Geriausių 2023-2023 metų vežimėlių Pasirinkimas

Bet koks vežimėlis skirtas vaikščioti su kūdikiu – tai faktas. Tačiau įprasta išskirti vežimėlius atskiroje grupėje – jie yra vidutiniškai lengvi ir kompaktiški, tačiau kartu ir funkcionaliai išbaigti modeliai. Atrodytų, viskas paprasta, tačiau norint įsigyti kokybišką, manevringą ir patogų „pasivaikščiojimą“, tėvams teks sunkiai dirbti, renkantis iš daugybės pasiūlymų.

Geriausio vežimėlio pasirinkimo kriterijai

Rinkdamasi geriausius vežimėlius „Expert Price“ atsižvelgė į tai, kad tėvai dažniausiai renkasi modelį, paruoštą ilgiems pasivaikščiojimams parkuose, aikštėse ir parduotuvėse bei pritaikytą beveik bet kokioms oro sąlygoms ir keliams. Vežimėlis turi būti lengvai sulankstomas (verta apžiūrėti parduotuvėje), būti transportuojamas, užimti mažai vietos automobilyje. Tuo pačiu metu jame turėtų būti erdvi sėdynė, gaubtas nuo oro ir saulės, pelerina ant kojų šaltoms dienoms, o patiems mažiausiems keleiviams – galimybė atsiskleisti į patogią lovą.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas ratams: priklausomai nuo jų dydžio ir savybių, vežimėlis gali būti ir kompaktiška „kėdė ant ratų“, ir galinga visureigis, tinkantis bet kokiems keliams ir sezonams. Vežimėliai susilanksto kaip „knyga“ ar lazdelė, o geriausia, jei galima sulankstyti viena ranka arba bent jau ranka ir koja. Kas dar? Galbūt svarbūs visiems vežimėliams bendri parametrai: praktiški, patvarūs apmušalai ir patogios reguliuojamo aukščio rankenos, erdvus krepšys ir patikimi penkių taškų saugos diržai. Esminė smulkmena: ne visi vežimėliai turi gerą nusidėvėjimą, bet vis tiek modelis su spyruoklėmis yra geresnis nei išvis be jų.

Kuriais gamintojais reikėtų pasitikėti?

Vežimėliai pateikiami beveik visų žinomų šio tipo vaikiškų transporto priemonių gamintojų asortimente. „Italai“ laikomi geriausiais: Peg Perego, Inglesina, Cam – vežimėlių mados klasika, derinanti patvarumą ir funkcionalumą. Prie jų greta stovi ir kiti kokybiški europietiški vežimėliai: Britax, Oyster, Joie, Bumbleride, Babyzen ir kt. Tiesa, jų kainos pastebimai didesnės nei vidutinės, nuo 20 tūkstančių rublių ir daug didesnės. Prie lyderių glaudžiasi megapopuliarūs lenkiški Camarelo, kurių kainos mažesnės, kokybė priimtina, o prisitaikymas prie Rusijos oro sąlygų puikus.

„Vidurinis“ tarp „pasivaikščiojimų“ yra vežimėliai Baby Care, Corol, Geoby, Everflo, Jetem, Happy Baby, kuriuos galima nusipirkti nuo 6 iki 15 tūkstančių rublių, priklausomai nuo modelio. Tai visa Kinija, tačiau ji gana kokybiška ir įvairi, todėl ne pati pigiausia. Taip pat yra gerų nebrangių vežimėlių (iki 5-6 tūkst. rublių). Jų galima rasti tarp tų pačių „kinų“, pavyzdžiui, „Liko Baby“, „Babihit“. Iš esmės tai modeliai be „varpelių ir švilpukų“ vasarai ir ne sezono metu. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į vietinį (tiksliau, Rusijos-Kinijos) vežimėlių prekės ženklą Rant, kuris siūlo patrauklią vežimėlių liniją kiekvienam skoniui už priimtiną kainą.

Mūsų reitinge yra geriausi (pasak mamų ir ekspertų) 2023-2023 m. populiarūs vežimėlių modeliai.

15 geriausių vežimėlių Pasirinkimas

Taigi, kokį vežimėlį geriausia pirkti?

Taigi, nė vienas iš atrinktų vežimėlių mūsų tyrime negalėjo surinkti maksimalaus balo, nors visi jie turi daug privalumų. Taigi, apsisprendžiant dėl ​​„pasivaikščiojimo“ pasirinkimo, teks susitaikyti su mintimi, kad idealių vežimėlių bet kokiam orui ir keliui nėra. Arba didelis, šiltas, pravažiuojamas ir apsaugotas (kas vaikui patogesnis ir reikalingas žiemos pasivaikščiojimams), arba lengvas ir kompaktiškas (kas patogesnis mamai ir tinkamas vasaros dienoms). Arba tarpinis variantas, kuris iš dalies (bet ne 100%) tenkina abu reikalavimus. Todėl prieš pirkdami aiškiai nustatykite, kurie parametrai jums ir – parduotuvei svarbesni!

O „Kainų ekspertas“, kaip įprasta, linki lengvo ir, svarbiausia, sėkmingo pasirinkimo!