Geriausių kombinezonų naujagimiams Pasirinkimas

Kombinezono naujagimiams pasirinkimo kriterijai

Jau dabar neįmanoma įsivaizduoti modernaus kraičio naujagimiui be šilto kombinezono. Ir jei tėvai vis dar naudoja elegantiškas antklodes ir juosteles iškilmingam iškrovimui, tada kasdieniams pasivaikščiojimams jie pasirenka patogų ir praktišką kombinezoną. Kokie yra jo pasirinkimo kriterijai?

Kombinezono tipas naujagimiams

Yra 3 pagrindiniai tipai:

  • kombinezono krepšys. Šio drabužio apačia pagaminta kaip šiltas, erdvus krepšys, o viršus – kaip standartinis švarkas. Krepšys patogus labai mažiems vaikams: į jį galima įdėti kūdikį, suvystytą antklode;
  • klasikinis kombinezonas. Gerai tik tuo atveju, jei tėvai nesiruošia naudoti sauskelnių;
  • transformatorius – patogus ir ekonomiškas variantas, apjungiantis pirmųjų dviejų tipų privalumus ir leidžiantis kombinezoną naudoti kelis žiemos mėnesius. Tokiuose modeliuose apatinė dalis su užtrauktukais iš krepšio paverčiama kelnėmis.

Medžiagos ir šildytuvai

Viršutinė dalis dažniausiai gaminama iš poliesterio audinių. Nėra ko jaudintis: šiuolaikinė sintetika yra patvari, atspari bet kokiam išbandymui, tuo tarpu atspari vėjui ir gerai pašalina drėgmę. Kalbant apie šildytuvus, dabar jų yra labai daug: nuo pasenusio ir ne per šilto sintetinio žieminio ir visada aktualaus pūkų ir avikailių iki novatoriškų dirbtinių medžiagų: isosoft, thinsulate ir kt. Viso kombinezono sudėties aprašymo būtinai ieškokite etiketėse, kuriose nurodomas medžiagų pavadinimas ir užpildo tankis.

Kombinezono dydis

Optimalus viršutinių drabužių dydis kūdikiams yra 62-68 cm, jei imsite daugiau, mažylis juose tiesiog paskęs. Tačiau jei kūdikis gimė žiemos pradžioje, prasminga pirkti didesnį dydį, pavyzdžiui, 74 cm. Į tai reikia atsižvelgti renkantis dydį.

Svarbios smulkmenos:

  • nuimamas pamušalas – leidžia pasidaryti pavasario-rudens kostiumą iš žieminio kostiumo ir atvirkščiai;
  • patogūs užtrauktukai (geriausia – du) kombinezono priekyje;
  • šiltos kumštinės pirštinės ir bateliai (siūtos arba nuimamos);
  • gaubto reguliavimas;
  • apsaugos nuo vėjo juostelės.

Geriausių kombinezonų naujagimiams gamintojai

Žymiausi ir geriausi žieminiai kombinezonai naujagimiams – Reima, Nels, Lassie and Kerry (Suomija), Huppa (Estija), Moncler (Italija). Jų kaina prasideda nuo 4-5 tūkstančių rublių ir gali siekti iki 12-15 tūkstančių.

Iš pigesnių variantų tradiciškai paklausūs yra Rusijos ir Kinijos prekių ženklai. Gerą vadinamąją „fabrikinę Kiniją“ išleidžia Play Today, Kiko ir Donilo, o iš vietinių prekių ženklų galima pastebėti Aldous, Babyglory, Arctiline, Sleepy Gnome, Crockid ir tt Suomijos konkurencija.

Kombinezonų naujagimiams kainos labai priklauso nuo medžiagų, iš kurių jie pasiūti. Firminio kombinezono, pagaminto iš membraninio audinio su naujoviška izoliacija, kaina gali būti kelis kartus didesnė nei paprasto modelio, pagaminto iš Bolonijos su sintetiniu žiemotuvu, kaina. Ką pasirinkti, tėvai sprendžia pagal savo finansines galimybes. Tarp daugybės skirtingų gerų žieminių kombinezonų naujagimiams „Expert Price“ nori išskirti 8 populiariausius ir kokybiškiausius modelius.

Geriausių kombinezonų naujagimiams Pasirinkimas – TOP-8

Kokį kombinezoną geriausia pirkti naujagimiams?

Kaip matote, šiandien tėvai neapsiriboja savo pasirinkimu ir gali įsigyti tiek tradicinių kombinezonų, pagamintų iš pažįstamų ir prieinamų medžiagų, tiek naujoviškų modelių su technologine izoliacija. „Kainų ekspertas“ pataria visų pirma orientuotis į šio svarbaus vaikiško garderobo dėvėjimo sezoną, taip pat į jo funkcionalumą mamai ir patogumą mažyliui.

Laimingo apsipirkimo!