Geriausių 2023 m. krūmapjovių Pasirinkimas

Žmogus nebūtų savimi, jei neturėtų dviejų būdingų bruožų: noro priderinti gamtą prie savo grožio sampratų ir palengvinti savo darbą. Sumaišome vieną ir kitą, švelniai pakratome – ir rezultatas – krūmapjovė: itin specializuotas įrankis kanoniniam kubizmui pernešti į žiaurų gamtos chaosą krūmų, medžių ir gyvatvorių akivaizdoje. Pristatome jums geriausių gyvatvorių žirklių reitingą. Su jų pagalba augalų pjaustymas pavirs jūsų menu. Kuris, beje, vadinamas topiarija.

O dabar galima rinktis iš daugybės modelių – nuo ​​kompaktiškų baterijomis maitinamų „krūmų kirpimo mašinėlių“ iki sunkiųjų krūmapjovių su maitinimo šaltiniu arba benzininiais varikliais, kurie išauga iki „Space Marine“ pjūklų dydžio. Yra iš ko rinktis – mūsų užduotis, kaip visada, yra susitvarkyti su šiuo pasirinkimu.

Geriausių krūmapjovių Pasirinkimas

Kurią krūmapjovę geriau pirkti?

Bet kurios krūmapjovės „darbinis korpusas“, nesvarbu, ar jis būtų benzininis, ar elektrinis, turi du pagrindinius parametrus: ašmenų ilgį ir atstumą tarp atskirų peilių (dantukų), kuris kartu yra ir pjovimo plotis. ilgas ašmenys leis vienu važiavimu ne tik nupjauti daugiau, bet ir tiesiog pakilti toliau ar aukščiau – tačiau taip pat neverta be reikalo vaikytis ilgio, tai padidina mechaninius nuostolius ir pablogina krūmapjovės manevringumą. Be to, esant nepakankamai variklio galiai, krūmapjovė, užfiksavusi per daug šakų ilgu peiliuku, neišvengiamai bus perkrauta.

Kas atsitiko pjovimo plotistuomet jį reikia pasirinkti pagal savo poreikius: tiesiog nepatogu dirbti su tankiais krūmais, pavyzdžiui, gyvatvorėmis plačiais ir „retais“ peiliais, o priešingai – medžių šakoms karpyti reikia būtent tokių ašmenų.

Benzininis arba elektrinis? Elektrinės laidinės gyvatvorių žirklės yra neabejotinai paprastesnės, patikimesnės ir pigesnės, reikalaujančios mažiau priežiūros, tačiau neišvengiamai pririštos prie lizdo ir dėl akivaizdžių priežasčių negali dirbti lyjant. Įkraunami jau gali veikti autonomiškai – bet jie sunkėja ir brangsta, o vandens ne visiems patinka vienodai. Benzininių gyvatvorių žirklių pranašumai yra autonomija ir galia, tačiau už tai teks mokėti ir tiesiogine, ir perkeltine prasme: jos sunkesnės ir ne tokios patogios naudoti, jos triukšmauja ir rūko su išmetamosiomis dujomis, jas reikia dažniau aptarnauti ir prižiūrėti. ilgiau.

Taigi rinkitės patys: kiekvienai situacijai pasirinkimas bus skirtingas.