Geriausi „Verizon“ pasiūlymai liepos mėn

Visus šios savaitės geriausius „Verizon“ pasiūlymus rasite čia, šiame puslapyje, su keliomis ekspertų rekomendacijomis, kurios padės ir mūsų skaitytojams. Šiuo metu viskas atrodo gana puiku ir nauji klientai, turintys daugybę galimybių įsigyti aukščiausios klasės pavyzdinį įrenginį už daug pinigų, ypač turint prekybą. Nesinori prekiauti? Laimei, šios savaitės „Verizon“ pasiūlymai taip pat turi keletą puikių biudžeto galimybių, įskaitant „iPhone 11“ visiškai nemokamai su nauju neribotu duomenų planu. Mes turime daugiau informacijos apie šią reklamą ir kitas, esančias žemiau.

„Verizon“ siūlo greitas nuorodas

Naudodamiesi „Verizon“ pasiūlymais, mes siekiame ne tik išvardyti, kas yra prieinama, bet ir pateikti daugybę sultingų pirkimo patarimų visiems, norintiems įsigyti naują telefoną. Mes savarankiškai peržiūrėjome daugumą šių įrenginių, todėl galime informuoti savo skaitytojus, be to, mes taip pat labai mėgstame telefonus čia, „uzAciu.lt“!

Norėdami pradėti, rasite geriausių reklamų, išvardytų puslapio viršuje, santrauką su įvairiomis nuorodomis į atitinkamus puslapius, skirtus tiems, kurie nori pereiti tiesiai į „Verizon“ svetainę. Tačiau jei neskubate, toliau rasite puslapyje mūsų mintis apie kiekvieną sandorį ir daugiau informacijos.

„Apple“ fanatikai ras visus naujausius „iPhone 12“, „iPhone 12 Mini“ ir net „iPhone 12 Pro Max“ pasiūlymus, kurie yra pasirengę perskaityti čia, šiame straipsnyje, nors, jei norite „Android“, nesijaudinkite – kaip mes jau paminėjome jus “ Čia taip pat rasite naujausius „Samsung“ ir net „Google“ įrenginius.

Iš tiesų, jei ieškote kažko konkretaus, kiekvienam naršymui prie šio straipsnio pridėjome naršymo nuorodas. Kadangi šios savaitės „Verizon“ pasiūlymuose yra daugybė pasiūlymų, galite naudoti šias nuorodas, kad tiesiog pereitumėte į jums aktualią skiltį – ar tai būtų „iPhone“, „Android“ įrenginiai ar net priedai.

Norite sužinoti, ką siūlo kiti vežėjai? Peržiūrėkite geriausius šios savaitės mobiliųjų telefonų pasiūlymus. Arba skaitykite daugiau apie „Verizon“ su šios savaitės geriausiais „Verizon“ planais ir mūsų rekomendacijomis dėl geriausių „Verizon“ telefonų.

Geriausi šiandien siūlomi „Verizon“ pasiūlymai

„iPhone“ pasiūlymai

Violetinės spalvos „Apple iPhone 12“: dabar galima įsigyti „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Mini“
Štai šiek tiek informacijos, apie kurią galbūt nežinote, prieš pradėdami šios savaitės „Verizon“ pasiūlymus. Šią savaitę tiek „iPhone 12“, tiek „iPhone 12 Mini“ galima įsigyti nauju purpuriniu atspalviu – dar nematyta šių įrenginių spalva ar bet kokiu „Apple“ įrenginiu.

„Apple iPhone 11“: nemokamai su nauju neribotu duomenų planu (be prekybos) „Verizon“
Šią savaitę prieinama tik internete yra fantastiškas „Verizon“ sandoris dėl „iPhone 11“, kurį dabar galite įsigyti nemokamai, jei pasiimsite naują liniją neribotame duomenų plane. Dar geriau, čia nereikalingi jokie sandoriai, todėl tai yra visiškai nuostabi galimybė tiems, kurie neatsitinka, kad gali perduoti senesnį įrenginį. Atkreipkite dėmesį, kad per pastarąsias kelias savaites „iPhone 11 Pro“ matėme panašią reklamą, tačiau, deja, visa tai dabar išparduota.

