Geriausių 2019 metų riebalų degintojų Pasirinkimas

Hi-Tech Pharmaceuticals yra Amerikos farmacijos įmonė, gaminanti daugybę svorio mažinimo ir svorio valdymo papildų.

Šis riebalų degiklis neįprastas tuo, kad priedo pagrindas yra kokos lapų ekstraktas. Ta pati Coca, su kuria Coca-Cola pradėjo savo veiklą, kurią vėliau teko pakeisti kofeinu. Natūralu, kad nekalbame apie gryną kokainą, kitaip šio priedo sportinės mitybos parduotuvių lentynose nebūtų. Be to, be kokaino, kokos lapuose yra ir kitų stimuliuojančių alkaloidų. Tačiau šis riebalų degiklis padės sumažinti apetitą ir nuovargį.

Taip pat stiprūs Lipodrene Elite komponentai yra 25 mg sinefrino (iš karčiųjų apelsinų), kuris veikia kaip efedra, bet švelniau, ir aminoizoheptanas (DMHA, taip pat oktodrinas), pelargonijų ekstrakto (DMAA) analogas, kuris palaipsniui nyksta iš organizmo. riebalų degintojų formules ir prieš treniruotes iš -dėl kai kuriose Vakarų šalyse tai uždrausto, bet Rusijoje vis dar leidžiama. DMHA stimuliuoja centrinę nervų sistemą, didina dėmesį ir protinį susikaupimą treniruočių metu, mažina jautrumą skausmui, mažina apetitą, turi lipolitinį poveikį.

Lipodrene Elite taip pat yra teobromino ir kofeino (150 mg), taip pat johimbino, žaliosios arbatos ekstrakto ir senegalo lapų ekstrakto, kurie yra geros nuotaikos feniletilamino šaltinis.

Dozavimas – 1 tabletė ryte prieš pusryčius, 1 tabletė po antrojo valgio, bet ne vėliau kaip 6 valandos prieš miegą. Ne daugiau kaip 4 tabletės per dieną.