Xenon bmw alpina lemputes

 

„Studie-Alpina-E30-02“

Tiesą sakant, aš girdėjau tai pirmiausia – vos nutildytą, rūsčią šalto užvedimo tuščiąja eiga, kuri neskambėjo nieko panašaus į šlifuotą, veržlų ir drįsčiau sakyti dirbtinai sukurtus šių dienų BMW garsus, kuriuos girdėjau akimirkomis anksčiau. Ne, tai buvo kažkas ypatingo, ir kartą aš atkreipiau dėmesį į mažą kampinį E30, kai jis lėtai išėjo iš garažo, mano žandikaulis tiesiog nukrito.

„Studie-Alpina-E30-04“

Pamenu, ištariau žodį „oho“ ir nustebau, kad Studie vis tiek prekiaus tokiu senu metalu. Bet tarp visų nuostabos pastebėjau tai, ką iškart atpažinau.

„Studie-Alpina-E30-03“

Mano akys nusileido į buferių kampą …

„Studie-Alpina-E30-22“

Ir vėl prie priekinio stiklo juostos … Staiga tai tapo kiek prasmingesnė. Kaip kažkada pasakojo Bobas Suzuki, „Studie“ Japonijoje įkūręs vyras, jo įmonė dažnai bendradarbiauja su „Auto Garage TBK“ – viena iš labiausiai gerbiamų kūno parduotuvių Kanto regione.

„Studie-Alpina-E30-23“

Kai šio E30 savininkas pasirodė TBK, jo prašymų sąrašas nebuvo panašus į tai, ko jie kada nors buvo matę. Idėja buvo paimti atsarginį automobilį ir paversti jį tikru gatvės lenktynininku – tai, ką „Auto Garage TBK“ žino šiek tiek apie tai, kad anksčiau dirbo su „ Promodet“  kurdamas legendinius Japonijos „Porsche“. Ar juodas paukštis ir Wangano vidurnaktis ring any bells?

„Studie-Alpina-E30-24“

Didesnius dvejus metus automobilis liko su TBK, ir per tą laiką jis buvo nuplėštas iki pliko apvalkalo ir lėtai pastatytas su priedais, pavyzdžiui, specialus daugiataškis ritinys, pritvirtintas prie stulpų, išparduotas ir sustingusios įtempimo vietos aplink važiuoklę ir sustiprintos pakabos pikapai. Netrukus susipažinsime su visomis šiomis detalėmis, tačiau dabar sutelkime dėmesį į išvaizdą, kuri yra švelniai tariant unikali – ypač su tuo parašo TBK priekiu, kuriame yra HID projektoriai, įsitaisę apatiniuose buferio kampuose.

ANTRAS SKYRIUS

Netikėta bazė

„Studie-Alpina-E30-25“

Vien išvaizda šis automobilis išsiskiria iš kitų mūsų sutiktų E30, tačiau ne tai daro šį automobilį ypatingu. Tai, kad pagrindinis automobilis iš tikrųjų yra ne BMW, o veikiau „Alpina“. „Alpina C2“ turėjo natūraliai įsiurbiamą 2,7 litro šešių variklį ir buvo retesnė ir šiek tiek galingesnė alternatyva „E30 M3“. Kartu su gerai įrengtu ir patogiu interjeru bei tipiškais „Alpina“ elementais, jis šiek tiek kitaip paėmė našumo kupė. Gana šaunu, tiesa?

„Studie-Alpina-E30-01“

Kaip pamatysite, daugelis detalių aplink automobilį yra kur kas įspūdingesnės, nei gali atrodyti iš pradžių. Pavyzdžiui, „Watanabes“ nėra iš katalogo – jie iš tikrųjų yra ypatingo užsakymo, ypač lengvi kaltiniai magnio „Type F8“ pagrindinio rato variantai. Dar sužavėtas? Šiuo metu aš tikrai buvau!

„Studie-Alpina-E30-29“

Tiek priekis, tiek galinės sėdynės yra kruopščiai išplėstos sparnai, kurie, TBK įsitikinę, kad pritaikys pasirinktinius ratų poslinkius. 17 colių ratlankių plotis priekyje yra 8 colių, o gale – 9 colių, jie yra padengti Advan Neova AD08R guma – atitinkamai 215 / 45s ir 235/45. Kalbant apie laikyseną, šis automobilis ištobulino meną.