„Apple iPhone 12 Mini“: nemokamai su „Verizon“ prekyba
„Verizon“ pasiūlymai dėl „iPhone 12 Mini“ labai panašūs į standartinio įrenginio pasiūlymus, o dėmesys skiriamas prekybos nuolaidoms. Kadangi šis įrenginys yra 100 dolerių pigesnis nei „iPhone 12“, tačiau čia galite jį nemokamai gauti naudodami paprastą atnaujinimą. Šiame įrenginyje taip pat galima įsigyti papildomą 300 dolerių premiją už perėjimą iš kito operatoriaus, kurį galite sukrauti ant prekybos nuolaidos.
Patobulinti: sutaupykite iki 700 dolerių su tinkama prekybaPeržiūrėti sandorį

„Apple iPhone SE“: 10 dolerių per mėnesį nemokamai su nauja linija „Verizon“
„Verizon“ sandoriai jau kurį laiką turėjo galimybę nemokamai naudotis „iPhone SE“, nors tik turėdami naują neribotą planą. Tačiau dabar galite nemokamai įvertinti vieną iš šių puikių įrenginių bet koks „Verizon“ eilutė, o tai reiškia, kad neprivalote pasirinkti vieno iš brangesnių duomenų planų – nuostabu, jei griežtai laikotės biudžeto.

„Apple iPhone XR“: 20,83 dolerių per mėnesį nemokamai su nauja linija „Verizon“
Šios savaitės „Verizon“ pasiūlymuose „iPhone XR“ taip pat galima įsigyti nemokamai. Kaip ir pirmiau minėta „iPhone SE“ reklama, ši tinkama visoms naujoms linijoms, neatsižvelgiant į tai, ar jos yra neriboto duomenų plano, ar ne. Nors tai nėra toks galingas kaip „iPhone SE“, kai kalbama apie vidinius komponentus, kai kurie gali rinktis šiek tiek plonesnį ir modernesnį „XR“ dizainą.

„Android“ pasiūlymai

„Samsung Galaxy S21 Ultra“: sutaupykite iki 1100 dolerių, kai pereisite ir prekiausite „Verizon“
Aukščiausio lygio „Android“ įrenginiui nuoširdžiai rekomenduojame „Galaxy S21 Ultra“ – mūsų dabartinį geriausią išmaniųjų telefonų pasirinkimą „uzAciu.lt“. Tai tikrai vienas brangus prietaisas, nors, laimei, šios savaitės „Verizon“ pasiūlymai tikrai gali padėti sumažinti šias išlaidas. Prekiaukite kaip naujas klientas ir išsirinkite vieną iš jų su neribotu duomenų planu, kad gautumėte iki 1100 dolerių nuolaidą. Arba esami klientai gali tiesiog prekiauti savo įrenginiu ir išlaikyti savo liniją, kad būtų galima grąžinti iki 800 dolerių nuolaidą.
Patobulinti: sutaupykite iki 800 dolerių su tinkama prekybaPeržiūrėti sandorį

„Motorola Edge Plus“: sutaupykite iki 1100 dolerių, kai pereisite ir prekiausite „Verizon“
„Motorola“ grįžta į didžiųjų lygų flagmanus su savo naujausiu „Edge Plus“ rageliu, kurį dabar galima įsigyti tik per „Verizon“, ir siūlo keletą patogių įkrovos būdų. Šiuo metu didelis raudonas siūlo prekybos akciją, kuri tiksliai atspindi kitus pavyzdinius įrenginius, kurie gali sutaupyti daugiau nei 800 dolerių, jei prekiaujate kaip esamas klientas, arba 1 100 dolerių nuolaida kaip naujas klientas.

