Geriausių 2020-2023 metų vakuuminių ausinių Pasirinkimas

Atidaro mūsų geriausių 2023 m. Audeze iSINE10 ausų kištukų reitingą. Kalifornijos kompanija „Audeze Headphones“ vienu metu galėjo tikrai išsiskirti – pirmoji pasaulyje pasiūlė geras į ausis įdedamas ausines su plokščia magnetine tvarkykle. Tokius vairuotojus jau seniai pamėgo kokybiško garso žinovai, tačiau dėl savo dydžio jie ilgą laiką galėjo tilpti tik į viršutinius modelius. Čia priešais mus yra būtent tokie „kištukai“, nors dėl akivaizdžių priežasčių jie turi būdingą didelę išsikišusią dalį – 30 mm tvarkyklės negalima įvesti į pačią ausį.

Ausinės yra dviejų versijų – su įprastu „jack“, laimei, su 16 omų varža ir 126 dB jautrumu, jos gali veikti iš absoliučiai bet kokio šaltinio, o su DAC įtaisytu kabelyje ir Lightning jungtimi iPhone. savininkai, 3,5- mm pamestų lizdų. Kaip pavyzdį, žinoma, paėmėme universalesnį modelį ir galime rekomenduoti be „bet“.

Nepaisant didelių gabaritų, ausinės sveria tik 16 g, o dėvint ilgą laiką nepavargsta. Iš komplekto galėsite pasirinkti tinkamus ausų kabliukus arba EarLock spaustukus iš SureFire, kad suteiktumėte sau maksimalų komfortą, taip pat „teisingus“ ausų pagalvėles (kurių komplekte kažkodėl nepakanka, trys poros). Sujungiame visą „makaronų“ laidą prie ausinių su įprastomis dviejų kontaktų jungtimis ir klausomės.

Ir ką mes girdime? Pusiau atviras dizainas, derinamas su pirmos klasės vairuotojais, jaučiasi: scena plati ir „lengva“, labai gerai sukalibruotas dažnių balansas. Puikus „apačios“ tiesiškumas leidžia pajusti muzikantų grojimą beveik iki infragarso, „viduris“ šiek tiek paaukštintas, pagyvina bendrą vaizdą. Ausinės taip kruopščiai perteikia visus garso niuansus, kad jas nevalingai norisi vadinti monitorinėmis.

Iš minusų galima pastebėti gal net ne klaidingą skaičiavimą, o dizaino ypatybę – jūs patys suprantate, kad pusiau atidarytos ausinės turi prastą garso izoliaciją. Tačiau vargu ar kas metro bandys mėgautis visais mėgstamos muzikos niuansais, tiesa?