Koks geriausias 2021 m.

Ar pavargote nuo cheminių produktų kiekio, kurį kasdien tepame ant savo odos? Jei atsakymas yra teigiamas, sveikiname, jūs patekote į reikiamą vietą. Yra daugybė mūsų, kurie kiekvieną dieną ieško naujų būdų palaikyti savo grožio rutiną, tačiau, jei įmanoma, pašalina iš jos visus kenksmingus ingredientus.

Vienas iš aspektų, į kurį dažniausiai kreipiame dėmesį, yra plaukai, nes paprastai dažai nėra pernelyg natūralūs. Laimei, mūsų gyvenime atsirado ekologiškų plaukų dažų. Vis dar jų nepažįsti? Taigi, skaitykite toliau ir pasiruoškite, nes išbandę jų negalėsite jų paleisti.

Svarbiausias

 • Mums visiems patinka demonstruoti sveikus, stiprius ir gražius plaukus. Tačiau plaukų produktai, kuriuos paprastai naudojame, ilgainiui gali tapti neproduktyvūs dėl didelio juose esančių toksiškų ir kenksmingų ingredientų kiekio.
 • Dėl šios priežasties vis daugiau moterų ekologiškus plaukų dažus naudoja kaip naują plaukų ir galvos odos priežiūros būdą. Naudojant šio tipo dažus, pasiekiami profesionalūs rezultatai ir sumažėja plaukų pažeidimai.
 • Renkantis mums labiausiai tinkančius ekologiškus plaukų dažus, svarbu atsižvelgti į tokius veiksnius kaip ingredientai, spalva, plaukų trukmė ar plaukų tipas. Taigi, mes visada būsime teisūs.

Geriausi ekologiški plaukų dažai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

„Superguapas“ mes žinome, kaip svarbu rūpintis savo plaukais, norint gauti profesionalių rezultatų, net ir tada, kai juos gydome namuose. Dažymo praktika tampa vis plačiau paplitusi, todėl mes pasirinkome tris geriausius ekologiškus plaukų dažus rinkoje. Patikrinkite!

Geriausias organinis dažiklis profesionaliam apdailai

„Herbatint“, vienas iš pirmaujančių natūralių plaukų priežiūros prekių ženklų, turi platų dažų spalvų asortimentą, todėl galite pasirinkti geriausiai jūsų skonį atitinkantį.

Organinės sudėties dėka jie prižiūri ir maitina plaukus, tuo pačiu siūlydami profesionalių rezultatų. Pakuotėse, be dažų, yra šampūnas ir kondicionierius, suteikiantis visapusišką kirpimo patirtį.

Vartotojų mėgstami organiniai dažai prisijungęs

Vienas iš ekologiškiausių dažiklių, kuriuos vartotojai vertina geriausiai, yra „Naturtint“. Jis sukurtas naudojant organinius emulsiklius, kurie garantuoja geresnį suderinamumą su oda ir 100% padengimą, kad būtų tobulas paviršius.

Vartotojai pabrėžia šio produkto naudojimo minkštumą, blizgesį ir drėkinimą.

Idealūs organiniai dažai labai pažeistiems plaukams

Jei tai, ko ieškote, yra papildoma plaukų apsauga, tai yra jūsų idealus organinis dažiklis. „Active Color Complex“ dėka išskirtinis po dažymo balzamas, kurio sudėtyje yra 97,3% natūralių ingredientų ir natūralus kremas nuo saulės, apsaugo plaukų spalvą ir plaukų pluoštą.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie ekologiškus plaukų dažus

Moterys, ypač kalbant apie estetinę priežiūrą, yra labai įprastos ir mums sunku pakeisti tuos produktus, kuriuos jau seniai naudojame. Geriausias būdas tai padaryti yra neabejotinai informavus mus. „Superguapos“ ekspertai atsako į dažniausiai užduodamus klausimus apie organinius dažus, kad jums nekiltų abejonių.

Ekologiški plaukų dažai

Natūralūs plaukų dažai yra natūralūs ingredientai. (Šaltinis: „Organco“ plaukų dažai: 107876375 / 123rf.com)

Kas yra ekologiški plaukų dažai ir kokia nauda?