„Google Pixel 5“: sutaupykite iki 150 dolerių pirkdami telefoną ir išmanųjį laikrodį „Verizon“
Šiuo metu „Google Pixel 5“ nėra jokių ypač sultingų prekybos kainų ar „BOGO“ pasiūlymų su „Verizon“ pasiūlymais, nors šią savaitę galite šiek tiek sutaupyti naudodami paketą. Įsigykite šį įrenginį su bet kuriuo kitu išmaniuoju laikrodžiu ir gausite iki 150 dolerių nuolaidą. Tai yra gana geras taupymas, jei jis jums aktualus, nors mes rekomenduotume prekiauti kitais „Android“ flagmanais dėl visiškos vertės. Peržiūrėti sandorį

„Google Pixel 4a 5G“: sutaupykite iki 150 dolerių pirkdami telefoną ir išmanųjį laikrodį „Verizon“
Kitas puikus „Android“ variantas „Verizon“ pasiūlymams yra „Google Pixel 4a 5G“ – nors šios savaitės išmaniųjų laikrodžių paketo taupymas nėra geriausias, kokį kada nors matėme. Šis įrenginys anksčiau kainavo 5 dolerių per mėnesį su nauju planu (puiki kaina), todėl, jei jus domina šis įrenginys, tikriausiai rekomenduotume atidėti kitą akcijų rinkinį.

Nemokami telefonai

„Motorola one 5G“: nemokamai su nauja neribota linija
„Motorola One“ yra ne tik brangiausias telefonas, siūlomas nemokamai šios savaitės „Verizon“ sandoriuose, bet ir vienintelis, kuriame yra 5G palaikymas. Su dideliu 6,7 colių ekranu ir 48 MP keturių matmenų kamera tai puikus pasirinkimas, jei norite, kad kažkas panašaus į biudžetinį flagmaną, tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai galite nemokamai gauti tik su viena linija vienoje iš brangesni neriboti duomenų planai. Peržiūrėkite sandorį

„Motorola Moto G Stylus“: nemokamai su nauja linija
Jei nesiruošiate neriboto plano, pateikite dar vieną puikią nemokamo įrenginio pasirinkimą, kurį suteiksite „Motorola“. „Moto G Stylus“ turi gana galingą „Snapdragon 665“ procesorių, 2 dienų baterijos veikimo trukmę, 48MP galinę kamerą ir gana platų 6,2 colių HD ekraną. Apskritai, tai daro tikrai puikų telefoną kasdieniam naudojimui ir puikiai sujungia bet kurį „Verizon“ planą.

„Samsung Galaxy A02s“: nemokamai su nauja linija
Jei esate ištikimas „Samsung“ prekės ženklui, galite apsvarstyti naująjį „Galaxy A02s“ – dabartinį „Android“ milžino biudžeto pasiūlymą. Tai turi tikrai didžiulę 5000 mAh bateriją, dviejų kamerų sistemą, „Snapdragon 450“ procesorių ir gana didelį 6,5 colių ekraną. Kaip ir daugelis biudžetinių įrenginių, šis taip pat palaiko „microSD“ korteles iki 1 TB, jei norite išplėsti savo saugyklą.

„Nokia 2 V Tella“: nemokamai su nauja linija
„Nokia 2 V Tella“ yra dar vienas didžiausio biudžeto varžovas ir gana naujas telefonas, išleistas dar 2021 m. Spalio mėn. Turėdamas dvigubą galinę kamerą, 5,45 colių ekraną, biometrinį skaitytuvą ir 3000 mAh bateriją, tai nėra blogas pasirinkimas tiems, kurie nenori pertraukti banko pagal savo telefono sąskaitą.Peržiūrėkite sandorį

Naujovinkite ir planuokite pasiūlymus

Patobulinti: iki 440 dolerių nuolaida tam tikriems telefonams
Turėsite prisijungti prie savo paskyros, kad sužinotumėte, kurie konkretūs telefonai jums prieinami, tačiau šiuo metu „Verizon“ siūlo iki 440 dolerių nuolaidą prekybai. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad šis atnaujinimo sandoris galimas tik neribotiems planams – neribotiems ar iš anksto apmokėtiems.
Peržiūrėti sandorį

