Geriausių 2023-2023 metų manikiūro gaubtų Pasirinkimas

Nagų meistro darbas siejamas su nuolatiniu dulkių susidarymu: nagų dildymas ir poliravimas, įvairių dangų koregavimas ir šalinimas neišvengiamai lemia tai, kad ore atsiranda smulkių dalelių, susimaišiusių su bakterijomis. Būtent todėl geras specialistas ant stalo privalo turėti šį nedidelį prietaisą – nagų dulkių siurblį, arba dulkių siurblį. Mūsų reitinge pateikiami geriausi manikiūro dulkių siurbliai.

Kam skirtas manikiūro gobtuvas?

Nagų dulkių siurblys atlieka dvi pagrindines funkcijas:

  • Tvarkos palaikymas darbo vietoje. Švarus paviršius yra ne tik vizualiai malonus, bet ir tiesiog būtinas meistrui, nes jis neleidžia atsitiktinai patekti į pjuvenas, dulkes, kibirkštis ant medžiagų darbo metu.
  • Saugoti meistro ir lankytojų sveikatą. Nagų dulkės, ypač nuolat jomis kvėpuojant, gali sukelti alergines reakcijas, dermatitą, galvos skausmą, išsivystyti viršutinių kvėpavimo takų ligos.

Yra ir kita, ne tokia akivaizdi priežastis: kokybiškas, patogus ir gražus gobtuvas ant specialisto stalo byloja apie profesionalumą ir atsakomybę bei netiesiogiai stiprina jo reputaciją klientų akyse.

Kaip išsirinkti gerą manikiūro dulkių siurblį?

Mašinos tipas

  • Staliniai dulkių surinkėjai siurbti dulkes ir tuo pačiu tarnauti kaip stalas rankai. Jie yra mobilūs, lengvi ir paprasto dizaino. Dažnai kliento patogumui jiems suteikiama pagalvė. Trūkumai yra mažesnis patogumas, palyginti su įmontuotais įrenginiais: jie gali judėti aplink stalą, o ne visiems patogu darytis manikiūrą „ant svorio“. Tokie dulkių siurbliai tinka namų manikiūrui, pradedantiesiems ar lauko darbams.
  • Įmontuoti gaubtai reikia montuoti į darbinį paviršių, jie yra didesni, jų negalima gabenti atskirai nuo stalo. Tačiau tinkamai įrengus, jie suteikia nemokamą ir lygią darbo vietą, patogią ir meistrui, ir klientams. Paprastai tokie gaubtai yra efektyvesni ir surenka daugiau dulkių, neleidžiant joms išsibarstyti. Tai geriausias pasirinkimas grožio salonui ir stacionariai darbo vietai.

Galia. Prietaisai, kurių galia iki 30-50 W, tinka mėgėjiškam naudojimui, nuo 50 W – meistro darbui salone.

Ventiliatoriaus RPM. Rinkitės įrenginį, kurio indikatorius ne mažesnis kaip 2700–2800 aps./min., tačiau atminkite, kad pernelyg „vikrūs“ dulkių siurbliai gali kelti daug triukšmo.

Oro srautas per minutę. Šis svarbus parametras turi būti nurodytas dokumentacijoje, profesionaliems prietaisams jis prasideda nuo 250-300 m3 / h.

Triukšmo lygis. Didesnė įrenginio galia dažnai siejama su padidėjusiu triukšmu, kuris gali trukdyti bendrauti ir sukelti diskomfortą. Tačiau aukščiausios kokybės manikiūro dulkių siurbliai gali būti produktyvūs ir tuo pat metu tylūs.

Siurbimo greičio reguliatorius. Kapitonui ne visada reikia maksimalaus ašmenų sukimosi greičio. Reguliatorius padės pasirinkti patogų režimą įvairioms nagų procedūroms atlikti.

Būsto medžiaga. Plastikiniai modeliai yra lengvesni, malonesni odai, tačiau mažiau patikimi, nuo smūgio gali subraižyti ir net įtrūkti. Plastikas dažniausiai naudojamas nebrangiems dulkių siurbliams. Metalas yra patvaresnis, sunkesnis ir brangesnis, tačiau lytėjimo požiūriu mažiau malonus (šaltas). Norėdami išspręsti šią problemą, gamintojai siūlo modelius su minkštomis pagalvėlėmis po ranka.

Grotelių matmenys ir išvaizda. Didesnės grotelės sulaiko daugiau dulkių, o smulkaus tinklelio pasirinkimas yra geresnis, nes į juos negali patekti smulkūs daiktai.

Tvarumas. Idealiu atveju prietaisas turėtų neslidų pagrindą, antraip po juo teks pakišti guminį kilimėlį.

Laido ilgis. Įsitikinkite, kad laido užteks patogiam įrenginio prijungimui prie tinklo;

Kaip pakeisti krepšius priemonė turi būti greita ir paprasta. Gerai, jei rinkinyje yra keičiami pakankamo tūrio maišeliai.

Kurio prekės ženklo nagų dulkių siurblys yra geresnis?

Manikiūro dulkių siurblių rinka beveik visiškai užimta Rusijos prekių ženklų: Max, Ultratech, Emil, Polarus, Color House ir kiti gamina praktiškus ir efektyvius modelius, skirtus naudoti salone. Tokie dulkių siurbliai yra lakoniško dizaino ir tik šiek tiek skiriasi vienas nuo kito išvaizda, mygtukų vieta ir daugybe funkcijų. Kaina skiriasi, bet paprastai neviršija 5-10 tūkstančių rublių.

Tarp Kinijos ir Rusijos-Kinijos gaubtų yra gerų mėgėjiško manikiūro pavyzdžių: Runail, Irisk, TNL, Parisnail. Paprastai jų galia mažesnė nei 50 vatų ir…