Geriausi vyriški kvepalai ga

Elegantiškam vyrui niekas netinka, kaip gerai sukirptas kostiumas, odinis laikrodis ir vyriški kvepalai. Nors kvepalų rinka yra derlinga, ne visi vyriški aromatai dera prie elegantiško kostiumo. Patariame pasirinkti, kokius kvepalus pristatyti kaip profesionalus kiekviename susitikime.

Elegantiški kvepalai prie kostiumo

Verslo susitikimai ir vyriški kvepalai

Etiketas versle ilgą laiką buvo svarbiausias, todėl verčiau ekstravagantiškus drabužius ir kvepalus išversti į neformalius susitikimus. Kokie vyriški kvepalai atitiks kostiumą? Skoniai nėra aptariami, tačiau tam tikrų kvepalų ingredientų tiesiog neverta rinktis, jei nenorite būti juokingi. Apie ką mes kalbame?

  • pernelyg saldūs ir vaisiški kvepalai ne visada dera su verslininko įvaizdžiu;
  • kvepalus iš atostogų linijų geriau palikti atostogoms;
  • rytietiški ir dusinantys kvepalai gali sutrikdyti jūsų rangovus;
  • kvepalai su uodega nebus geras pasirinkimas verslo susitikimui.

Gražiausi vyriški kvepalai kostiumui pagal „Tagomago“

„Terre d’Hermes“ kvepalai – tik savimi pasitikintiems vyrams

Net tiems, kurie nėra „Hermes“ kvapų mėgėjai, „Terre d’Hermes“ kvepalai yra daugiau nei tik dar vienas kvepalas iš Prancūzijos. Kvapų legenda, vyrų parfumerijos piktograma, neprilygstamas raštas – taip sakoma apie citrusinių medžių žemės kvapą. Nenuostabu, kad „Terre d’Hermes“ sėkmė buvo patvirtinta „FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Luxe 2007“.

https://www.youtube.com/watch?v=4kxNa8tPVjE

Viskas prasidėjo nuo to, kad … išmetė saują raudonos žemės į orą. Norėjau pajusti medžiagą, kai vaikščiojau ant žemės su galva debesyse – ši mintis, pasak Jean-Claude Ellen, tapo įkvėpimu kuriant kvapą. Žemės, ugnies, oro ir vandens derinį galima rasti klasikiniame „Hermes“ butelyje. Pirmasis susidūrimas su kvapu yra gaivinantis citrusas, kuris šiek tiek nurimsta, kai liečiasi su širdies nata, tai yra kieta uola, kuri personifikuoja titnagą ir vetiverį. Kedras ir benzoinas užbaigia išskirtinę kompoziciją.

Baldessarini Ambre – tik džentelmenams

Būtent kvepalai skiria berniukus nuo vyrų – sako Werneris Baldessarini, ir mes su juo sutariame. Vokiškų šaknų turintis prekės ženklas yra kilęs iš prabangių mados namų „Hugo Boss“, kur Baldessarini buvo dizainerė. Tikrą klasę galite pajusti ne tik jo kūryboje, bet ir Baldessarini kvepaluose.

„Ambre Baldessarini“ kvepalai buvo sukurti 2007 metais ir sužavėjo vyrų auditoriją, o tai geriausiai patvirtina prestižiniai „Fifi“ apdovanojimai. Kas tai buvo? Visų pirma, tai tikrai vyriška kompozicija – odos-medienos aromatas suteikia postūmį viskiui ir ąžuolo medienai. Antra, reklaminė kampanija su visame pasaulyje žinomu barmenu – Charlesu Schumannu nepalieka iliuzijų – tai kvepalai pasitikinčių savimi ir brandžių vyrų tarpe.

Kvepalai kostiumui

https://mybavaria.ru/sovety-puteshestvennikam/nemeckie-duxi-i-parfyumeriya.html

Hommage AL`homme Lalique kvepalai – brandiems vyrams

„Lalique“ vyras jau seniai atsisakė dėvėtų džinsų ir sportinių batelių, naudodamas elegantišką striukę ir krakmoluotus marškinius. Jis visada atrodo nepriekaištingai, taip pat ir keliaudamas. Kelionę dar malonesnę daro gaivus, bet aštrus „Hommage AL`homme“ (nuo prancūziško pagerbimo iki žmogaus) „Lalique“ kvapas. Neatsitiktinai „Orient Express“ tema tapo „Lalique“ aromato fonu. Kodėl verta rinktis?

„Lalique“ yra puikus kūrybinis pojūtis, veikiantis rinkoje nuo 20 amžiaus, todėl verta pasitikėti „šiuolaikinių papuošalų išradėju“. Jei to nepakaktų – aromatas vyriškas, išraiškingas, tačiau toli gražu nėra tipiškas pirmakursis. Pradžia – citrusinis-aštrus hitas, kuris violetinės kvapo dėka virsta sausesne kompozicija. Medingi kvepalų susitarimai liks ilgiausiai su jumis – švelniai susimaišys labdanas, oudas ir muskusas.

Vyriški kvepalai kostiumui

https://www.luxuriousmagazine.com/2012/07/lalique-hommage-lhomme-created-christine-nagel-mathilde-kujeoui/

„Hugo Boss Bottled“ kvepalai – sėkmingam vyrui

„Hugo Boss“ yra prekės ženklas, kurio nereikia pristatyti. Klasės, prabangos ir sėkmės sinonimas. Jos pagrindinis kvapas vyrams yra „Hugo Boss Bottled“. Nors kvepalai buvo išleisti 1998 m., Jie vis dar yra karšti ir nėra jokių požymių, kad šiuo atžvilgiu kas nors pasikeis.

Kuo kvepia klasika? Moterys sako, kad „Hugo Boss“ pilka spalva yra intriguojanti ir jausminga, vyrai sako, kad tai pabrėžia jų pasitikėjimą savimi ir yra tinkama daugybei progų bei puikiai dera prie gerai pasiūtos striukės. Patvirtiname – sumedėjęs ir aštrus aromatas su vanile tinka verslininko įvaizdžiui.

https://www.youtube.com/watch?v=wuolDtCniKc

Kvepalai „L’Essence de Cerruti“ – madingam vyrui

Richardas Gere’as „Pretty Woman“ buvo žavus, galantiškas ir elegantiškas. Taip yra dėl puikios vaidybos, bet ir Cerruti kostiumų, kuriuos jis dėvėjo. Prekės ženklas, kuris iki šiol specializuojasi vilnonių striukių aprengime, puošia elegantiškus vyrus, taip pat tiekia jiems puikius kvepalus.

„Cerruti 1881“ pavyzdinis kvapas yra žinomas visiems, kitaip – „L’Essence de Cerruti“. Odiniai, sumedėję ir šiek tiek aštrūs „Cerruti“ kvepalai su kardamonu, baltaisiais pipirais ir oda puikiai tinka rudeniui. Jie dera prie rudens tranšėjos, vilnonio švarko ir elegantiško vyro.

Ar turite savo mėgstamų kostiumų kvepalų, kurie nebuvo įtraukti į mūsų sąrašą?