Jungiklis: gaukite iki 800 dolerių, kai prekiausite senuoju įrenginiu
„Verizon“ į jūsų sąskaitą įskaitys iki 800 dolerių, kai jūs dabar pakeisite konkurentą. Turite pereiti nuo atidėto mokėjimo pasirinkimo, kaip nurodyta smulkiajame rašinyje, ir turėsite prekiauti geros būklės telefonu. Tačiau tai padarę gausite nemažą kompensaciją, kai suaktyvinsite naują įrenginį.
Peržiūrėti sandorį

Jungiklis: gaukite 650 dolerių, kai atsinešate savo įrenginį
Atneškite savo telefoną į „Verizon“ ir jie suteiks jums išperkamą 650 dolerių vertės el. Dovanų kortelę ir nemokamą „Verizon“ srauto televiziją. Šį pasiūlymą turėsite išpirkti per savo Skaitmeninių nuolaidų centrą per 30 dienų nuo perjungimo, bet jei atsinešate savo įrenginį, taip pat turėsite galimybę praleisti kredito patikrą.
Peržiūrėti sandorį

Planuoti sandorį: studentai, neribodami planų, sutaupo iki 25 dolerių per mėnesį
Jei dabar esate aktyviai besimokantis studentas, galite sutaupyti 25 dolerių už mėnesinį planą, kai pasirenkate du neribotus planus, ir 10 dolerių, jei pasirenkate vieną neribotą planą. Turėsite pateikti atitinkamą asmens tapatybę, tačiau, jei atitiksite reikalavimus, galbūt sutaupysite ketverius metus.
Peržiūrėti sandorį

Planšetinių kompiuterių pasiūlymai

„Apple iPad Pro 12.9“ (2021 m.): sutaupykite 100 dolerių su „Verizon“ prekyba
Sutaupykite daugiau nei kelis pinigus už šios savaitės „Verizon“ pasiūlymus dėl naujausių „Apple iPad Pro 2021“ modelių. Šios tabletės sūpuoja naujausią „Apple M1“ lustą po gaubtu, visišką 5G suderinamumą ir 12.9 modelio atveju – nuostabų naują ekrano atnaujinimą. Prekiaukite tuo senu „iPad“ ir sutaupykite iki 100 dolerių šiuose naujuose planšetiniuose kompiuteriuose.
„Apple iPad Pro 11“: žiūrėkite tą patį sandorį čiaPeržiūrėti sandorį

„Apple iPad Air“ (2021 m.): sutaupykite 100 dolerių su „Verizon“ prekyba
„Verizon“ planšetinių kompiuterių pasiūlymai šią savaitę prasideda keliais puikiais būdais, kaip sutaupyti šiek tiek pinigų naujausiame „Apple iPad Air 2021“. Šios vidutinės klasės planšetės skverbiasi tarp pradinio lygio standartinio „iPad“ ir brangesnio „iPad Pro“, bet kas norėtų būkite patenkinti vienu iš šių – jie yra absoliučiai nuostabios tabletės. Prekiaukite, kad sutaupytumėte 100 dolerių – ne didžiulė, bet vis dėlto sveikintina. Peržiūrėkite sandorį

„Apple iPad 10.2“ (2021 m.): sutaupykite 100 dolerių su „Verizon“ prekyba
Jei ieškote pigesnio „Apple“ planšetinio kompiuterio, apsvarstykite standartinį „iPad 10.2 2021“ modelį, kurį šią savaitę galite pasiimti su daugybe „Verizon“ pasiūlymų. Šiuo metu tiems, kurie prekiauja senesniu įrenginiu, galima nuolaida iki 100 dolerių. Tai sumažins mobiliojo 32 GB įrenginio kainą tik iki 359 dolerių. Peržiūrėkite pasiūlymą

„Samsung Galaxy Tab S7 5G“: sutaupykite 100 dolerių su prekyba
„Verizon“ pasiūlymai taip pat apima nuostabų „Galaxy Tab S7“ asortimentą – vienas …