Geriausių 2020 m. dirbtinių blakstienų Pasirinkimas

Akys – sielos veidrodis, o tinkamas makiažas patraukia vyrų dėmesį, todėl merginoms taip svarbu, kad blakstienos būtų ilgos ir purios. Tačiau ne visos dailiosios lyties atstovės tenkinasi tušu, o tada naudojamos dirbtinės blakstienos. Dirbtinės blakstienos visada yra atostogų jausmas. Jei mergina priklijuoja blakstienas, vadinasi, šiandien jos laukia kažkas įdomaus: romantiškas susitikimas, vakaronė, fotosesija… Išties, šis populiarus grožio prietaisas padeda sukurti natūralų išraiškingą vaizdą be jokio svorio. minučių. Parduotuvėse galite rasti daugybę skirtingų spalvų, ilgių, kompozicijų dirbtinių blakstienų modelių, o mes savo reitingui stengėmės išsirinkti geriausią.

Dirbtinių blakstienų rūšys

Kasmet dirbtinės blakstienos darosi vis įvairesnės ir įdomesnės, atsiranda vis daugiau variacijų tiek kasdieniam nešiojimui, tiek iškilmingam išėjimui. Šiandien šį produktą galite suskirstyti pagal šiuos kriterijus:

  • Išvaizda: juosta, sija ir viena. Juosta Blakstienos yra ant lanksčios juostos, kuri prilimpa prie viso voko. Taip pat yra „puselės“ ir „kampučiai“ – tai tie patys kaspinėliai, tik trumpesni, skirti tik išoriniams akių kampučiams. Spindulys Dirbtinės blakstienos – tai kelių kartu sulituotų plaukelių ryšuliai. Jie leidžia tiksliai pailginti blakstienas išilgai vokų kraštų ir sukurti skirtingus efektus. Vienišas skirtos blakstienų priauginimui salonuose, namuose jos nenaudojamos.
  • Pagal medžiagą: sintetinis ir natūralus. Gaminiai iš sterilizuotų žmogaus plaukų atrodo natūraliausi. Tačiau kokybiška sintetika niekaip negali būti prastesnė už plaukų blakstienas. Taip pat yra audinės kailio blakstienos: jos labai gležnos ir plonos, gražiai ilgina, bet nesuteikia apimties.
  • Pagal naudojimo trukmę: daugkartinis ir vienkartinis. Pirmuosius, kruopščiai pašalinus ir kruopščiai nuvalius klijus, galima naudoti vidutiniškai 10-15 kartų.
  • Pagal ilgį – trumpas, vidutinis, ilgas. Gamintojai savo gaminiams naudoja skirtingus ilgio ženklus. Dažniausiai ilgis nurodomas milimetrais: nuo 4 iki 21 mm. Natūraliausiai atrodo blakstienos su skirtingo ilgio plaukeliais viename gaminyje.

Be to, dirbtinės blakstienos skiriasi plaukelių lenkimu ir storiu, jų „augimo“ kryptimi ir spalva. Nauja mados tendencija – juostos tipo magnetinės blakstienos. Jie pritvirtinami iš abiejų pusių prie savo plaukų naudojant magnetus. Atsiliepimai apie juos yra labai prieštaringi, todėl į savo įvertinimą neįtraukėme magnetinių dirbtinių blakstienų. Laikas parodys, kiek šis produktas bus gyvybingas.

Pastaba! Dirbtinėms blakstienoms klijuoti reikės specialių klijų, pinceto, riebalų šalinimo priemonės ir vatos tamponėlio / vatos diskelio, o šalinimui – specialaus valiklio arba aliejaus. Būtinai iš anksto įsigykite trūkstamas medžiagas.

Ar trokštate paįvairinti savo išvaizdą ir parodyti save nauja šviesa? Perskaitykite mūsų geriausių dirbtinių blakstienų reitingą ir išsirinkite tai, kas jums patinka! Įvertinome populiariausių gaminių išvaizdą ir ilgaamžiškumą, naudojimo paprastumą, asortimentą, komplektiškumą ir įperkamumą.

Geriausių dirbtinių blakstienų Pasirinkimas

Kokias dirbtines blakstienas geriausia pirkti?

Negalime rekomenduoti geriausio dirbtinių blakstienų tipo, medžiagos ar ilgio – merginos turi pasirinkti šį pasirinkimą pačios, atsižvelgdamos į savo patirtį ir norus. Bet kad nenusiviltumėte pasirinkimu, pirkite tik patikimų prekių ženklų blakstienas! Ardell, KISS, Andrea, Huda Beauty, I-Beauty – šios įmonės gamina patvarų ir hipoalerginį gaminį iš aukštos kokybės medžiagų. Jei niekada anksčiau nenaudojote dirbtinių blakstienų ir nesate tikri, ar ryškus makiažas jums tinka, geriausia įsigyti nebrangų rinkinį, pavyzdžiui, „TF Fashion Lashes“ ar „Essense“. Ir atminkite, kad iš pradžių turėsite šiek tiek padirbėti, tobulinti savo įgūdžius, o tada rezultatas patiks ir jums, ir aplinkiniams. Laimingo apsipirkimo!