Geriausių 2019 m. drėkintuvų Pasirinkimas

Drėkintuvas vadinamas prietaisu, kuris plonos nukreiptos vandens srovės pagalba išvalo tarpus tarp dantų, pašalina iš jų maisto likučius, minkštas apnašas, masažuodamas dantenas. Jis daug veiksmingesnis už dantų šepetėlį ar siūlą kovojant su minkštomis apnašomis sunkiai pasiekiamose vietose. Be to, esant uždegiminėms periodonto ligoms, drėkintuvas puikiai išvalo periodonto kišenes, pašalina iš jų užkrėstą turinį. Pagal gydytojo receptą prausimuisi galima naudoti specialius antiseptinius tirpalus. Geriausi irigatorių modeliai aprašyti mūsų reitinge, sudarytame atsižvelgiant į odontologų nuomones ir paprastų klientų atsiliepimus.

Irigatoriaus pranašumai:

 • aukštas burnos higienos lygis;
 • dantų ir dantenų ligų vystymosi prevencija;
 • patogenų pašalinimas nuo dantų paviršiaus, protezų, ortodontinių sistemų, taip pat nuo gleivinės, dantenų ir liežuvio;
 • dantenų regeneracijos, medžiagų apykaitos ir seilių liaukų funkcionavimo pagreitinimas;
 • mikrocirkuliacijos gerinimas.

Prieš pradėdami rinktis prietaisą, turite pasikonsultuoti su odontologu, nuspręsti, ar jums jo reikia ir kiek šeimos narių juo naudosis – nuo ​​to priklauso irigatoriaus tipas, kurį turėsite įsigyti. Pabandysime išsiaiškinti: kam reikalingas burnos drėkintuvas, kokių tipų prietaisai egzistuoja ir kokiomis funkcijomis bei parametrais reikėtų pasikliauti jį renkantis.

Geriausi drėkintuvų gamintojai

Pasaulyje kelios įmonės yra pripažintos drėkintuvų gamybos lyderės. Jie apima:

 1. Ruda yra Vokietijos įmonė, gaminanti daugiausia buitinę techniką. Šiai įmonei priklauso „Oral-B“ prekės ženklas, su kuriuo gaminamos burnos priežiūros priemonės, ir yra labai populiarus. Išskirtinis šios įmonės bruožas – aukšta prekių kokybė ir prieinama kaina.
 2. „Waterpik“ technologijos – pirmasis pradėjo gaminti drėkintuvus, gamina šiuos įrenginius su prekių ženklais Water pik, Laars, Instapur.
 3. „Panasonic“ korporacija – Japonijos įmonė, kuri specializuojasi elektronikos gamyboje, gamina aukštos kokybės drėkintuvus, aprūpintus maksimaliomis technologinėmis savybėmis.
 4. Bredmedas – įmonė iš Italijos, iš pradžių ji specializavosi purkštuvų gamyboje, tačiau dabar yra ir šios įmonės drėkintuvų.

Geriausių drėkintuvų Pasirinkimas – TOP 6

Kurį drėkintuvą geriau pasirinkti?

Norėdami nuspręsti, kurį drėkintuvą pirkti, turite atsakyti į šiuos klausimus:

 1. Kas naudosis įrenginiu – vienas žmogus ar visi šeimos nariai?
 2. Ar kas nors iš jūsų šeimos narių turi ortopedinių ar ortodontinių konstrukcijų, turi sąkandžio problemų, burnos ligų?
 3. Ar vaikai ir pagyvenę žmonės naudosis įrenginiu?
 4. Kaip dažnai ir kokiam laikui išeinate iš namų ir ar keliaujant jums reikalingas burnos priežiūros prietaisas? Jei jums reikia dažno nebuvimo, geriau rinkitės vieną iš nešiojamų drėkintuvų.
 5. Ar jums svarbus triukšmo lygis ir suvartojamos elektros kiekis?
 6. Ar man reikia antiseptinio skysčio burnos ertmei valyti – jei būtina jį naudoti, geriau nesirinkite irigatorių modelių, kurie jungiasi tiesiai prie čiaupo.

Prieš perkant prietaisą, reikia pasikonsultuoti su odontologu, jis padės orientuotis modelių įvairove, atsižvelgdamas į burnos ertmės problemas.

Kam rekomenduojama naudoti irigatorių?

Odontologai rekomenduoja naudoti drėkintuvą:

 1. Moterys nėštumo metu – nėščiosioms padidėja rizika susirgti ėduonies pažeidimais ir periodonto ligomis, irigatorius kruopščiai pašalina apnašas, maisto likučius, lengvai masažuoja dantenas. Būsimos mamos po tam tikro laiko naudojimo drėkintuvu pastebi reikšmingą burnos ertmės audinių būklės pagerėjimą.
 2. Pacientai, turintys įkandimo problemų arba susigrūdę dantys, kuriems atliekamas ortodontinis gydymas breketais ir susiduria su kokybiško dantų valymo problema – nukreipta specialaus tirpalo ar vandens srove iš irrigatoriaus pašalinamos apnašos ir maisto likučiai iš visų sunkiai pasiekiamų vietų.
 3. Žmonės, sergantys periodonto ligomis – odontologai rekomenduoja aparatą naudoti sergant gingivitu ir pradinėmis periodontito stadijomis, o norint didesnio efekto, vietoj vandens reikėtų naudoti tirpalus, kuriuos paskirs gydytojas.
 4. Pacientai, turintys ortopedinių struktūrų burnoje (nuimamas ir nenuimamas…