Dūmų detektorius: koks yra m

Dūmų detektoriai yra įranga, skirta nustatyti gaisro šaltinį pastatuose. Dūmai susidaro dėl neefektyvaus degimo, kuris sukuria dalelių seriją, kuri lieka pakibusi ore. Šie prietaisai sugeba užfiksuoti šias daleles ir kitas dujas bei paleisti akustinius įspėjimus.

Norėdami pasirinkti tinkamiausią dūmų detektorių, turite atsižvelgti į tam tikrus esminius aspektus. Kad būtų lengviau pasirinkti, mes ieškojome esamų detektorių ir filtravome geriausius rinkoje. Norėdami tai padaryti, mes išanalizavome ir peržiūrėjome tyrimus bei konsultavomės su nuomonėmis. Rezultatas yra šis išsamus vadovas.

Svarbiausias

  • Dūmų detektorių įrengimas ir priežiūra yra pagrindiniai veiksniai. Abiem atvejais teisingai atlikus gaisrą, galite išgelbėti jūsų gyvybę. Laimei, šie rinkiniai yra nebrangūs ir juos labai lengva įdiegti.
  • Moderniausi prietaisai (kurie vos viršija 20 eurų) turi komunikacijos funkcijas. Tai yra, jie gali bendrauti vieni su kitais, kad užtikrintų didesnę apsaugą jūsų namuose.
  • Dūmų detektoriai yra svarbūs, ypač miego metu. Jei tai prasidės gaisro metu jūsų namuose, jie jus perspės. Dėl savo signalizacijos, specialiai sukurtos pažadinti visą namą, jo funkcija yra labai svarbi, kad būtų išvengta avarijų ir nereikėtų gailėtis didelių nuostolių.

Reitingas: geriausi dūmų detektoriai rinkoje

Kalbant apie jūsų ir aplinkinių žmonių saugumą, svarbu turėti visas priemones, kurios suteikia jums didžiausią ramybę. Norėdami išvengti su gaisru susijusių nelaimingų atsitikimų savo namuose, geriausia įrengti dūmų detektorius. Siekdami palengvinti pirkimą, mes pasirinkome jums penkis geriausius modelius rinkoje.

1 pozicija: „AngelEye SA410“

„AngelEye SA410“ dūmų detektorius yra baterijomis varomas modelis. Tai labai lengva įdiegti ir pradėti eksploatuoti, tam atlikti nereikės daugiau nei 3 minučių. Be to, tai suteikia „ramybės“ garantiją 5 metams, tai yra, jūs negalite dėl to jaudintis per šį laiką. Jis turi savaitės funkcijų testavimo ir pristabdymo funkcijas.

Jis gali būti pristabdytas klaidingo pavojaus atveju. Akumuliatorius turi pasibaigusio tarnavimo signalą su 30 dienų marža. Nurodo, kada reikia pakeisti baterijas, kurios šiuo atveju yra dvi 1,5 voltų (V) AAA šarminės baterijos. Tai veikia labai jautrūs fotoelektriniai jutikliai. Jį apšviečia ne cigarečių dūmai, o tankūs dūmai ir signalas girdimas.

2 pozicija: Heimano dūmų signalizacija

Nerasta jokių produktų.

„Heiman“ dūmų detektoriuje įmontuota atskira baterija, veikianti 10 metų. Mažas energijos suvartojimas užtikrina patikimą ir nepertraukiamą apsaugą, kad galėtumėte ramiai miegoti. Jis pagamintas iš aplinkai nekenksmingų plastikinių medžiagų ir turi visus CE kokybės ir saugos sertifikatus.

Šis gaisro detektorius nuolat stebi aplinką ir praneša apie tankius dūmus. Įspėjimas apie išsikrovusią bateriją. Jame įdiegta bandymo funkcija, skirta patikrinti, ar 85 decibelų (dB) aliarmas veikia tinkamai, ir pauzės mygtukas. Jis veikia naudodamas pažangų infraraudonųjų spindulių fotoelektrinį jutiklį.

3 pozicija: „Nest Protect 2“

„Nest Protect 2“ yra vienas pažangiausių dūmų detektorių rinkoje. Jis turi unikalią ryšio funkciją, leidžiančią mums gauti visus perspėjimus į mobilųjį telefoną. „Nest Protect 2“ įspėja apie dūmų ir CO2 buvimą ir nurodo problemos vietą, kad galėtumėte reaguoti anksti.

