Geriausių dulkių siurblių su akvafiltru Pasirinkimas 2023 m

Šiuolaikinė dulkių siurblių be maišelio rinka yra labai įvairi. Be jokios abejonės, „liūto dalis“ asortimente priklauso ciklonų modeliams, tačiau tam tikrai vartotojų kategorijai aktualesni įrenginiai su pažangesne oro filtravimo su vandeniu sistema. Mūsų šiandienos apžvalga yra apie geriausius dulkių siurblius su vandens filtru, skirtą sausam valymui namuose. Dulkių siurblių plovimas svarstomas atskirai.

Vandens dulkių siurblių veislės

Kaljano tipo dulkių siurbliai su vandens filtru

Jie turi tam tikrų panašumų su ciklonais, tik indas su vandeniu atlieka pagrindinio filtro elemento vaidmenį, kuris atskiria dulkes nuo oro. Jame didelės dulkės ir šiukšlės sušlampa ir skęsta, o smulkios dalelės, kurios vis tiek prasiskverbia toliau su oro burbuliukais, susmulkinamos ir sulaikomos tarpinių ir HEPA filtrų sistemos.

Dulkių siurbliai su separatoriumi

Tokiuose modeliuose vandens filtras papildomas turbina (separatoriumi), kuri dėl didelio sukimosi greičio sukuria galingus sūkurių srautus. Taip užtikrinamas efektyviausias dulkių drėkinimas, o oro burbuliukai sulaužomi. Veikiant išcentrinei jėgai nuo oro atsiskiria net smulkiausios priemaišos ir jis (jau išvalytas) išvedamas. Geriausiems drėgno filtro dulkių siurbliams net nereikia HEPA filtro, nes jie efektyviai valo orą. Vandenyje skęsta visos dulkės, taip pat erkės, pelėsių sporos, žiedadulkės ir kiti alergenai.

Geriausi sauso valymo drėgnų dulkių siurblių gamintojai

Kalbant apie labiausiai paplitusius modelius su vandens ir HEPA filtrų rinkiniu, gerai žinomos Vokietijos įmonės yra visuotinai pripažintos lyderės. Tomas ir Karčeris. Įperkamesni ir paklausesni Turkijos prekės ženklo produktai Arnika. Yra daugybė biudžetinių modelių, tačiau prekės ženklo dulkių siurblius galima atskirti nuo bendros masės Šivakis.

Su separatoriais dulkių siurbliais su vandens filtru yra šiek tiek sunkiau: geriausi prekių ženklai yra vokiški Pro Aquaamerikietis Vaivorykštė ir slovėnų Hyla. Tiesiog jų gaminiai parduodami retai, o jei vis tiek rasite, kainų etiketė gali išgąsdinti net „apkūnių“ piniginių savininkus. Prekės ženklas turi prieštaringų atsiliepimų Krausenas (Estijos prekės ženklas, kažkodėl vadinamas itališku).

Geriausi dulkių siurblių modeliai su vandens filtru 2023 m. pabaigoje yra mūsų reitinge, sudarytame pagal klientų ir ekspertų atsiliepimus.

Geriausių dulkių siurblių su vandens filtru Pasirinkimas – 10 geriausių

Ką reikia žinoti prieš perkant vandens filtro dulkių siurblį

Galbūt tai ką nors nustebins, tačiau ne visi mėgsta modelius su vandens filtravimu. Ne, tai nereiškia, kad dizainas kažkaip nesėkmingas ar kažkas negerai su valymo kokybe. Su tuo viskas labai gerai. Tiesiog kai kuriais atvejais atiduoti duoklę madai ar pirkti dulkių siurblį pagal principą „kažkur girdėjau“, „brangu, tada šaunu“, „pardavėjas nepatars blogai“ nėra pati geriausia išeitis ir negarantuoja. sėkmė. Taip pat turi būti supratimas, ką gauni dėl to, žinoti būdingus eksploatavimo ir priežiūros bruožus, būti pasiruošus ne tik teigiamoms akimirkoms, bet ir galimiems nemalonumams.

Pirmiausia apie teigiamą

Aquafilter tradiciškai laikomas idealiu pasirinkimu žmonėms, kuriems, be grindų švaros, nemenką reikšmę turi ir sveikiausias mikroklimatas svetainėje. Alergiškiems žmonėms visų pirma primygtinai rekomenduojama naudoti dulkių siurblius su šio tipo dulkių surinkėjais dėl šių priežasčių:

  • Vandenyje patikimai nusėda šiukšlės, smulkios dulkių dalelės, vilna, augalų žiedadulkės ir kiti buitiniai alergenai. Taip išlaikomas aukštas filtravimo laipsnis, o kaip „premija“ valant oras natūraliai drėkinamas;

  • Indo valymo procesas gali atrodyti ne itin patraukliai, tačiau jo tikrai nelydi sausų skraidančių dulkių debesis, kuris net ir sveikam žmogui gali sukelti ašaras, čiaudulį ir kitus nemalonius simptomus.

Trūkumai

Neigiamą vartotojų reakciją dažniausiai sukelia būtinybė išplauti ir išdžiovinti vandens filtrą po kiekvieno valymo. Palyginti su įprastais ar cikloniniais dulkių siurbliais, tai atrodo nelabai patogu, nes reikalauja papildomų pastangų, laiko ir daugiau laisvos vietos. Ir dizainas su vandens rezervuaru reiškia neišvengiamą prietaiso matmenų ir svorio padidėjimą. Šis faktas dažnai sukelia kai kurių savininkų nepasitenkinimą, o tai yra šiek tiek keista, nes tokios savybės yra aiškiai matomos „plika akimi“.

AT…