„Studie-Alpina-E30-05“

Aš visada buvau didelis aštuntojo dešimtmečio išleistų kontūrinių veidrodėlių gerbėjas, ir net jei niekas nežino, iš kur atsirado šie agregatai, jie puikiai priglunda prie „Alpina“ profilio.

„Studie-Alpina-E30-06“

Kuo daugiau žiūrėjau į automobilį, tuo didesnį įspūdį padariau. Aš asmeniškai manau, kad 3.0 CSL 2 grupės įkvėptos lenktynių juostelės yra šiek tiek per daug, tačiau nesunku pažvelgti už jų ribų ir suvokti, koks ypatingas šis vienkartinis projektas.

„Studie-Alpina-E30-08“

Pasirinktiniai prisilietimai tęsiasi viduje. Tą akimirką, kai atidarote raminamai sunkias vairuotojo pusės duris, iškart pastebite „Alcantara“ apdailintą durų kortelę, kurioje nėra originalios rankenos ir kišenės. Paprastas „Carrera RS“ stiliaus durų traukimas puikiai atlieka savo darbą.

„Studie-Alpina-E30-31“

Daugybė darbų sugriežtino saloną, o galinės sėdynės buvo pašalintos, kad atsirastų vietos susegtam narvui. Nes visada reikia atkreipti dėmesį į saugumą ir tvirtumą, tiesa? Pašėlęs dalykas yra tas, kad, nepaisant šios konkrečios modifikacijos, pagrindinis automobilio naudojimas yra gatvinis automobilis – įdomus žaislas, kurį savininkas gali naudoti norėdamas užpulti sudėtingus kalnų kelius ramią laisvą dieną arba tiesiog mėgautis savaitgalį važiuodamas į susibūrimus ir iš jų. . Tai gali atrodyti šiek tiek per viršų, bet ne, jei tikitės ir reikalaujate geriausio. Juk tai svajonės.

„Studie-Alpina-E30-09“

Atimta prekės ženklo „Alpina“ medienos apdaila ir pakeista užsakymu pagaminta juoda dailylentė, prietaisų skydelis yra labai paprastas. Centrinė konsolė išlaiko ventiliacijos valdiklius, o virš jų sėdi moderni 1-DIN navigacijos sistema su iššokančiu LCD ekranu. Tai gatvės automobilis prisimink! Zomšu apvyniotas „Momo“ vairas yra vienintelė vieta aplink automobilį, kurioje rasite „Alpina“ emblemą.

„Studie-Alpina-E30-32“

Akcijų analoginiai prietaisai buvo visiškai pašalinti, todėl, matant variklį valdomą „MoTeC M800 ECU“, buvo prasminga remtis kelių lenktynininkų etosu su skaitmeniniu ADL3 brūkšnių kaupikliu. Ekranas pritvirtintas prie anglies pluošto plokštės, aplink kurią taip pat yra keletas įspėjamųjų žibintų, taip pat atpažįstamas „Studie“ logotipas. Paprasti perjungimo jungikliai valdo mažuosius ir pagrindinius žibintus, o trečiasis dešinėje uždega buferio HID. Kaip matote viršutiniame kairiajame paveikslėlyje, „Momo“ vairas yra sumontuotas ant atverčiamo boso, kad būtų daugiau vietos, kai kojos sukamos per įstrižą skersinę juostą.

„Studie-Alpina-E30-10“

„Carbon-Kevlar Recaro“ lenktynių kibirai ir „Willans“ diržai sudaro sėdėjimo tvarką.

„Studie-Alpina-E30-30“

Man labai patinka, kaip A stulpo ir durų įėjimo riedėjimo juostos buvo subtiliai išryškintos tomis pačiomis BMW lenktynių juostomis, kurios naudojamos išorėje.

„Studie-Alpina-E30-26“

Pasisuki aplink nugarą ir greitai supranti, kad subtilūs pokyčiai nesiliauja salone. Anglies pluošto bagažinės dangtis nėra itin lengvas, kai jis yra dvigubas, tačiau tai tikrai maloni detalė. Norint nusiskusti svorį arba tikriausiai sukurti šiek tiek pokalbio pradžios, išgręžti vyriai, laikantys dangtį.