Jame yra bandomoji šviesos diodų lemputė, kuri paprastai būna išjungta, tačiau ji įsijungia judėdama, kad apšviestų jus. Jis veikia su 6 AA 1,5 V baterijomis. Jis turi ryšio funkciją, taigi, jei turite daugiau nei vieną, jie bendraus tarpusavyje. Jis yra mikrofunkcinis ir įvairiakryptis. Galite prisijungti per „WiFi“ arba „Bluetooth“.

4 stotis: „Heiman“ mini dūmų detektorius

„Heiman“ mini dūmų detektorius siūlo visą tradicinio gaisro detektoriaus apsaugą, tačiau yra daug kompaktiškesnis ir lengvai montuojamas. Jis yra 62% mažesnis už likusius. Jis turi 2017 m. „German Red Dot“ apdovanojimą, kuris garantuoja puikų jo veikimą ir geriausią apsaugą.

Ilgaamžis nepriklausomas akumuliatorius garantuoja 10 metų tarnavimo laiką. Jo medžiagų kokybė yra geresnė ir ji montuojama per kelias minutes. Jis turi bandymo mygtuką, norėdamas sužinoti, ar jame yra akumuliatorius ir ar jis veikia tinkamai. Jis labai jautrus, nors neperšoks per cigarečių dūmus ar automobilio išmetamąsias dujas.

5 pozicija: „Smartwares RM149 / 4“ dūmų detektoriai

„Smartwares RM149 / 4“ dūmų detektoriaus naudingo tarnavimo laikas yra 10 metų, atliekant bandymo funkciją, siekiant patikrinti, ar jis veikia, ir sužinoti akumuliatoriaus būklę. Tai lengva įdiegti ir jums reikia mažai priežiūros. Tai idealu apsaugoti savo namus ir savo šeimą, nes tai taip pat labai ekonomiška sistema.

Jis turi optinį jutiklį, kuris greitai reaguoja į gaisrus. Dėl unikalios gamybos technologijos buvo sumažinta klaidinga signalizacija. Jis turi visus CE kokybės ir saugos sertifikatus. 85 dB aliarmas skamba labai garsiai, užtikrindamas, kad jį girdėsite iš bet kurios namo vietos.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie dūmų signalizaciją

Dūmų detektoriai yra paprasta įranga, lengvai montuojama, labai nebrangi ir, svarbiausia, skirta gelbėti gyvybes. Dauguma nelaimingų atsitikimų namuose yra susiję su ugnimi. Pasirinkti tinkamiausią savo namui gali būti sudėtinga, nes rinkoje yra daugybė modelių. Norėdami padėti jums, mes išsprendėme keletą įprastų klausimų.

įrengti dūmų detektorių

Geriausi dūmų detektoriai, nors ir labai jautrūs bei labai greitai aptinkantys garus, nieko nepučia. (Šaltinis: Andriy Popov: 116953163 / 123rf.com) Alling dūmų detektorius ant sienos namuose

Kas yra dūmų detektorius?

Dūmų detektorius yra aliarmas, kuris aptinka dūmų buvimą ore ir skleidžia akustinį signalą, įspėjantį apie gaisro pavojų namuose. Kalbant apie aptikimo metodą, yra du tipai: joniniai ir optiniai detektoriai. Abi yra jautrios degimo garams, nors joninės yra šiek tiek jautresnės nei likusios.

Prijungus gaisro detektorius prie aktyvaus vaizdo ar garso signalizacijos skydelio, jie vadinami dūmų detektoriais. Vietoj to, atskiras įrenginys, maitinamas baterijomis ir veikiantis savarankiškai, vadinamas dūmų signalizatoriumi. Šiame straipsnyje mes pasirinkome detektoriaus terminą.

Kokios Ispanijos taisyklės dėl dūmų detektorių?

Apskritai Ispanijoje nėra aktyvaus reglamentavimo dėl dūmų detektorių namuose. Tai yra, šių elementų įrengti mūsų namuose nėra privaloma. Tačiau patartina tai padaryti, nes jie yra labai paprastai montuojami, labai nebrangūs ir gali išgelbėti daugybę gyvybių.