Kaip rodo jo pavadinimas, ekologiški plaukų dažai yra tie, kurie yra pagaminti remiantis natūraliais ingredientais. Nors tai gali atrodyti nekenksmingas faktas, įrodyta, kad organinė sudėtis yra labai naudinga tiek galvos odai, tiek kalbant apie gautus rezultatus. Pažiūrėkime keletą pagrindinių jo privalumų:

 • Jie suteikia plaukams atjaunintą išvaizdą.
 • Ilgai naudojant, jie stiprina plaukus.
 • Jie sugeba atstatyti plaukus.
 • Jie sumažina garbanos ir suskaidytų galų išvaizdą.
 • Jie siūlo pilną dangą net ant lengviausių plaukų.

Matome, kad naudojant organinius dažus mes atliekame ne tik plaukų dažymo procedūrą, bet ir visą plaukų priežiūros procesą, kuris pagerina jų išvaizdą ir sveikatą.

Kaip žinoti, ar tie, kurie reklamuojami kaip ekologiški plaukų dažai, iš tikrųjų yra?

Tai yra vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų apie ekologiškus plaukų dažus. Ir nenuostabu, nes šiandien, kai randame daug viešumo, dažnai sunku atskirti tikrovę nuo paprastos strategijos rinkodara. Todėl turime pažvelgti į oficialius sertifikatus.

Organinių dažų atveju galime paminėti du skirtingus sertifikatus. Viena vertus, prancūzų ECOCERT ir, kita vertus, Vokietijos BDIH (sertifikuota natūrali kosmetika). Abi patvirtina, kad naudojami ingredientai yra saugūs. Be to, tai, kad mūsų dažai turi vieną iš dviejų prekių ženklų, garantuoja:

 • Mažiausiai 95 proc. ingredientų iš kurių produktas yra natūralus.
 • Bandymai su gyvūnais neatliekami.
 • Jame nėra cheminės kilmės ingredientų, sintetinis ar transgeninis.
 • Pakuotė biologiškai skaidoma, net perdirbtas.

Turėdami šias nuorodas, mums tereikės pažvelgti į produktą, kad įsitikintume, jog tai, ką mes perkame, yra tikrai ekologiški dažai.

Plaukų dažų įvairovė

Organinių dažų atveju galime paminėti du skirtingus sertifikatus. Viena vertus, Prancūzijos ECOCERT ir, kita vertus, Vokietijos BDIH. (Šaltinis: ekologiški plaukų dažai: 107903366 / 123rf.com)

Ar ekologiški plaukų dažai gali sukelti alergiją?

Nors tiesa, kad jis pasitaiko rečiau, kaip ir bet kuris produktas, kurį tepame ant odos (šiuo atveju – ant galvos odos), yra tikimybė, kad organiniai dažai sukels alerginę reakciją. Kad to išvengtumėte, geriausia atlikti bandymą prieš jį naudojant. Kaip? Labai lengva:

 • Tepkite šiek tiek dažų ant odos, geriausia – apatinę ranką.
 • Leiskite jam išdžiūti 48 valandas.
 • Praėjus šiam laikui, jei nepasireiškia paraudimas, dirginimas ar kiti alergijos simptomai, nėra jokių problemų naudojant tuos dažus.

Kaip ilgai išlieka ekologiškų plaukų dažų rezultatai?

Kaip ir cheminių dažų atveju, rezultatų trukmė priklausys nuo kelių veiksnių: plaukų augimo greičio ir dažų įsiskverbimo galimybių. Tačiau jei jums rūpi tai, kad organiniai dažikliai, nes juose nėra cheminių stipriklių, neišlaikys, išmesite šią idėją iš galvos.

Taip pat turėtumėte nepamiršti, kad yra tam tikrų atspalvių, kurie išlieka ilgiau nei kiti. Pavyzdžiui, kaštonai išlieka ilgiausiai, rausvi paprastai praranda daugiau spalvų skalbiniais, o platina yra mažiausiai patvari. Kuo dažų spalva arčiau jūsų plaukų, tuo ilgiau jie išliks.