„Studie-Alpina-E30-34“

„Alpina C2 2.7“ buvo sumontuotas didesnis nei BMW E30 kuro bakas, nes jis buvo pritaikytas ilgesnėms tarpžemyninėms pavaroms. Bet įspūdingiau yra tai, prie ko pritvirtintas tankas. Konkrečiai, lenkti strypai, besitęsiantys nuo galinės pakabos bokštelių iki kopėčių rėmo, suvirinto armuotose grindyse.

GALUTINIS SKYRIUS

Tiesus šešetas, norintis dainuoti

„Studie-Alpina-E30-07“

Dabar judėkime į priekį …

„Studie-Alpina-E30-15“

Pakelkite dvigubo lanksto gaubtą ir beveik tikitės pamatyti anglies pluošto audimą. Taip, tas langelis taip pat buvo pažymėtas. Kruopščiai nulipdytas sauso anglies gabalas buvo sukonstruotas iš storų pluoštų ir pritvirtintas antrine odele, kad būtų suteikta daugiau standumo.

„Studie-Alpina-E30-11“

Palyginti su „E30 M3“, „Alpina“ buvo su dviem papildomais cilindrais ir kartu su šlovingu ir neabejotinu šešių garsu.

„Studie-Alpina-E30-19“

Statant variklį buvo atnaujinta ir sumontuoti šiek tiek didesni kaltiniai stūmokliai, kurių talpa priartėjo prie 2,8 litro.

„Studie-Alpina-E30-13“

Yra puikių priedų, pavyzdžiui, mėlynos spalvos spragtelėjimas ant kumštelio dangtelio ir pasirinktinis įsiurbimo plenumas, gaunamas iš anglies pluošto oro dėžutės.

„Studie-Alpina-E30-12“

Kartu su „MoTeC“ variklio valdymu, tiesiame šešetuke buvo sumontuota moderni (ir labai galinga) „Okada Project“ uždegimo sistema.

„Studie-Alpina-E30-33“

Variklio skyrius dar pagardinamas specialiai pagamintomis šlifuotomis aliuminio talpyklomis; vienas – lenktynių radiatoriaus perpildymas, o stačiakampis – kaip alyvos gaudyklė.

„Studie-Alpina-E30-17“

„Alpina“ važiuoklės plokštelė, kuri patvirtina, kad automobilis yra C2 2.7, žinoma, liko nepakitusi.

„Studie-Alpina-E30-14“

Kad automobilis būtų lengvai valdomas iš dėžutės, „Alpina“ dabar siūlo pilną „E30 M3“ pakabos išdėstymą kartu su reguliuojamais 3D amortizatoriais ir „ARC“ svirtimis. Kaip ir gale, priekinės pakabos statramstis buvo rimtai sustiprintas. Žemiau yra „AP Racing“ 4 puodų apkabos ir išpjovos rotoriai.

„Studie-Alpina-E30-16“

Niekada negalėsite turėti per ryškių žibintų, kai važiuojate rimtai važiuodami naktį, ir dėl šios priežasties prie TBK važiavimo žibintų prisijungia patobulinti pagrindiniai žibintų įrenginiai. Pagrindinėse sijose veikia Xenon lemputės ir šiuolaikiniai projektoriai, o tolimosiose – „HID“ lempos.

„Studie-Alpina-E30-18“

Neaiškus variklio šone esantis skyrius slepia specialų nerūdijančio plieno antraštę, sujungiamą su „Arqray“ išmetimo sistema.

„Studie-Alpina-E30-28“

Tai beveik tiesus romanas su pora mažų duslintuvų, kurių uodegos kyšo pačiame galinio buferio centre.

„Studie-Alpina-E30-27“

Subtilus bagažinės spoileris užbaigia švelniai masažuojamas atsargų linijas, dėl kurių tai yra vienas unikaliausių ir įspūdingiausių E30 pagrindu sukurtų projektų, kokių man teko susidurti.

„Studie-Alpina-E30-20“

Iš tiesų, būtent automobiliai, kuriuos randame atsitiktinai, dažnai daro didžiausią įspūdį. Štai kodėl man patinka būti greičio medžiotoju ir dalintis šiais didingais atradimais, su kuriais susidūriau Japonijoje. Nekantrauju laukti kitos netyčinės medžioklės !