Geriausių 2019 metų žuvies ieškotojų Pasirinkimas

Kaip laiku aptikti staktą

Autorius:

Vasilijus Zujevas,

Sergejus Shchetko

Atsiradus žvejybos echolotams, sėdėjimo ant kranto ar valtyje su meškere procesas labai supaprastėjo. Dabar tikrai negaišite laiko, nes prietaisas parodys, ar jūsų tvenkinyje yra žuvies, ar ne, o tada jau technologijos reikalas. Siūlome jums geriausių echolotų įvertinimą – pagal patyrusių meškeriotojų atsiliepimus.

Visus echolotus sąlygiškai galima suskirstyti į kelias grupes:

  • Echolotai gali būti komplektuojami nespalvotai (vienspalviai) arba spalvotai ekranai. Vienspalvių modelių pranašumas yra mažesnė kaina. O spalvotame ekrane lengviau pastebėti žuvis ir tyrinėti reljefą. Labai patogu dirbti su jutikliniu ekranu.
  • Kai kurie modeliai yra įrengti GPS imtuvai. GPS žuvų ieškiklis yra geriausias pasirinkimas meškeriotojams, ieškantiems žuvies didelėse upėse ar rezervuaruose.
  • 3D echolotai suteikia trimatį povandeninės situacijos vaizdą. Tačiau daugumą meškeriotojų atbaido didelė kaina.
  • Nešiojamas belaidis modeliai leidžia tyrinėti dugno topografiją tiesiai iš kranto. Užtenka prietaisą pririšti prie meškerės ir mesti su plūde į vandenį. Tačiau toks echolotas nepajėgus atpažinti žuvies.
  • Žvelgiant į priekį prietaisai renka informaciją laivui judant. Šiuos echolotus sunku reguliuoti ir jie yra brangūs.

Geriausių echolotų Pasirinkimas – 10 geriausių

Geriausi nešiojami žuvų ieškikliai

Patogi žuvų ieškiklio plūdė žuvims gaudyti nuo kranto – Deeper Smart Sonar PRO +. Šis belaidis rankinis įrenginys gali veikti su Android arba iOS išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Sonaro jutiklis turi įmontuotą GPS modulį, kuris padeda meškeriotojui sukurti aiškų dugno reljefo vaizdą. Modelį galima perkelti įrangos kišenėje arba automobilio pirštinių skyriuje. Be įkrovimo įrenginys gali veikti 2 dienas. Dėl integruoto kartoploterio galite savarankiškai kurti bet kokio vandens telkinio gylio žemėlapius. Echolotas į darbinę padėtį perkeliamas per minutę, jį galima prijungti per Wi-Fi, panašiai kaip belaidės ausinės.

Pagrindiniai privalumai:

  • tiksliai nustato dugno struktūrą;
  • visą informaciją galima gauti išmaniojo telefono ekrane;
  • laidų nėra.

dešimt
/ dešimt

Įvertinimas

Atsiliepimai

Geriausias echolotas žvejybai krante! Dabar aš rengiu savo gylio žemėlapį savo mėgstamame vandens telkinyje. Ypač įdomu stebėti žuvų judėjimą po vandeniu.