Geras tušas neturi būti

Blakstienų tušas yra viena iš svarbiausių kosmetikos jūsų kosmetinėje. Tai visada veikia – net kai praleidi likusį makiažą. Jei neišeisite iš namų netaikydami, mūsų tušų sąrašas jums. Patikrinkite, kiek kainuoja geras tušas!

pigus ir geras tušas

Išsirinkti gerą blakstienų tušą gali būti be galo sunku – neįmanoma savarankiškai išbandyti šimtų gaminių. Štai kodėl mes skubame padėti!

Koks turėtų būti geras tušas?

Pagrindinis šios kosmetikos vaidmuo yra geriausias akies pabraukimasir tiksliai to, ko tikiesi. Moterys, kurios negali apsieiti be tušo, sutinka, kad tušas turėtų:

  • tesėk pažadą – todėl, jei nori būti drąsus, jis iš tikrųjų turėtų atlikti šį vaidmenį,
  • visą dieną būkite ant blakstienų – ant akių vokų likę produkto likučiai yra tikras košmaras,
  • visam laikui padengti plaukus – jei pakaks kelių mirktelėjimų, kad tušas taip pat padengtų odą, tikrai būsite nepatenkintas,
  • pakankamai greitai išdžiūti – per greitai džiūstant blakstienos sulimpa, o per lėtai tušas nubėga,
  • „Atidaryk akį“ – nepaisant pagrindinio tušo vaidmens (sutirštėti, pailginti ar susisukti), kiekvienas iš jų yra skirtas išvaizdai pabrėžti.

Pasirodo, nors geriausi tušai gali kainuoti ir daugiau nei 100 -, viskas gerų tušų galima įsigyti vos už 20–30 -! Čia yra geriausi darbiniai tušai, už kuriuos nepermokėsite! „Tagomago“ klientai pasirinko savo mėgstamiausius šiose kategorijose:

  • tirštinantis tušas
  • garbanojimo tušas
  • pailginantis tušas

Pažiūrėkime!

Geriausias tirštinamasis tušas

Tarp turimų blakstienų tušų, kurie yra geri ir pigūs, „Tagomago“ klientai išrinko tris laimėtojus:

1. „Bourjois“ tušas „Twist Up The Volume“

Gerų tušų sąrašas negalėjo būti išsamus be „buržuazijos“. Šį blakstienų tušą galite įsigyti „Tagomago“ už patrauklią kainą. Kuo jis išsiskiria?

Paprastai nesu įsitikinusi „2 viename“ produktais, tačiau norėjau išbandyti šį tušą, nes girdėjau daug gerų dalykų. Ir iš tikrųjų! Šis dvipusis šepetys leidžia jums puikiai paskirstyti tušą, o tušas yra ilgalaikis ir nepleiskanoja. Tai ne tik padaro itin storą, bet ir pailgėja!

Magda, Tarnovas

2. „L’Oreal Paris Volume Million Lashes So Couture“

Tai tikrai aukščiausios klasės tušas, tačiau „Tagomago“ galite įsigyti iki pusės normalios kainos! Šis tušas jau surinko didelę patenkintų vartotojų grupę. Gal prisijungsi prie jų?

https://www.youtube.com/watch?v=mYZfM_34R2w

Labai džiaugiuosi, kad pavyko rasti šį rašalą už tokią mažą kainą! Tai yra absoliutus hitas – visų pirma, jis puikiai padidina garsumą, ko aš labiausiai ir norėjau. Vienintelis trūkumas yra tas, kad pradžioje jis yra šiek tiek per skystas, tačiau po savaitės yra nepriekaištingos konsistencijos.

Ela, Balstogė

3. „Max Factor 2000“ kalorijos

Šį tirštinamąjį tušą daugelis moterų laiko absoliučiu Nr. 1 tušų pasaulyje. Kuo tai žavi?

Šis blakstienų tušas yra klasika, puikiai pasiekianti visus, net ir mažiausius plaukus, dėka puikaus šepetėlio. Blakstienas galiu suformuoti tiksliai taip, kaip noriu, o tušas neatšoka! Visų pirma, jis iš tikrųjų puikiai sustorėja, o tai gerai tinka ploniems plaukams, pavyzdžiui, mano.

