Pirkdami „Samsung“ televizorių su 2

Mums visiems patinka nemokamos dovanos, ypač tos, kurios iš tikrųjų yra susijusios su mus dominančiu įrenginiu, o tai ne visada yra taisyklė (čia aš galvoju apie akciją, kurioje šiuo metu galite nemokamai įsigyti mažo biudžeto išmanųjį telefoną už didelę kainą). pabaigos modelis). Kalbant apie „Samsung“ televizorius, turiu pasakyti, kad premijos yra teisingos – visi klientai, kurie šiemet įsigyja pasirinktus serijos produktus, gaus nemokamą prieigą prie keturių pasirinktų „VoD“ programų, žinoma, tam tikrą laiką.

Ir tai yra puikus dalykas, nes pirkdami televizorių vis daugiau žmonių nori ne žiūrėti jame tradicines televizijos programas, o vaizdo įrašus pagal pareikalavimą. Dar įdomiau pažvelgti į Korėjos koncerno pasiūlymą, kuris slepiasi po pavadinimu „Samsung Smart Pack 2018“. Pernai klientai galėjo pasinaudoti panašiu, bet ne tokiu plačiu pasiūlymu kaip dabar.

Pasirodo, kad kaip „Smart Pack 2018“ dalį galime rinktis net iš septynių „VoD“ paslaugų: „HBO GO“, „Showmax“, IPLA, „FilmBox Live“, grotuvas +, „VoD Onet“ ir vienuolika sporto šakų. Visi žmonės, įsigiję televizorių iš „QLED TV“ linijos ar kito modelio nuo 2018 m., Kurio įstrižainė yra bent 65 colių, gali nuspręsti naudotis keturiomis pasirinktomis paslaugomis, žinoma, iš aukščiau paminėtų, ir tada gauti nemokamus čekius.

Tačiau prieiga prie šių paslaugų nėra amžina, bet ribota laiko ir priklauso nuo pasirinktų programų. „HBO GO“ atveju talonas leidžia naudotis paslauga trys mėnesiai, o kitas paslaugas („Showmax“, IPLA, „FilmBox Live“, grotuvas +, „VoD Onet“ ir ELEVEN SPORTS) – iki šeši mėnesiai. Svarbiausia, kad vartotojas nusprendžia, kurios paslaugos jam yra patraukliausios, pasirenka keturias konkrečias paslaugas ir būtent šias paslaugas jis gauna vaučerio forma.

Svarbiausia surinkti nemokamą dovaną ir suaktyvinti kuponą turėtų būti labai lengva. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pereiti į „Smart Pack“ programą iš naujojo televizoriaus lygio, iš kur reikia atsisiųsti unikalų gaminio numerį ir įvesti įsigyto televizoriaus serijos numerį. Paskutinis žingsnis yra pasirinkti keturias iš septynių galimų paslaugų ir surinkti savo čekius. Svarbu tai, kad „Smart Pack 2018“ galima atsiimti per 30 dienų nuo televizoriaus įsigijimo dienos, o patys čekiai turi būti suaktyvinti per 14 dienų nuo jų gavimo dienos.

Verta prisiminti, kad akcija trunka iki šių metų pabaigos arba tol, kol bus išnaudotas čekių fondas.

Aš nežinau apie jus, bet man patinka tai, kad „Samsung“ suteikia nemokamų paslaugų prieigą prie televizorių savininkams naudingų paslaugų;) ir taip pat suteikia galimybę susikurti savo „Smart Pack“ iš anksto neprimetant to klientams. Kita vertus, tikriausiai per akimirką sužinosite, kad jis galėtų pridėti visas septynias svetaines ir neapsiriboti keturiomis … Ar aš teisus?

šaltinis: „Samsung“ pranešimas spaudai, nuostatai