Ispanijoje galioja NTP 215 reglamentas dėl dūmų detektorių darbo vietose. Nors taisyklės nenustato jų naudojimo, jose pateikiamos kelios bendros idėjos apie šiuos įrenginius, jų skirtingus tipus, veikimą, taikymą ir taisykles dėl jų vietos biurų ar darbo vietų paviršiuje.

dūmų detektorius

Rinkoje yra įvairių dūmų detektorių, galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį. (Šaltinis: Andriy Popov: 65645504 / 123rf.com)

Kokie yra tarptautiniai dūmų detektorių reglamentai?

Tarptautinės dūmų detektorių gamybos kokybės standartas yra ISO 7240-7. Jungtinėse Valstijose jie gaminami naudojant UL268. Europos Sąjungoje dūmų detektorius gaminamas pagal gamybos standartą EN 54, 7 dalį, sukurtą Europos standartizacijos komiteto (CEN).

Kokie yra dūmų detektoriai?

Rinkoje yra įvairių dūmų detektorių. Kaip matėme, juos paprastai galima suskirstyti į fotoelektrinius arba joninius detektorius. Tačiau tai yra šiek tiek platus skirstymas. Tiesą sakant, yra daugybė kitų detektorių, tokių kaip mėginių analizė arba atsparumo tilto detektoriai.

Tada mes paruošėme lentelę su įvairių rūšių dūmų detektoriais rinkoje ir skirtingomis jų charakteristikomis.

Malonus Veikimas Programos Privalumas Trūkumai
Fotoelektrinis Jie veikia per optinį dūmų poveikį. Aliarmas įsijungia, kai dūmus uždengia jutiklis. Jie dažniausiai naudojami namuose. Jie yra labai nebrangūs, lengvai montuojami ir reikalauja mažai priežiūros. Jie aptinka tik gaisrus ir neaptinka dujų.
Projektuojamas pluošto fotoelektrikas Dūmai užgožia numatytą spindulį ir įjungia žadintuvą. Maksimalus 1400m2 paviršius. Jis naudojamas dideliuose kambariuose su aukštomis lubomis. Greitas reagavimas į ugnį, taupant dūmus. Sunkumai patalpose su oro kondicionieriais.
Atspindėtas spindulių pluošto fotoelektrikas Dūmai patenka į skyrių, kuriame atsispindi spindulys, ir įjungia pavojaus signalą. Rūkstančių ar degančių gaisrų nustatymas. Kompiuterių kambariai. Dėl purvo savireguliacija. Atsparesnis nei joninis oro srovėms. Jis neaptinka juodų dūmų, nes neišsklaido šviesos.
Jonų detektoriai Tai pagrįsta jonizuotų O2 ir N2 molekulių susidarančios elektros srovės srauto sumažėjimu, kai dūmai prasiskverbia. Pramoniniam naudojimui ir degantiems gaisrams. Stabilus slėgio kitimas. Jie brangesni. Joms taikomos TJO taisyklės dėl radioaktyviųjų prietaisų patvirtinimo.
Pasipriešinimo tiltas Remiantis atsparumo tilto principu. Jie aktyvuojami esant dūmams ir drėgmės dalelėms ant tinklelio su elektriniu tiltu Dalelės padidina laidumą ir suaktyvina pavojaus signalą. Jis daugiausia naudojamas kaip anglies monoksido detektorius. Jie greitai reaguoja į bet kokių dujų buvimą. Jie šauna į vandens garų nutekėjimą ir yra pernelyg jautrūs.
Detektoriai atliekant mėginių analizę Ištraukimo siurblys įsiurbia oro mėginį ir jį analizuoja. Jis naudojamas laivų triumuose. Jie neturi jokių pranašumų, todėl nustojo naudoti. Tai nerekomenduojama ir brangu įdiegti.
„Taguchi“ tipas su puslaidininkiu Jie dirba naudojant puslaidininkinius kristalus su kaitinimo rezistoriais. Iš esmės eksperimentinis modelis. Tai pigu. Tai neskiria dujų, garų ir dūmų.

Kas yra trečiosios šalies ar nepriklausomos laboratorijos sertifikatas?

Visi dūmų ir gaisro aptikimo produktai turi būti patvirtinti nepriklausomos laboratorijos (trečiosios šalies), kuri patvirtina, kad …