Koks geriausias 2021 m.

Neįsivaizduojamas tik prieš kelis dešimtmečius, pelių kilimėlių pasaulis patyrė didžiulę revoliuciją dėl „e-Sports“ populiarumo ir jo praktikos asmeniniame kompiuteryje. Ar jums reikia a Pelės pad Gamer ar kilimėlis žaidimai? Taip, nesvarbu mėgėjas tarsi norėtumėte tapti profesionalu, šis aksesuaras padarys pokyčių.

pelės ar pelės vystėsi naudodamosi naujomis technologijomis ir, kaip gali būti mažiau, jų neatskiriami draugai, kilimėliai žaidėjai, aksesuaras, kuriame turite atsižvelgti į daugiau aspektų, nei galite manyti, tarp jų – greitis ar kraštų nusidėvėjimas. Norite sužinoti daugiau? Na atkreipk dėmesį.

Svarbiausias

  • Geras Pelės pad Gamer tai optimizuos jūsų ekrano rodyklės optinių ar lazerinių jutiklių nuskaitymą.
  • egzistuoti Pelės pad Gamerarba kilimėliai žaidimai, pagamintas iš visų rūšių medžiagų, kai kurios neįsivaizduojamos kaip akmuo. Tačiau dažniausiai jie gaminami iš audinio / pluošto, plastiko, aliuminio ir stiklo.
  • Priklausomai nuo pageidaujamo žaidimo tipo, jums reikės Pelės pad Gamer vienokios ar kitokios. Jei dažnai lankotės LAN vakarėliuose ar turnyruose, turėtumėte pasirinkti kilimėlį žaidimai gero storio.
  • Pelė su lazeriniais jutikliais blogai slystų ant stiklo, nors slinks ant kietesnių kilimėlių, o optinės pelės dengia visų tipų paviršius.

Geriausias Pelės pad Gamer iš rinkos: mūsų rekomendacijos

Jūs žinote, kokia pelė ir Pelės pad Gamer Jie eina koja kojon. Nesvarbu, ar turite geriausią pelė iš rinkos, jei neturite gero kilimėlio žaidimai periferija nesielgs taip, kaip norima, todėl jos didžiulė svarba. Mes paruošėme kruopštų pasirinkimą, kad kaina ir kokybė būtų pritaikyta jūsų poreikiams. Mes pradėjome!

Geriausias Pelės pad Gamer už savo kainos ir kokybės santykį

Tai patvirtina ne mažiau kaip 84% 5 žvaigždučių įvertinimų Pelės pad Gamer, kuris suteikia idėją apie jo populiarumą ir puikų kainos ir kokybės santykį, todėl ir pasirinkome jį.

Jo matmenys – 72,4 x 32,4 x 0,3 cm, neslystantys, kad būtų išvengta judėjimo žaidimo metu. Tai yra Pelės pad Gamer lazeriniams ir optiniams jutikliams. Be to, jis turi unikalią formą, jis pateikiamas susuktas maiše su virvės užsegimu ir piešinys yra „Fortnite“.

Pelės pad Gamer didesnis

Pelės pad Gamer „Vicloon“ yra pažymėta „Amazon’s Choice“ ir turi ne mažiau kaip 4,6 iš 5 žvaigždžių, mums tai patiko! Gerbėjai žaidimai Jiems reikalingi XXL kilimėliai, kurie palengvina greitą pelės judėjimą ir geresnį kainos ir kokybės santykį.

Jo matmenys yra 900 mm pločio, 400 mm aukščio ir 3 mm storio. Jis pagamintas iš ypač plono pluošto pintos medžiagos, o jo pagrindas neslysta. Nepraleisk to!

Pelės pad Gamer pigiau

Jei ieškote a Pelės pad Gamer pigu, jūs jau radote ir jame taip pat yra 4,7 žvaigždutės iš 5. Mes jį pasirinkome, nes jis yra pagamintas iš QcK mikro audinio ir optimizuotas judant žemai ir aukštai DPI.
Pagrindas yra neslystantis ir jo dydis yra maždaug 15 x 20 cm. Vartotojai pabrėžia puikią jo kokybę ir tai, kad jis idealiai tinka medienai ar stiklui. Nedvejok, nenorėsi kito!

A Pelės bloknotų žaidimas Korsaras

„Corsair Gaming“ yra įmonė, išsiskirianti periferinių įrenginių kokybe ir tikslumu, tarp kurių yra ir šis Pelės pad Gamer. Mes jį pasirinkome, nes jis pagamintas iš aliuminio ir su 2 paviršiais, pritaikytais labai jautrioms pelėms, arba Greitisir mažo jautrumo pelėms arba Kontrolė. Kampai pagaminti iš neslidžios gumos.

