Geriausių 2023 m. ultrabookų Pasirinkimas

Elektroninių ir kompiuterinių įrenginių gausa gali suklaidinti net patyrusį aukštųjų technologijų vartotoją. Kartais sunku aiškiai nubrėžti ribas tarp iš pažiūros panašių įrenginių. Tokie įrenginiai yra ultrabooks, kurie savo funkcionalumu nedaug skiriasi nuo nešiojamųjų kompiuterių, tačiau yra ne tik priskirti atskirai įrenginių klasei, bet ir „Intel“ registruojami „Ultrabook“ prekės ženklu. Šiame straipsnyje bus aptariami geriausi 2023 m. ultrabooks.

Tačiau prieš pradėdami žiūrėti į geriausius ultrabook modelius, pažiūrėkime: kuo skiriasi nešiojamasis kompiuteris nuo ultrabook? Kas geriau – nešiojamasis kompiuteris ar ultrabook?

„Ultrabooks“ reikalavimai

Terminas „ultraknyga” pristatė Intel Corporation. Pagal jos sukurtą specifikaciją, ultrabooks anksčiau galėjo būti laikomi nešiojamaisiais kompiuteriais, kurių storis mažesnis nei 21 mm ir nedidelė masė (kurių ribinę vertę lėmė ekrano dydis). Šiuo metu šis dokumentas nebegalioja, tačiau pavadinimas prigijo ir vis dar plačiai naudojamas lengviems ir ploniems nešiojamiesiems kompiuteriams apibūdinti. Be to, jei anksčiau vienas iš kriterijų taip pat buvo mažas našumas, tai dabartiniai aukščiausios klasės ultrabooks gali būti naudojami gana „sunkioms“ užduotims spręsti. Nepaisant to, klasikiniai tokių įrenginių naudojimo scenarijai yra susiję su švelnia apkrova. Tarp jų – darbas su dokumentais, naršymas, bendravimas ir kt. Apskritai šiuo metu nėra oficialaus apibrėžimo, tačiau manome, kad teisinga laikytis pagrindinių „Intel“ kriterijų. Natūralu, kad išplėsti priimtinų procesorių sąrašą Ryzen lustais.

Taigi, ultrabook yra nešiojamas kompiuteris, kuriam taikomi šie pagrindiniai reikalavimai:

  • storis ne didesnis kaip 21 mm;
  • mažas svoris (pavyzdžiui, modeliams su 13,3 colių ekranu, ne daugiau kaip 1,5 kg);
  • orientacija į belaidį prisijungimo prie tinklo būdą;
  • gera skaičiavimo galia ir savarankiškumas;
  • atskiros vaizdo plokštės trūkumas;
  • sumažintas sąsajos jungčių rinkinys.

Be to, klasikinis ultrabook negali būti pigus ir atnaujinamas. Šiuo metu leidome sau neužsikabinti dėl konvencijų ir savo geriausių ultrabookų reitingą papildėme modeliais su standartinių RAM modulių lizdais ir neapsunkinančiais biudžetą.

Kas geriau – nešiojamasis kompiuteris ar ultrabook?

kompaktiškumas apibrėžia ultrabookų dizaino ypatybes. Palyginti su tradiciniais nešiojamaisiais kompiuteriais, pirmieji dažnai naudoja schemą su RAM lustų litavimu pagrindinėje plokštėje (visi arba pusė), todėl šio posistemio atnaujinti neįmanoma. Arba nepraktiška, nes jis tampa vieno kanalo ir prarandamas visas garsumo padidėjimas. Paprastai „ultrabook“ kietojo kūno diską galima pakeisti, tačiau įdiegti antrą galima tik išimtiniais atvejais. Didelė pastovi apkrova aptariamiems įrenginiams paprastai yra draudžiama dėl ribotų aušinimo sistemos galimybių. Taigi mūsų apžvalgos herojai – ultrabook’ai – skiriasi nuo įprastų nešiojamųjų kompiuterių mažesniais dydžiais ir apskritai įspūdingesne išvaizda, o jų modernizavimo perspektyvos yra prastesnės. Taip pat žaidimų patrauklumo trūkumas – šiuo atžvilgiu specializuoti nešiojamieji kompiuteriai yra tikrai geresni.

Taigi, kokie geriausi ultrabooks siūlomi Rusijos vartotojui?

Geriausių 2023 m. ultrabookų Pasirinkimas

Kokį ultrabooką geriausia pirkti?

Kiekvienam „geriausio ultrabook“ sąvoka gali turėti savo reikšmę. kažkam svarbus greitis, kažkam svarbus dizainas, kažkam svarbus kūno storis ir svoris, kažkam svarbu transformacija iš vieno įrenginio į kitą, kažkam svarbus ekrano dydis, o kažkam svarbiausias kriterijus yra savarankiškumas . Nusprendę dėl pirkimo tikslo ir pasvėrę visus privalumus ir trūkumus, tikrai rasite geriausią „Ultrabook“, o mūsų Pasirinkimas jums tai tikrai padės.

Laimingo apsipirkimo!