Dovana mergaitei – kosme

 

Artėjant šventėms mes visi susiduriame su karinga užduotimi išsirinkti tinkamas dovanas savo artimiesiems, taip pat visiems tiems, kuriuos šiuo metu norime padovanoti. Nors kartais tai gali būti jūsų problema, galite lengvai susidoroti su dovanomis moterims. Jie mielai ras eglutėje gerą kosmetiką ir kvepalus.

Dovana jai – kokia ji turėtų būti

Renkant dovaną merginai ar draugui, taip pat moteriai šeimos daliai, yra puiki idėja jos ieškoti toje srityje, kurią moterys visada įvertins – rūpestį ir grožį. Jei dovanojate žmogų, kurį pažįstate labai gerai, tai gali būti nereikalinga – tada tobula dovana jai bus kažkas, kas, jūs žinote, jai patiks. Žinoma, tai taip pat gali būti jos mėgstama kosmetika ar kvepalai, kuriuos ji mėgsta – tada pasirinkti lengva. Tačiau puiki kalėdinės dovanos idėja mergaitei ir moteriai, kuri jums mažiau pažįstama, yra patikrintas asortimentas – perkamiausi kvapai ar išskirtinės makiažo ir priežiūros priemonės.

Kaip jai išsirinkti kalėdines dovanas?

Pirmiausia vadovaukitės principu: „žinomas yra geras“. Pasirinkite prekės ženklus, kuriuos vertina jūsų mergina, dukra, draugas ar teta. Net jei nežinote tikslaus jų sąrašo, kai kuriuos iš jų galite laikyti savaime suprantamu dalyku. Visada dirbs Calvinas Kleinas, „Lancome“, „Versace“, „Clinique“, „Revlon“ ar „Estee Lauder“, tačiau, žinoma, kai kurie iš jų geriau tiks jaunesnėms merginoms, o kiti – brandžioms moterims. Kalėdos yra ypatingas laikas, todėl dovanos turėtų būti ypatingos. Tai pats tinkamiausias laikas dovanoti damoms kažką prabangaus. Tada galite būti tikri, kad išpakavę dovaną jų veiduose pasirodys šypsena.

Puiki kosmetika ir kvepalai kalėdinėms dovanoms

Tokie produktai kaip „Coco Channel“, „Calvin Klein“ ar „Lacoste“ kvepalai, „Victoria’s Secret“ kūno dulksna ar „Estee Lauder“ kremai ir „The Balm“ pudra yra puikūs pasiūlymai, kurie tikrai patiks daugumos moterų skoniui. Gerai žinoma ir vertinama kosmetika bei kvepalai, išsiskiriantys reputacija ir aukštesne nei vidutinė kokybe, visada ras savo vietą moteriškame kosmetikos krepšyje, juolab kad daugelis jų kasdien nelepina perdėta prabanga. Štai kodėl verta rinktis tokius moteriškus kvepalus, kurie padės moteriai pasijusti ypatingai. Nuo atostogų, bet ne tik. Kalėdinei dovanai jai rinkdamiesi geros kokybės moteriškus kvepalus ir kosmetiką, galite būti tikri, kad ji juos naudos ilgą laiką.

Kuriai merginai gaminate kalėdinę dovaną?

Žinoma, mergaitei tinkamos dovanos pasirinkimas nėra vien tik atsitiktinio kosmetikos ar moteriško aromato pirkimas. Jei pažįstate moterį, kuriai gaminate kalėdinę dovaną, neturėsite problemų, bet jei ne, galite tai padaryti ir su spalvingomis spalvomis.

Čia yra mūsų patarimai.

Dovana draugui – puikiai žinosite, koks jos odos tipas ir kokie kvapai jai patinka, todėl šiuo atveju jums yra visas tobulos kosmetikos ir kvepalų asortimentas – tai gali būti, pavyzdžiui, „Revlon Color Stay“ ar kokių nors ekstravagantiškų kvapiųjų medžiagų („Lalique Perles de Lalique“ arba „Cartier Baiser Vole“) – jūs tikrai ją nustebinsite, bet ir patiksite.

Dovana jaunai mergaitei – šiuo atveju rinkitės saldaus ar gaivaus kvapo kvepalus – „Calvin Klein CK One“ tai puikūs kvepalai paaugliams. Jie yra lengvi ir universalūs. Taip pat Lolita Lempicka tai gali patikti jaunai mergaitei, kuri yra romantiška ir švelni. Balzamas ir kūno rūkas Viktorijos paslaptis ir jie puikiai tiks po eglute visoms dukterims, pusbroliams, dukterėčioms ar ką tik iškeptoms partnerėms.

Dovana brandžiai moteriai – tai gali būti bosas, uošvė, motina, žmona – nepaisant to, jūs galite jai padovanoti kažką tikrai ypatingo ir puikiai tinkančio. Olio di Arganas prekės ženklą Phytorelax yra tobula, universali kalėdinė dovana kiekvienai damai. Taip pat grietinėlės Estee Lauder atgaivinantis aukščiausią tai bus puikus pasirinkimas ir privers gavėją pasijusti prabangiai. Geriausiai parduodami moteriškų kvepalų kvapai taip pat pateko į vietą – Giorgio Armani Si, „Versace Crystal Noir“ ar Calvin Klein Euphoria.