“Kadangi dažymas augalais dažniausiai pigmentuoja baltesnius plaukus, ta tradicinių dažų tiesi linija nėra tokia akivaizdi.”

Ar ekologiški plaukų dažai naudojami taip pat, kaip ir tradiciniai?

Nors gali atrodyti, kad akivaizdžiausias atsakymas yra „taip“, tiesa ta, kad tai, jog šie dažai turi tik natūralius ingredientus, gali paveikti tepimo būdą. Svarbiausia, kad, ypač pirmą kartą, atidžiai atkreiptumėte dėmesį į konkretaus dažiklio instrukcijas ir laikykitės jų iki laiško.

Savo ruožtu galime pateikti keletą gana bendrų nuorodų:

 • Pirmas yra plauti Plaukai.
 • Nerekomenduojama naudoti instrumentus nei metalinių indų su organiniais dažais, nes jie gali pakeisti spalvą.
 • Tai labai svarbu nei dažų pasta būk visada šilta. Užtepę, plaukus galite uždengti dušo dangteliu ir kartkartėmis padengti šilumą džiovintuvu.
 • Vaidybos laikas organinių dažų, svyruoja nuo 45 minučių iki dviejų valandų, priklausomai nuo tono.
 • Kai spalva bus baigta, nepamirškite gerai drėkinti plaukų, nes augaliniai ingredientai garantuoja gerą fiksaciją, tačiau jie gali labai išsausinti plaukus.

Turite patarimų, kaip gauti daugiau naudos iš mano ekologiškų plaukų dažų?

Žinoma! Visada yra tam tikras triukas, kuris pravers norint gauti daugiau naudos iš mūsų kosmetikos gaminių. Organinių dažų atveju, kaip gali būti kitaip, triukas taip pat yra natūralus: pridėkite šiuos ingredientus į dažų pastą ir patys atraskite rezultatus!
Ingredientas Taigi?
Druska. Norėdami padidinti spalvos trukmę.
Juoda arbata Norėdami pridėti spalvos intensyvumą.
Actas ir citrina Tik raudonose chenose.

Ar ekologiški plaukų dažai veiksmingi nuo žilų plaukų?

Kai dažome, nes norime naujo žiūrėk, Mes nesijaudiname dėl to, kad dažai nėra visiškai uždengti. Tačiau kai tai darome norėdami padengti pilkus plaukus, viskas pasikeičia. Nenuostabu, kad toli gražu ne dauguma žmonių mano, kad organiniai dažai yra daug efektyvesni nei chemikalai, antruoju atveju.

Kaip turėčiau prižiūrėti plaukus po organinių dažų naudojimo?

Jūs tikriausiai milijonus kartų girdėjote, kiek svarbu yra dažytų plaukų priežiūra. Kaip bebūtų keista, daugiau nei dažų kokybė, daugiau nei ingredientai, svarbiausia yra priežiūra, kurią atliksime pritaikę. Be to, organiniai dažai yra linkę gana nudžiūti plaukus.

Todėl svarbu, kad dažymui naudotume specialų šampūną, kuris drėkina ir sustiprina mūsų pasirinktą toną. Taip pat yra daug ekspertų, kurie rekomenduoja bent kartą per savaitę naudoti dažytų plaukų kaukę.

Plaukai su skirtingais dažų atspalviais

Kaip ir cheminių dažiklių atveju, rezultatų trukmė priklausys nuo kelių veiksnių. (Šaltinis: Olegas Gekmanas: 95717825 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Mes jau nusprendėme pereiti prie organinių dažų ir susiduriame su didžiule plaukų produktų įvairove, kurią mums siūlo rinka. Dabar ką? Jūs klausiate. Na, dabar atėjo laikas pasirinkti mums tinkamiausią. Be abejo, geriausias būdas tai padaryti yra atsižvelgti į pirkimo kriterijus, kuriuos pateikiame žemiau.

 • Ingridientai
 • Trukmė
 • Kokybė
 • Plaukų tipas
 • Priedai

Ingridientai

Kaip gali būti kitaip, jei kalbėtume apie dažus …