Paviršiaus ploto matmenys yra 352mm x 272mm x 5mm. Jo įvertinimas yra 4,5 iš 5 žvaigždžių.

Geriausias Pelės pad Gamer RGB

„SteelSeries“ kompanija garantuoja įspūdingą šios kokybės kokybę Pelės pad Gamer. Mums jis patiko, nes jis yra mikrodarinys, kad būtų tiksliau, ir turi RGB apšvietimą (raudoną, žalią ir mėlyną), kurį maitina USB.

Produktas turi neslidų guminį pagrindą ir galioja lazeriniams ir optiniams jutikliams. Tai XL padėkliukas, uždengiantis kompiuterį ir stalą, leidžiantis plačiai judėti pele. Jo dydis 90 x 0,4 x 30 cm.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie tai Pelės pad Gamer

Viena iš dažniausių problemų, su kuria susidūrė žaidėjai reiškia pelės tikslumą. Tai yra trūkumas, kuris paprastai sušvelnina gėrį Pelės pad Gamer sugerdamas slėgį ir paskleisdamas jį ant viso kilimėlio žaidimai, kaip matote šiame skyriuje, skirtame dažniausiai vartotojams kylantiems klausimams spręsti.

Žaidimų mergina, naudojanti pelę

Kilimėlio tekstūra gali būti šiurkšti arba lygi. (Šaltinis: Romanas Kosolapovas: 104368106 / 123rf.com)

Kas tiksliai yra a Pelės pad Gamer?

A Pelės pad Gamer ar kilimėlis žaidimai, taip pat žinomas Ispanijoje, yra ribotas paviršius arba atrama, kur ilsisi kompiuteris arba kompiuterio pelė. Geras kilimėlis pelė optimizuoja rodyklės optinių ar lazerinių jutiklių nuskaitymą, todėl suteikia tikslumą ir greitį, taip pat yra būtini žaidėjas.

Vaizdo žaidimai ar e. Sportas atnaujino šio periferinio įrenginio svarbą ir šiuo metu egzistuoja Pelės pad Gamer išimtinai sukurta žaidimai dėl savo didelio tikslumo.

Kokiais kitais būdais yra Pelės pad Gamer Ispanijoje?

Pelės pad Gamer Tai gana naujoviškas aksesuaras mūsų šalyje ir vis dar nėra įtvirtinto termino jo žymėjimui, todėl galite jį rasti kaip grindų kilimėlį žaidimai, pelės kilimėlis žaidėjas, Žaidimų pelės kilimėlis arba pelės kilimėlis žaidėjai, be kitų formulių, kurios maišo ispanų ir anglų kalbas.

Ar verta pirkti a Pelės pad Gamer?

Taip, tikrai taip. Jei esate a žaidėjas Pradedantysis ar jūs esate kelyje į profesionalą, nesigailėsite dėl savo pirkinio, kaip matote pažvelgę ​​į internetą. Kilimėliai žaidimai Šiandienos yra skirtos optimizuoti žaidimą ir pagerinti pelės reakciją, todėl tai yra patogus ir reikalingas priedas.

Be to, Pelės pad Gamer Jis turi būti didelis, tvirtas ir labai patogus, kad pelės slinkimas būtų vienodas, greitas ir galėtumėte laimėti bet kokį konkursą. Jei konkuruojate, jau žinote, kad sekundės dalis gali reikšti pralaimėjimą.

„Celeste“ žaidimų pelės kilimėlis

Ne visi Pelės kilimėlis ar pelės kilimėliai galioja norint patekti į žaidimų pasaulį.
(Šaltinis: Belch-lex.europa.eu: 97804727 / 123rf.com)

Kokios rūšies Pelės pad Gamer ar jie egzistuoja ir kokie yra jų pranašumai ir trūkumai?

Pelės pad Gamer Jie klasifikuojami pagal medžiagos, iš kurios jie pagaminti, tipą. Pigiausi yra pagaminti iš putplasčio kaučiuko, tačiau jie taip pat gali būti pagaminti iš audinio, silikoninės gumos, stiklo, odos, akmens, aliuminio, nerūdijančio plieno, medžio ar plastiko. Pažiūrėkime dažniausiai šioje lentelėje:
Produktas Maždaug Pelės pad Gamer Privalumas Trūkumai
Iš plastiko Jie tarnauja ilgiau nei audiniai ar pluoštas, todėl trintis yra maža.

Jie siūlo gerą slydimą savo paviršiumi, nors jis yra viduryje.

Jie dirba su visokiais jutikliais ir yra labai tikslūs.

