Variklinio vilkimo Pachus aprašymas

Variklinio vilkimo Pachus aprašymas

Paprasčiausias ir prieinamiausias motorizuotas vilkikas Pachus yra modelis Paxus 380 Egoza kurių vėžės plotis 380 mm. Keturių taktų, vieno cilindro, 168cc, 6,5 AG variklis. leidžia motorizuotam šuniui išvystyti maksimalų 25 km/h greitį ir tempti 100 kg krovinį. Verta manyti, kad šis modelis tinka sekliam ir valcuotam sniegui.

Išskirtiniai šeimos bruožai Paxus 500 – tai 500 mm pločio vikšrai ir gale montuojami 9 AG galios varikliai. arba 13 AG Norėdami pasirinkti, tai gali būti japonų Honda arba Kinijos kolegos. Transmisija – variatorius „Safari”, pakabos tipas skiriasi tarp ritinėlių, slydimo, spyruoklinių slydimų ir pneumatinių ratų. Šis 90 kilogramų sveriantis darbininkas gali gabenti iki 40 kg krovinius ir vilkti iki 200 kg iš paskos.

Motodog Paxus 500 Didysis skiriasi nuo ankstesnės serijos padidintais matmenimis, o tai leidžia jai įdėti didesnę apkrovą.

Serija Paxus 550 skiriasi suskaidytu vikšru, kurio bendras plotis 550 mm. Ši techninė naujovė leido dar labiau pagerinti įrenginio pralaidumą. Variklių pasirinkimas toks pat: 9 AG. ir 13 AG, Kinijos arba Honda. Važiuokite „Safari“, pakabos pasirinkimas taip pat platus ir priklauso nuo jūsų. Tačiau Pachus 550 serija jau gali gabenti iki 150 kg, o vilkti iki 400 kg krovinių.

Paxus 650 naudoja dar platesnį 650 mm padalintą takelį. Dėl to padidėjo pravažumas ir keliamoji galia, o matmenys išilgai išliko standartiniai.

pailgos Paxus 650 Didysisnaudojant 13 AG variklį. galintis vilkti 600 kg krovinių. Tokiu atveju geriau paskirstyti apkrovą trims rogių vilkimams.

Paxus 500 Avant turi priekinį variklį. Be problemų 4-taktis 9 AG Honda benzininis variklis, patikimas Safari variatorius, spyruokliniai slydimai, mažos degalų sąnaudos 1-2 litrai per valandą. Dėl šių pagrindinių charakteristikų šis motobox yra patikimas žiemos nuotykių ieškotojų asistentas. Sutrumpinta tokio motorizuoto šuns versija Paxus 500 Avant Mini.

Du nauji elementai: Paxus 700 su gale sumontuotu 13 arklio galių varikliu ir Paxus 700 Avant su to paties variklio priekiu. Šioje kartoje yra du susiūti vikšrai, kurių kiekvienas yra 380 mm. Grynasis svoris 130 kg, keliamoji galia virš 640 kg. Pakaba pagaminta ant pneumatinių ratų, todėl ši serija tinka bet kokiam orui.

Verta paminėti atskirai Paxus 600 Taiga. Galima rinktis tiek kinišką 13 AG variklį, tiek 21 arklio galios „Honda“ variklį. Dėžės ilgis transportavimo būsenoje siekia jau 1950 mm, o tai ženkliai padidina krovinio plotą. Tai tik tokio „Pachus-Taiga“ konfigūracijos „pilnas įdaras“ (Honda 21 AG, ​​elektrinis starteris, akumuliatorius, žibintas) kaina svyruoja virš 220 tūkstančių rublių.

Privalumai:

 • platus asortimentas;
 • platus variklių pasirinkimas;
 • mažos degalų sąnaudos;
 • guoliai sandarinami sandarikliais;
 • didelis pralaidumas;
 • priežiūra;
 • stiprumas, patikimumas;
 • didelis pakabos tipų pasirinkimas;
 • papildomos komplektacijos galimybė: priekinis žibintas, elektrinis starteris, kablys, buferis.

Trūkumai:

 • sudėtinga karbiuratoriaus ir tuščiosios eigos reguliavimo sistema;
 • Faneros platformą norėčiau uždengti metaliniu lakštu;
 • pageidautina sustiprinti kablį.

Variklinės vilkiko Pachus vaizdo apžvalga