Nuostabūs kvepalų buteliai II

Kokių vyriškų kvepalų turėtumėte pasiekti? Kaip išsirinkti moteriškus kvepalus? Negalime išvengti šių klausimų pasirinkdami tobulą kompoziciją. Laimei, kvepalų gamintojai palengvina mūsų užduotį, sukurdami originalius kvepalų buteliukus. Mūsų ankstesnės nuostabių buteliukų apžvalgos tikrai nepakanka, yra tiek daug nepaprastų kvepalų, kuriuos reikia pamatyti! Suinteresuotas? Kviečiame į kelionę nestandartiniais kvepalų buteliukais.

Originalūs kvepalų vafliai

Paco Rabanne kvepalai deivei ir maištininkams

Prancūzų dizaineris Paco Rabanne garsėja originalia kūryba. Plastikinė suknelė ar apranga, apsimetanti išskirtiniu chalatu, yra tikri brangakmeniai. Jo kvepalų buteliai vyrams ir moterims yra suprojektuoti ta pačia fantazija. Be 1 milijono butelių, kurie apsimeta aukso luitais, „Paco Rabanne“ gali pasigirti ir kitu įdomiu moteriškų kvepalų dizainu. Pavyzdys? 2015 m. Buvo išleista „Olympea Eau de Parfum“. Persikų butelis, kurio forma primena senovinį laurų vainiką, yra skirtas kiekvienai šiuolaikinei deivei. Pergalės simbolis ant tualetinio stalo? Kodėl gi ne?!

„King & Queen of Rock“, t. Y. Debbie Harry ir Iggy Popas, tapo riboto leidimo „Black XS Be A Legend“ herojais. Rokinis kvepalų pobūdis atsispindi buteliuose – „Black XS Be A Legend Limited Edition Pour Femme“ išsiskiria šviesiai rausvu buteliu, kurio fone yra gitara ir vinilas. Kompozicija su „Black Vanilla Husk“ kokteiliu yra puikus pasiūlymas maištininkams 🙂

Moteriški kvepalai, t. Y. Kulnai ir deimantai

Kuris iš mūsų nemėgsta aukštakulnių? Suskaičiuokite, kiek porų turite, ir palikite vietos daugiau – „Good Girl Carolina Herrera“ yra kvepalai moterims, kurių buteliukas primena moteriškus aukštakulnius! Venesuelos dizainerio kvepalai yra jausminga kompozicija su tuberoze, kava ir tonkos pupelėmis. Ar dėvėsite ant savęs?

Monblanas paruošė kažką ypatingo moterims, kurios nešioja deimantus su nepaprastai aukštakulniais. „Emblem Lady“ yra gėlių ir vaisių aromatas moterims. Prieš užuodžiant subtilų kvapą, akį patraukia butelis, puikiai imituojantis „Mont Blanc“ prekės ženklo simbolį – krištolą, nors kai kurie mano, kad tai rožė. Ką jūs pasirenkate?

Plekšnės iš šio pasaulio

Kvepalai skiriasi nuo visų kitų? Šiuo devizu vadovaujasi „Juicy Couture“ prekės ženklas, kuris nuo prabangių drabužių kūrimo perėjo prie nišinių kvepalų gamybos. Kokia yra nepaprastų „Juicy Couture“ butelių paslaptis? Nepaisant formos ar spalvos, jie išsiskiria krištoliniu kamščiu. Ne originalus? Kaip apie auksinius karališkus skiriamuosius ženklus? Būtent taip atrodo „Couture Couture“ kvepalai.

„Versace“ prekės ženklas yra žinomas dėl krištolo butelių, tačiau „Red Jeans“ ir „Blue Jeans“ kvepalus išskiria nepaprastos intensyvių spalvų buteliai. Serialo herojai yra Laukinių Vakarų gyventojai – kaubojaus kepurė, batai su smaigaliais ir džinsai yra privalomi atributai jai ir jam. Kvepalai „Red Jeans“ buvo supakuoti į raudoną metalinę skardinę, kurią puošia šviesiaplaukė gražuolė iš Amerikos.

Salvadoro Dali kvepalai negali būti standartiniai! Gamintojas dar kartą įrodo, kad jo buteliukai sukurti su fantazija, kaip ir plėšrusis „La Belle et L’Ocelot“ – buteliuką puošia laukinė katė, įkūnijanti nežabotą kvepalų pobūdį.

Policijos kvepalai stiprioms asmenybėms

Kvepalų butelis gali būti įvairių formų, o čia nėra stabdžių. Policija – prekės ženklas, gaminantis papuošalus, akinius ir … kaukolės formos kvepalus – tai įrodo! Kaukolės buteliai užpildyti spalvingais kvepalais, o purkštuvą kartais puošia karališkoji karūna ar gėlė. Kvepalai su šiek tiek šokiruojančiu buteliu tapo įmonės prekės ženklu. Toliau policija siūlo kvepalus antrankiais. Šokiruojantis? Ne jiems!

Nišiniai kvepalai – neįprasti, bet vis tiek elegantiški

Kvepalų buteliai gali jus šokiruoti arba sukelti susižavėjimą. Nišiniai kvepalų gamintojai dažniausiai renkasi pastarąjį. „Molinard“ – prancūziškų kvepalų prekės ženklas, kurio šaknys siekia 1849 m., Pasirinko elegantiškus butelius. Nišiniai „Habanita L’Esprit“ kvepalai užburia ne tik subtilia vaisių ir gėlių kompozicija, bet ir baltu buteliu su bareljefu su antikvarine kilme.

„Elixir Des Merveilles Hermes“ yra „Eau des Merveilles“, nišinių kvepalų, žinomų kaip „vandens stebuklas“, įpėdinis. Žvelgdami į originalų „Hermes“ kvepalų buteliuką, galite pasinerti į saulėtą oranžinės spalvos gylį, kuriame prancūzų mados namai uždarė cukruotą apelsino žievelę, dervą ir kedrą. Apvalus, asimetriškas buteliukas gražiai atrodys lentynoje!

Mes negalime nuspręsti, kurie kvepalų buteliukai mums labiau patinka. Kas yra jūsų numeris vienas? 🙂