Geriausių 2023 m. oro grotelių Pasirinkimas

Tikriausiai visi yra girdėję apie airfryer. Jį lengva naudoti ir jis yra būtinas tiems, kurie mėgsta keptą maistą su patrauklia pluta ir be riebalų pertekliaus. Bet kaip išsirinkti gerą oro gruzdintuvą? Ką reikia žinoti prieš perkant? Remdamiesi savininkų atsiliepimais, sudarėme geriausių oro grotelių modelių reitingą. Pasirinkite!

Aerogrilių pasirinkimo kriterijai

Dizaino patikimumas

Aerogrilis, visų pirma, yra stiklinė kolba. Jei nenorite, kad praėjus savaitei po panaudojimo ant kolbos atsirastų įtrūkimų arba ji tiesiog „suskiltų“ į gabalus, atidžiai apžiūrėkite konstrukciją. Siūlome patikimiausius, pagal vartotojus, modelius.

Naudojimo paprastumas

Jei oro groteles naudojate kasdien, sąsaja turi būti kuo paprastesnė. Atrinkome modelius be „varpelių ir švilpukų“, dėl kurių maisto gaminimas taps įprastas dalykas.

Oro grotelių konvekcinio greičio (ventiliatoriaus greičio) reguliavimas

Ant grotelių su konvekcinio greičio reguliavimo funkcija ventiliatorius gali veikti trimis režimais: mažu greičiu, vidutiniu ir dideliu.
Jei greitis yra per didelis, patiekalas gali pasirodyti perdžiūvęs iš viršaus ir žalias viduje. Todėl kepant, troškinant, rūkant rekomenduojama įjungti mažus ir vidutinius greičius.
Oro grotelės su konvekcinio greičio reguliavimu yra 2-3 kartus brangesnės, tačiau daugelis šeimininkių mano, kad ši funkcija yra būtina.

Galia, kepimo laikas

Nėra prasmės ant grotelių, kurios kepa ilgiau nei įprastoje orkaitėje. Todėl siūlome pačius galingiausius modelius, kurie gali pagaminti patiekalą per trumpiausią įmanomą laiką.

Vartotojų atsiliepimai

Mūsų Pasirinkimas apima modelius, kurie yra gavę naudotojų įvertinimą bent „7“. Oro grotelių savininkai gali tiksliai pasakyti, kas jiems patiko ir kas nepatiko šiame ar kitame modelyje.

Kurios įmonės oro grilis yra geresnis?

2023-2023 metais populiariausi oro grilius gaminantys gamintojai Grilis ir komplektas (vidutinės kainos kategorija) ir karštesnis (brangūs modeliai). Kiekviena įmonė turi savo geriausius atstovus, todėl visi šie gamintojai yra mūsų reitinge.

Geriausių 2023 m. oro grotelių Pasirinkimas