EVO šunų maisto apžvalga – Woof Whi

EVO daugiausia dėmesio skiria natūraliems receptams ir aukštos kokybės ingredientams, kad jūsų augintiniams būtų teikiama daugiau evoliucijos principais pagrįsta dieta. Bendrovė taip pat teigia esanti pirmasis rinkoje be grūdų augintinių ėdalas ir žada daug baltymų turinčią, labai virškinamą dietą, skirtą savininkams, norintiems, kad jų šunys visada atrodytų tinkami, liekni ir sveiki.

Apie EVO

EVO padėjo perversmą šunų maisto pramonėje, kai jis buvo pristatytas kaip vienas iš pirmųjų grūdų be grūdų rinkoje dar 2004 m., Ir toliau išlaiko lyderio poziciją šioje srityje, naudodamasis daugiau nei 100 kokybės kontrolės patikrinimų visame pasaulyje. gamybos grandinę, kad jų klientus pasiektų tik geriausias produktas.

„EVO“ priklauso bendrovei „Natura“, kurią 2010 m. Įsigijo „Procter & Gamble“, o vėliau pardavė „Mars Inc.“, kuri yra labiau žinoma dėl savo saldainių, bet iš tikrųjų yra viena didžiausių naminių gyvūnėlių produktų gamintojų šalyje. Visas EVO maistas taip pat gaminamas čia pat, JAV, jų gamykloje Fremonte, Nebraskoje. Jame naudojami daugiausia amerikiečių užauginti ir surinkti ingredientai, kurie atitinka griežtus jų tikrinimo standartus.

Ingredientų kokybė

Atrodo, kad EVO tikrai rūpi, kokie ingredientai patenka į jų maistą, ir žada niekada nedėti jokių nereikalingų grūdų, bulvių ar glitimo į savo receptus. Pasak jų interneto svetainės, taip siekiama „maksimaliai padidinti baltymų koncentraciją, tuo pačiu sumažinant angliavandenių kiekį“, kad padėtų garantuoti, jog šuo atrodys tinkamas ir apipjaustytas laikantis dietos EVO.

Bendrovė taip pat teigia, kad kiekviename gamybos proceso etape atliekami griežti kokybės kontrolės žingsniai ir kad ji pasirenka tik geriausius vietinius ingredientus, kad jūsų šuo gautų geriausią mitybą kiekvieną kartą, kai suvalgo EVO dubenėlį. .

Sauso šunų maisto produktų linija

Šiuo metu EVO rinkoje yra daugybė skirtingų produktų, įskaitant tiek šlapius, tiek konservuotus maisto produktus. Be to, beveik visi jų mišiniai taip pat yra standartinio dydžio ir mažų įkandimų įvairovės ir yra skirti gyvūnams visais gyvenimo etapais.

Geriausios šviežio šunų maisto pristatymo paslaugos

Turkija ir vištiena

Kaip rodo pavadinimas, kalakutas ir vištiena yra pagrindiniai šios formulės baltymai, kurie, papildyti kiaušinių, lašišos miltais ir menhadeno miltais, sudaro 82% ingredientų kiekviename maiše. Likę 18% yra aukštos kokybės vaisiai ir daržovės, taip pat būtini vitaminai ir mineralai, reikalingi subalansuotam maistui sukurti kiekviename dubenyje. Be to, ši formulė yra specialiai sukurta taip, kad būtų lengvai virškinama ir praturtinta sveikomis Omega-3 ir -6 riebalų rūgštimis, kad padėtų užtikrinti odos ir kailio sveikatą ir išlaikyti jūsų šuniuko išvaizdą.

Perskaitykite susijusią temą: „Dogswell” šunų maisto apžvalga

Raudona mėsa

Raudonos mėsos formulėje naudojami įvairūs baltymai, tokie kaip jautiena, kiaulienos miltai, bizonai, ėriena ir elniena, taip pat kiaušinių ir lašišos miltai, sudarantys 78% kiekviename maiše esančių ingredientų. Kaip ir kalakutienos bei viščiuko mišinyje, likusį procentą užpildo vaisiai, daržovės, vitaminai ir mineralai, ir niekada nėra grūdų, bulvių ar kitų užpildų. Šis maistas taip pat yra apmokestinamas kaip „lengvai maitinama alternatyva žaliai dietai“ ir yra praturtinta vitaminu B12 bei biotinu, kad jūsų augintinis ne tik atrodytų, bet ir jaustųsi puikiai.

Silkė ir lašiša

Žuvies pagrindu pagaminta EVO linijos formulė „Silkė ir lašiša“ 78% ingredientų semiasi iš silkės, lašišos ir kiaušinių, o likusius 22% – iš kitų šaltinių, tokių kaip žirniai, obuoliai, varškė ir morkos, be kitų sveikų vaisių. daržovės ir kiti papildai. Ši formulė taip pat yra sustiprinta „Menhaden“ aliejumi, puikiu ir natūraliu vitamino E šaltiniu, taip pat gliukozaminu ir chondroitinu, kurie padeda apsaugoti sąnarius ir išlaikyti jūsų šuns judėjimą net vyresniame amžiuje.

Kur nusipirkti

EVO

EVO galima įsigyti daugelyje specializuotų šunų maisto mažmenininkų visoje šalyje. Jį taip pat vykdo kelios didesnės parduotuvių parduotuvės, ypač „PetSmart“. Norėdami būti tikri, kad jūsų vietinis naminių gyvūnėlių ėdalo tiekėjas turi „EVO“ prekės ženklą, įmonės svetainėje yra lengvai naudojamas parduotuvės lokatorius. Tiesiog įveskite savo vietinį pašto kodą ir jame bus sąrašas vietų, iš kurių galite artimiausiai nusipirkti.

EVO taip pat lengvai įsigyjama internetu, ir maistą gabens dauguma standartinių, didelių vardų internetinių mažmenininkų. Tokios svetainės kaip Ch
„ewy“ ir „Pet360“, taip pat „Amazon“, gali pristatyti maistą tiesiai prie jūsų durų, tačiau, deja, tiesiogiai parduoti vartotojams iš bendrovės svetainės dar negalima.

Jums taip pat gali patikti: šunų ikrų šunų maisto apžvalga