Kvepalai jam ir jai –

Kokius kvepalus mergina turėtų nusipirkti? Daugelis berniukų pasakė. Koks vyriškas aromatas bus geriausias berniukui? Ne viena mergina stebėjosi. Atsakymas paprastas – rinkitės kvapų duetus, t. Y. Kvepalus poroms. Kvepalų gamintojai sukuria jam ir jai skirtus kvapus, kurie, nepaisant skirtingų kvapų užrašų, nurodo vienas kitą. Naudokitės mūsų apgaulės lapu ir išsirinkite gražiausius kvepalus jam ir jai. Unisex kvepalai jus nustebins!

Kokius kvepalus reikėtų rinktis porai?  Susipažinkite su kvapų duetais ir unisex kvepalais

„Unisex“ kvepalai, t. Y. Be lyties padalijimo

Nors skirstymas į moteriškus ir vyriškus kvepalus atrodo griežtas, o abiejų lyčių buteliai skirstomi į šviesius ir spalvotus (skaitykite: moteriškus) ir tamsius bei juodus (skaitykite: vyriškus) kvapus, skirtumas tarp vyriškų ir moteriškų kvapų atsirado tik XIX amžius .. Nustebote? Anksčiau tik turtingiausi galėjo nusipirkti gražių kvapų – kvepalai buvo prabangūs gėrimai, tačiau skirti tik ponoms ir ponams. XIX amžiuje buvo nustatyta, kurie kvapai tinka moterims, o kurie labiau tinka vyrams, o tai buvo puikus rinkodaros pratimas.

„Calvin Klein“ revoliucija ir pirmieji unisex kvepalai

Kas žino „Calvin Klein“ mados namų istoriją, žino, kad dizaineris niekada nesiartino prie savo darbo klišiniu stiliumi. Užuot tęsęs senus sprendimus, jis mieliau sunaikino nusistovėjusią tvarką. Tai patvirtina „unisex“ apatinių drabužių kolekcija, taip pat pirmųjų oficialiai pripažintų „unisex“ kvepalų – „CK One“ – gamyba (anksčiau 1975 m. Yvesas Saint Laurentas sukūrė „unisex“ kvepalus „Eau Libre“, tačiau į istoriją įėjo būtent Kleino išradimas).

Kvepalai „CK One“ pasirodė 1992 m., O jų populiarumą liudija tai, kad iki šiol buvo sukurtos kelios garsių dizainerių kvepalų versijos. „Unisex“ kvepalai yra puikus pasiūlymas jums ir jūsų partneriui. „CK One“ jus nustebins citrusinių vaisių natos, gėlių ingredientai ar muskato aromatas. Verta pabandyti!

„Shiseido“ kvepalai – atpalaiduojanti „Zen“ jėga

„Shiseido“ yra japonų grožio prekės ženklas, kurio nereikia pristatyti. Savo gaminius jis kūrė nuo 1872 m. Be tobulos kosmetikos, kaip klientai jas vadina, „Shiseido“ užsiima ir parfumerija. Būtent tarp „Shiseido“ kvepalų radome kvepalų duetą – „Zen Woman“ kvepalus ir puikiai derančius „Zen Men“.

Kvadratinės bangelės puikiai dera tarpusavyje – joms būdinga panaši forma, aukso ir sidabro duetas ir puikus paprastumas. Moteriškuose „Zen“ kvepaluose yra gėlių ir medienos, o vyrų versijoje – kriaušė, muskatas ir stipri oda. Kvepalai iš žydinčios vyšnios šalies ramina ir leidžia pasiekti harmonijos būseną – zen.

Paco Rabanne kvepalai – nugalėtoja ir deivė laikosi kartu

Pažvelgę ​​į taurę primenantį „Invictus Paco Rabanne“ buteliuką, galite atspėti, kuo kvepia pergalė. Sukurti 2013 m., Vyrų kvepalai yra duoklė šiuolaikiniam žmogui, kuris savo kovą iš arenos perkėlė į kasdienį gyvenimą. Kvepalai „Invictus“ stebina vandens aromatu su medienos natų priemaiša. Visa tai dėka gvajako medienos, ąžuolo samanos ir lauro lapų.

Kokią porą siūlome „Invictus Paco Rabanne“? 2015 m. „Olympea“ kvepalai, skirti šiuolaikinėms deivėms, šventė savo premjerą. Mus žavi ne tik gaivi, rytietiška ir gėlių kompozicija, bet ir žavus persikų butelis, kurį supa pergalės simbolis – lauro vainikas.

„Carolina Herrera“ kvepalai – kvepalai didmiesčio ritmu

Niujorkas yra miestas, kuris visada šurmuliuoja gyvenimu ir turi daug ką pasiūlyti. Garsi muzika, sausakimša šokių aikštelė, atvėsintas gėrimas ir smagi atmosfera yra tik viena iš vakaro galimybių. Juo galite pasinaudoti pasirinkę „Carolina Herrera 212 VIP“ moteriškus kvepalus auksinėse pakuotėse. Tai yra privatus vakarėlis! – šis užrašas ant pakuotės nėra atsitiktinumas! Apvyniokite save įelektrinančiomis pasiflorų, romo, vanilės natomis ir linksminkitės! Ieškote palydovo? „Carolina Herrera“ aromatai suteikia geriausią vakarėlį mieste.

2011 m. Pasaulis sutiko vyrišką ikoninio aromato versiją – „212 VIP Men“. Vyriški kvepalai žengia koja kojon su moterišku variantu ir netgi lenkia ingredientų galią. Metalinis pūkelis slepia stiprių alkoholinių gėrimų – džino ir degtinės – natas. Rytietiški prieskoniai pasirodo visa – juodieji pipirai ir imbieras. Ar pasinaudosite proga?

Dabar jūs žinote, kuriuos kvepalus pasirinkti sau ir partneriui, kad sukurtumėte tobulą kvapų duetą. Juk niekas nepriartina jūsų, kaip jausmingas kvepalų kvapas ?