai: Pagrindinės kastanetės yra kastanetų rūšys, paprastai naudojamos simfoninių orkestrų. Kriauklės dedamos ant stalo, pritvirtintos prie spyruoklių sistemos, leidžiančios jiems likti horizontalioje padėtyje ir mušamos rankomis.
 • „Mango“ kastanetės: Mango kastanetai susideda iš poros kastanetų, laikomų ant tos pačios pailgos rankenos, kuri suplakusi sukelia tų pačių smūgius.

Kodėl verta žaisti kastanetas?

Kastanetų grojimas gali būti labai teigiamas užsiėmimas, nes jų technikai reikalingi įgūdžiai teikia daug naudos:

 1. Ugdykite ritmą, susikaupimą ir kūrybiškumą.
 2. Tai veikia rankų raumenis, pirštų ir klausos koordinaciją.
 3. Padeda pakoreguoti kūno laikyseną.
 4. Kaip ir kita kūrybinė veikla, ji gali būti terapinė, mažinant stresą ir didinant emocinę savijautą.

Kokios yra kastanetų dalys?

Labai sunku groti instrumentu, kuris nėra 100% žinomas. Todėl mes jums pasakysime šią informaciją, kuri padės geriau suprasti kastanetus. Paprastai juos galima suskirstyti į 6 dalis:

 • Ausinė: Tai vieta, kur tvirtinami kastanetų kriauklės.
 • Tiltas: Tai siauriausia sritis, kurioje prasideda kūnas ar apvalkalas.
 • Korpusas: Tai kūnas, susidūręs su kitu apvalkalu, sudarantis kastanetes ir generuojantis mušamuosius.
 • Lūpos: Jie yra kūno paraštės ar šonai, kurie susidūrę sukelia garsą.
 • Širdis: Tai yra vidinis apvalkalo veidas.
 • Taškas: Tai apatinės kastaneto dalies plotas.

Ar yra kastanetų poros skirtumų?

Kastanetų padėtis yra labai svarbi norint teisingai groti instrumentu, nes kiekvienas skleidžia skirtingą garsą. Dėl šios priežasties dešinysis kastanetas vadinamas moterimi, o kairysis – vyru. Yra du būdai juos atskirti:

Dešinysis kastanetas yra tas, kurio garsas yra aštrus, o kairysis kastanetas skleidžia žemą garsą. Jei negalėsite jų atskirti pagal garsą, galėsite atpažinti tinkamą kastanetą pagal liniją, kurią ji turi viršuje, ausies krašte.

mediniai kastanetai

Ar žinojote, kad kastanetų išradimas priskiriamas finikiečiams? (Šaltinis: Juanas-Carlosas-Martnezas: 135420906 / 123rf.com)

Kaip žaidžiamos kastanetės?

Visų pirma reikia atsižvelgti į pirštų padėtį. Jie turėtų remti kastanetų antgalius, o delnai turėtų būti nukreipti į kūną. Nykštis yra laido kilpose. Tinkamai sureguliavus kastanetus, jie turi būti ramybėje.

Kairiosios rankos kastanetas tuo pačiu metu žaidžiamas viduriniu ir bevardžiu pirštu, o dešinės rankos kastanetas naudoja mažąjį ir bevardį, vidurinį ir rodomąjį pirštus. Norėdami pradėti kurti ritmus, galima sekti penkis pagrindinius garsus:

 • TA: Smogia bevardis pirštas, tada kairysis rankos vidurinis pirštas.
 • RI: Smūgioja dešiniosios rankos mažasis pirštas, paskui mažasis, bevardis ir rodomasis.
 • PI: Tai tas pats, kas „TA“, bet ranka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *