Geras 55 colių televizorius

Dažniausiai palyginime lyginame tos pačios kainos kategorijos įrenginius. Ką daryti, jei svarstote pirkti konkretaus dydžio televizorių, tačiau nesate tikri, kiek iš tikrųjų norite jam išleisti? Pateikiame keletą itin įdomių 55 colių televizorių modelių, skirtų visiems biudžetams. Kiekvienas iš jų turi tam tikrą unikalų bruožą. Kiekvienas yra vertas dėmesio ir pirkimo. Taigi kokį 55 colių televizorių verta pirkti?

Pasirinkimas atiteko 55 colių televizoriams, nes šiuo metu tai yra populiariausia įstrižainė. Atrodo, kad tai optimalus vidutinio kambario dydis.

55 colių ekranas leidžia mėgautis 4K raiška, matyti detales ir tuo pačiu nedominuos kambaryje. Žinoma, dauguma sąraše pateiktų modelių taip pat turi didesnių ar mažesnių versijų atitikmenis, kuriuos verta atsiminti ieškant sau televizoriaus, nors – ką verta prisiminti – kai kuriais atvejais modeliai su kitomis įstrižomis gali skirtis Techninės specifikacijos.

Medijos ekspertas yra medžiagos partneris

„Xiaomi Mi TV 4“ 55 colių

Verta paminėti, koks didelis kainų intervalas yra tarp pigiausio ir brangiausio sąraše esančio modelio. Pagrindinis modelis yra iš tikrųjų pigiausio, priimtino televizoriaus su šia įstrižaine, kurį galima įsigyti parduotuvėse, rezultatas. Jo kaina plačiu platinimu prasideda nuo 1397 -. Savo ruožtu brangiausias pareiškimo modelis nėra brangiausias 55 colių televizorius rinkoje – tai yra pats įdomiausias aukščiausios klasės televizorius, kurį galime įsigyti tokio dydžio. Jo pirkimas kainuos mažiausiai 7 965 zlotus.

Apibūdindamas atskirus televizorius, pabandysiu pateikti skirtumus, turinčius įtakos šiam drastiškam kainų skirtumui. Kita vertus, priimdami sprendimą dėl pirkimo turite nuspręsti, už ką verta mokėti papildomai, o kas jums nesvarbu.

TCL 55DP600

Ar ieškote tikrai pigaus ir palyginti didelio televizoriaus? TCL 55DP600 yra tikras dalykas tarp daugelio griežtai rinkos modelių.

Galite užsukti į bet kurį prekybos centrą ir iš lentynos pasiimti aukščiausios klasės įrangą. Žemos kainos skonį greitai pakeis kartumas. Nekokybiškas pilotas, neteisingai išverstas meniu, labai prastos apdailos medžiagos. TCL 55DP600 taip pat yra pigus televizorius, jo nuotolinis valdymas nėra įspūdingas, nėra daug funkcijų. Tačiau tai yra visiškai teisingas modelis, rodantis padorų vaizdą, su aiškia sąsaja.

Jis buvo prieinamas rinkoje dvejus metus, o tai taip pat daro jo kainą naudingesne nei nauji produktai. Apskritai, tai yra įranga, kuri veiks ramiai – vyresnio amžiaus žmonėms ją galime rekomenduoti žiūrėti antžeminę televiziją arba kaip pagrindinį ekraną mažiau reikliems vartotojams, veikiau klasikinės televizijos gavėjams. Nors ji netgi siūlo „Netflix“ prieigą pati, jei reikia, galite ja pasinaudoti.

TCL DP600

„Samsung UE55TU7172“

Išleidę mažiau nei 400 – daugiau, mes taip pat randame biudžetinį produktą, tačiau klasę aukštesnį. TU7172 yra labai priimtinas televizorius, kurio daugeliui vartotojų vaizdo kokybės ir galimybių požiūriu pakaks.

Didžiausias „TU7172“ pranašumas yra tai, kad mes turime visą „Tizen“ sistemos funkcionalumą – tai reiškia, kad tai visiškas „Smart TV“. Mes galime naudoti „Apple AirPlay 2“, mėgautis tiesiogine prieiga prie „Netflix“ ir visų kitų populiarių VOD paslaugų. Kai tik pasirodys „Disney +“, jį bus galima pamatyti šiame televizoriuje.

Žmonės, susipažinę su naujomis technologijomis, gali tik šiek tiek skųstis pasenusiu nuotolinio valdymo pultu. Pažymėtina yra patikima spalvų atkūrimas ir daugybė galimybių pritaikyti vaizdą. Žaidėjai įvertins labai žemą įvesties žymą.

Pirkite „Samsung UE55TU7172“

„Samsung TU7172“

TCL QLED 55C715

QLED geriausi televizoriai gali būti pigūs ir nebūtinai korėjietiški. TCL siūlo 60 Hz televizorių su kvantinių taškų sluoksniu, tačiau už labai žemą kainą. Kalbant apie paveikslėlį, TCL 55C715 palaiko visus populiarius HDR formatus – „Dolby Vision“, HDR10, HDR10 +, HGL. Ekranas veikia valdant „Android TV 9.0“, suteikiant galimybę atnaujinti kitas versijas. „Google Play“ galime naudoti ne tik daugybę programų, įskaitant medijos leistuvus, tokius kaip VLC ar KODI, bet ir „Google“ padėjėją.

Kalbant apie vaizdo kokybę, jis yra vidutinės ir žemesnės klasės atstovas. HDR efektų čia nepajusime, nors matysime plataus spalvų spektro pranašumus. Ekrano ryškumas ar kontrastas nesugadina, tačiau jis yra vienu laipteliu didesnis nei pagrindiniuose modeliuose.

Atsižvelgiant į šio televizoriaus kainą, apdailą ir galimybes, tai tikrai geras pasirinkimas.

Pirkite TCL QLED 55C715

TCL C71 QLED

„Samsung QE55Q70TA“

„Samsung Q70T“ yra visiškai kitokia televizorių lyga. Viskas dėl 120 Hz VA matricos ir didesnio ryškumo.

Visų pirma, šis televizorius puikiai veikia dinamiškose scenose, yra sukurtas žaidimams – palaiko visas pagrindines HDMI 2.1 funkcijas ir turi mažą įvesties vėlavimą. Be to, jis yra gražiai išbaigtas, turi minimalistinį pultelį ir leidžia pastebėti HDR efektą, nors trūksta ryškumo, kuris iš tikrųjų leistų mėgautis efektu. Kaip ir kituose „Samsung“ televizoriuose, čia rasite „Tizen“ sistemą.

„Q70T“ modelis turėtų būti laikomas 2021 metų „RU8002“ ir „Q60R“ įpėdiniu. Tai yra toks aukso vidurys tarp mažos kainos ir televizoriaus galimybių.

Pirkite „Samsung QE55Q70TA“

QLED Q70T

„Sony KD-55XH90“

„Sony“ iš savo pasiūlymo 2021 m. Pripažino tik du modelius, visiškai rekomenduojamus naudoti „PlayStation 5“. Vienas iš jų yra „ZH8“ modelis su 8K raiška. Antrasis – aptartas XH90. Žinoma, priežastis yra visiškas „HDMI 2.1“ standarto palaikymas ir mažas įvesties atsilikimas. Taip pat verta paminėti, kad tai yra 120 Hz VA matricos televizorius su FALD („Full Array Local Dimming“) apšvietimu, t. Y. Pažangiu daugelio zonų ekrano apšvietimu. Dėl to gauname gerą juodą spalvą ir kontrastą skystųjų kristalų ekranui, taip pat pakankamai ryškumo, kad išgautume tikrąjį HDR efektą.

Televizorių maitina „Android TV“. Pagyrimo nusipelno ir X1 procesoriaus apdorotas vaizdas. „Sony KD-55XH90“ nėra pigus televizorius, tačiau tai patikima įranga metų metus.

Pirkite „Sony KD-55XH90“

„Sony XH90“

„Samsung“ „Serif QE55LS01T“

„Serif“ buvo įtrauktas į sąrašą ne dėl įvaizdžio (šis palyginamas su „Q70T“), bet dėl ​​savo dizaino. Ne visi nori turėti televizorių su tipiškomis kojomis ir tipiška pilka arba juoda koja. Žinoma, už originalius sprendimus reikia mokėti daugiau, tačiau atrodo, kad verta. „Serif“ yra įkvėptas „serif“ šrifto, šone jis primena I raidę. Jis turi storą rėmą. Viršuje mes netgi galime įdėti išmanųjį telefoną, kad greitai jį suporuotumėte su televizoriumi naudodami NFC ir perkeltumėte vaizdą į jį.

Ankstesnių „Serif“ kartų Lenkijoje nebuvo, jie buvo parduodami unikaliose vietose, pavyzdžiui, modernaus meno muziejuje Niujorke. Dabar, jei mums tinka interjero dizainas, galime lengvai jį užsisakyti internetinėse parduotuvėse. Tai atrodo kitaip, be to, tai yra tinkamas televizorius, turintis visas „Tizen“ sistemos galimybes.

„LG OLED55CX“

Geriausias 55 colių televizorius, kurį galite pasirinkti be jokios abejonės. Žinoma, žinant, kad OLED geriausi televizoriai veikia tamsesnėse patalpose nei dienos šviesoje. Tačiau svarbiausia, kad OLED technologija siūlo fenomenalius juodaodžius, neribotą kontrastą ir gerą HDR efektą. Kalbant apie vaizdo kokybę, čia kalbama apie vaizdą, artimą tam, kurį mato kino studijų ekspertai.

Taip pat buvo HDMI 2.1, ir visa tai veikia valdant „webOS“. LG išmaniosios televizijos sistema yra greita ir turtinga programomis. Asmeniškai aš abejoju dėl aukščiausios klasės gaminio nuotolinio valdymo kokybės, tačiau tai yra detalė.

„OLED 2021“ metu vaizdų sklandumas yra dar geresnis nei ankstesnių. Tai televizorius, kurį ypač rekomenduoju filmų, žaidimų ir sporto mėgėjams, kai juos domina 55 colių ekranas.

Pirkite „LG OLED55CX“

„Philips 55OLED805“

„LG OLED CX“ alternatyva yra „Philips“ OLED televizorių trio: 805, 855 ir 865. Tai trys modeliai, kurie skiriasi tik stende. Sąraše yra OLED805 modelis su subtiliomis, aliuminio kojomis.

„OLED805“ veikia valdant „Android TV“ sistemai, o vaizdo apdorojimas atliekamas naudojant patentuotą P5 procesorių, kuris dabartinėje kartoje, kaip ir geriausi „LG“ ar „Samsung“ geriausi televizoriai, naudoja dirbtinio intelekto mechanizmus.

Unikalus „Philips“ sprendimas yra „Ambilight“ apšvietimas. Tai įdomus priedas, turintis įtakos vaizdui televizoriuje – ekranizacijos atrodo efektyvesnės, o televizorius atrodo didesnis.

philips esi 805

„LG OLED55GX“

„GX“ modelis iš tikrųjų yra „CX“ televizorius su dviem televizoriais. Kalbant apie techninius parametrus, šie ekranai nesiskiria vienas nuo kito. Projekte įvyksta pokyčių. Tai dar vienas televizorius, kurio dizainas vertas papildomo mokesčio. Dėžėje nėra kojų. Tačiau yra specialus sieninis laikiklis.

Televizoriaus dizainas leidžia laikiklį visiškai paslėpti televizoriaus korpuse, todėl ant sienos pakabintas „LG OLED GX“ yra tik 2 cm storio. Be jokių papildomų išorinių įrenginių, visi komponentai yra televizoriaus viduje. Tai itin plonas televizorius, puikiai atrodantis ant sienos. Be to, jis taip pat siūlo tokį vaizdą kaip kiti OLED geriausi televizoriai šiais metais iš LG.

Pirkite „LG OLED55GX“

Žemiau rasite visus aptariamus televizorius aiškioje lentelėje:

vardas TCL 55DP600 „Samsung UE55TU7172“ TCL QLED 55C715 „Samsung 55Q70T“ „Sony KD-55XH9005“ „Samsung“ „Serif QE55LS01T“ „LG OLED55CX“ „Philips 55OLED805“ „LG OLED55GX“
Matricos tipas 60Hz VA 60 Hz VA 60 Hz VA 120 Hz VA 120 Hz VA 120 Hz VA 120 Hz OLED 120 Hz OLED 120 Hz OLED
HDMI tipas 2.0 2.0 2.0 2.1 2.1 2.0 2.1 2.0 2.1
Išmanusis televizorius „Linux“ Tizenas „Android TV“ Tizenas „Android TV“ Tizenas „WebOS“ „Android TV“ „WebOS“
Papildoma informacija 2018 m. Modelis Mažas įvesties atsilikimas Rekomenduojama naudoti PS5 Dizainerio išvaizda, laisvai stovinti „Ambilight“ Be pagrindo, specialus laikiklis, plonas dizainas
Kaina nuo 1397 zlotų nuo 1730 zlotų nuo 2399 zlotų nuo 3389 zlotų nuo 4599 zlotų nuo 4998 – nuo 6099 – nuo 7389 zlotų nuo 7965 zlotų
Pirkite „Media Expert“ nuoroda nuoroda nuoroda