Geriausių „flash drives“ 2023–2023 m. Pasirinkimas

Prieš rinkdamiesi geriausią „flash drive“, pirmiausia prisiminkime keletą bendrų tiesų.

Flash atmintis nėra skirta ilgalaikiam informacijos saugojimui. Tiesiog dėl fizinių jos veikimo principų. Jei po poros metų neveiklumo įrašyti duomenys buvo išsaugoti jūsų „flash drive“, tai nėra faktas, kad jie 100% identiški originaliems.

„Įprasta“ „flash drive“ yra mažai naudinga dirbant su mažais failais. Kuo pastarųjų dydis mažesnis, tuo lėtesnis jų kopijavimo procesas. Žinoma, atvejų būna įvairių – nuo ​​„blogų“ iki „visų stabdžių“. Jei toks naudojimo atvejis jums neišvengiamas, atkreipkite dėmesį į modelius, sukurtus SSD disko pagrindu.

Apskritai, kuo didesnė „flash drive“ talpa, tuo greičiau „moka“ rašyti duomenis. Tuo pačiu metu greitis didėja laipsniškai, tačiau kiekvienas gamintojas turi savo „vieno greičio“ apimčių diapazonus.

Nemaža dalis šiuolaikinių USB atmintinių gali turėti visiškai skirtingus užpildus, o parduodami tais pačiais pavadinimais. Pagal principą – kurie komponentai buvo pigesni. Dėl to skiriasi atskirų modelių greičio charakteristikos.

Paprastam vartotojui visiškai nesvarbu, kokio tipo atmintis naudojama jo „flash drive“. Greičiausiai jis tiesiog neturės laiko išnaudoti savo išteklių iki moralinio pasenimo momento. Jei turite labai intensyviai naudoti savo įtaisą, sutelkite dėmesį į modelius su MLC lustais.

O apie tai, kuriuos „flash drives“ laikome geriausiais 2023 m. pabaigoje – 2023 m. pradžioje, skaitykite daugiau mūsų reitinge.

Geriausių 2023 m. „flash drives“ Pasirinkimas (12 geriausių)

Nepamirškite, kad naudojant didelį „flash“ diską (64 GB ir daugiau), jis suformatuojamas tik exFAT arba NTFS naudojant įprastus „Windows“ įrankius. Atitinkamai, pirmuoju atveju kai kurie radijo magnetofonai to nemato, o antruoju – atskiri televizoriai.

Sėkmės perkant!