Magda, Darłowo

Geri ir pigūs blakstienų tušai

Maksimalus pakilimas ir koketiškas garbanojimas už ne per didelę kainą? Tai yra įmanoma! Peržiūrėkite žemiau pateiktus tipus!

1. „Maybelline Lash Sensational Full Fan Effect“

Specialiai sukonstruotas dvipusis šepetys pradžiugins net reikliausią dirbtinių blakstienų efekto gerbėją. Ne tik ponia Lena patenkinta!

Tikrai vienas iš geresnių blakstienų tušo su ventiliatoriaus efektu, todėl jis gerai dirba blakstienas garbanodamas. Šepetėlis atskiria plaukus, nors iš tokio tirštėjančio tušo to ir nesitikėjau, bet labiausiai juos pakelia ir netrupa! Taip pat visą dieną galite turėti juodas ir riestas blakstienas.

Lena, Lodzė

2. „Maybelline“ lenktas šepetėlis „Classic Volum Express“

Tai yra tušas, sukurtas specialiai tam, kad būtų užtikrintas tinkamas plaukų modeliavimas, o tuo pačiu ir tikras hitas – būtinai patikrinkite patrauklią jo kainą „Tagomago“! Pažiūrėkite, ką apie tai mano mūsų klientas, ir nedvejodami nusipirkite!

Tai labai geras blakstienų tušas, suteikiantis garbanos. Manau, kad jo veikimas grindžiamas puikiu šepetėliu, kurį, žinoma, reikia žinoti, bet kai jau susipažinau su jo veikimu ir palaukiau, kol tušas šiek tiek išdžius, buvau sužavėtas! Esu labai patenkinta jo suteiktu poveikiu – garbanojimu, atsiskyrimu ir sustorėjimu.

Anka, Jelenia Góra


Ar tu tai žinai…

Ne be reikalo „Maybelline“ tušai užima aukščiausią poziciją visuose tušų reitinguose. Kodėl? Būtent šis prekės ženklas yra skolingas šios dienos kosmetikos gaminiui. Maybelline išradimui jau beveik 120 metų!


Geriausias ir nebrangus pailginamas tušas

Ar visų pirma jūs stipriai pailginate tai, ko tikitės iš tušo? Puiku – tai geriausi mūsų klientų tipai!

1. „L’Oreal Paris Volume Million“ blakstienos ypač juodos

Tai tušas, atliekantis daugybę užduočių, tačiau moterys sutinka, kad, visų pirma, jis puikiai tinka ilginti. Jie kartą tai išbandė ir reguliariai grįžta. Gal verta pabandyti?

Nuo tada, kai pradėjau jį naudoti, nebegaliu naudoti jokių kitų tušų – tai puiku! Visų pirma, jis nesulimpa ir nepleiskanoja su tikruoju, matomu pailgėjimu. Visą dieną tai suteikia mano blakstienoms natūralų ilgų ir gražiai atskirtų plaukų efektą. Tai efektyvu.

Angelika, Koninas

2. „Collistar“ tušas „Infinito High Precision“

Tai tušas, kuris nustebins savo žema kaina! Silikoninis šepetys ir natūralus vaškas paverčia jį aukščiausios klasės produktu – tai įrodo pats prekės ženklas. Daugiau apie „Collistar“ galite sužinoti mūsų tinklaraštyje.

Šis tušas gali kainuoti iki 90 -! Todėl džiaugiuosi, kad jo galima įsigyti mažesnėmis talpomis – dėl to pavyko patikrinti šį tušą ir įsitikinti, kad jis to vertas. Man atrodo, kad tai maitina mano blakstienas ir priverčia jas mažiau iškristi, todėl puikiai pailgėja. Aš pasilieku jį ypatingoms progoms, nes jis yra patikimas.

Karolis, Torunė

Tai dar ne viskas, ką paruošėme koketiškų akių mėgėjams. Žemiau taip pat rasite kitų akių makiažo kosmetikos priemonių, kurias galite rasti „Tagomago“ žemomis kainomis. Taip pat kviečiame į mūsų geriausių tušų reitingą. Pateikiame 7 skirtingo kainų tušus. Jums bus malonu!