Jie pablogėja naudojant ir ypač ten, kur yra daugiau trinties. Jie taip pat gali būti deformuoti.

Jie nusidėvi pelės pagrindą ir yra garsesni nei audiniai.

Jie kaupia daug dulkių dalelių, nors, atsižvelgiant į modelį, lengvai valomi.

Audinys arba pluoštas Jie yra labai ekonomiški ir paklausiausi.

Jie veiksmingi su visų rūšių pelėmis ir tyli.

Audinys paskirsto pelės slėgį ir judėjimas yra judrus, o trintis yra vidutinė.

Jei pasirinksite šį modelį, pasirinkite vieną su baigtais kraštais.

Audiniai labai nudažomi, o kartais jų nuplauti neįmanoma.

Laikui bėgant jie blogėja, nesvarbu, ar jie pagaminti iš pluošto, ar iš audinio, ir ne visada yra tokie tikslūs kaip žaidėjas.

Jei prakaituojate, nepamirškite, kad jie gali būti deformuoti riešo srityje.

Iš Cristalo Jis tikslus, turi mažai trinties ir pelė labai greitai slenka.

Medžiaga nesusidėvi, jei ja rūpinatės.

Jį lengva valyti.

Jūs galite atlikti nevalingus judesius dėl greičio, kurį suteikia šio tipo judesiai. Pelės kilimėlis.

Stiklas gali sulūžti dėl savo trapumo ir jie blogai veikia su optiniais jutikliais, tačiau turėtumėte jį patikrinti, nes tai priklauso nuo gamintojo.

Iš aliuminio Tai idealus kilimėlis ieškantiems greičio ir tikslumo.

Jie yra brangesni nei audiniai, tačiau jie tarnauja ilgai.

Vasarą jie labai vėsūs, tačiau žiemą šalti.

Jie yra šiek tiek triukšmingi, ypač jei žaidžiate naktį.

Ar geriau a Pelės pad Gamer matinis ar atspindintis?

Pelė visada geriau laikysis a Pelės pad Gamer matinis nei atspindintis, todėl turėkite tai omenyje, kai svarstote galimybę įsigyti vieną iš šių išorinių įrenginių. Lengva susigundyti gyvybingais dizainais, kuriuos siūlo komerciniai prekės ženklai, tačiau jei jūsų siekis yra būti profesionalu pasaulyje žaidimai nepamirškite šios rekomendacijos.

Pelės padas-žaidėjas

Geras Pelės kilimėlių žaidėjas Tai nepadės laimėti, jei neturite geros pelės. (Šaltinis: Анастасия Бежекенева: 115866784 / 123rf.com)

Ar man reikia Pelės pad Gamer labai slidu?

Pirmiausia reikia gero pelės valdymo. Jeigu jis pelė jis yra labai sunkus, svarbu, kad kilimėlis žaidimai Skaičiuokite ant labai slidaus ir greito paviršiaus, tačiau jei pelė yra lengva, jums nereikia tiek slysti, nors jums reikia maksimalaus sukibimo. Varžybose pelės svoris jau priklauso nuo jūsų asmeninio skonio.

“Neįtikėtina, ką žmogus gali pamiršti … bet labiau stebina tai, ką gali paslėpti”.

Yra Pelės pad Gamer standus ar paminkštintas?

Tai priklauso nuo asmeninių pageidavimų, bet jei pelė skirta žaidimams a Pelės pad Gamer standumas suteiks didesnį tikslumą greitai ir tiksliai judant. A pelė Lazeriai blogai sklandys ant stiklo, nors ir ant kietų kilimėlių, o optinės pelės gerai veiks visus paviršius.

Ar pelė ir Pelės pad Gamer?

Aišku! Geras Pelės pad Gamer tai nepadės laimėti, jei neturite geros pelės. Labai svarbu, kad pelė jūsų naudojamas jautrumas yra didelis, o tai reiškia DPI greitį (taškai colyje arba Taškai colyje angliškai). Kuo didesnis DPI, tuo mažiau judesių reikia atpažinti ekrane.

Pelės padas-žaidėjas

Jei praleidžiate valandas žaisdami, turėtumėte ieškoti kilimėlio žaidimai kad laikui bėgant blogiausia.
(Šaltinis: Deanas Drobotas: 107576481 / 123rf.com)

Kokios rūšies Pelės pad Gamer ar tinka kiekvienam žaidimui?

Žaisti „World of Craft“ nėra tas pats, kas žaisti MOBA žaidimus (akronimas: Daugelio žaidėjų internetinė mūšio arena), todėl jums reikės vieno ar kito tipo kilimėlio žaidimai pagal jūsų, kaip žaidėjo, pageidavimus. Toliau mes nustatėme …