Geriausių 2023 m. sniego valytuvų Pasirinkimas

„Hüter“ nėra ergonomikos šedevras: pavaros (5 pirmyn, 2 atgal) perjungiamos šluojančiu judesiu per skydą tarp rankenų, deflektorių tenka valdyti naudojant žemą „pokerį“. Tačiau daugelis panašių modelių kenčia nuo to. Variklis yra septynių galių, nors „iš dėžės“ gali atrodyti mažesnio sukimo momento nei jo kolegos, tačiau, prisimindami panašius skundus dėl kitų „Huter“ benzininių transporto priemonių, galime nedelsdami patarti pasukti karbiuratorių, jie dažnai kyla iš gamyklos žaizda „bet kaip“. Atkreipkite dėmesį, kad čia yra dar vienas niuansas, kuris bus aptartas toliau.

Variklis turi dviejų versijų elektrinį starterį, čia reikia dėmesio: 4800E modifikacija yra iš 220 V tinklo, 4800 V – 12 voltų, iš akumuliatoriaus. (ačiū už galimybę rinktis, tačiau – ne visi turi). Sukibimo plotis yra 56 cm, o tai yra visiškai normalu 7 arklio galių varikliui.

Svarbiausia nepamiršti puikaus principo „užbaigti byla“. Čia – tiesiogine prasme: dėl nesėkmingo sraigto pavaros diržo įtempimo mechanizmo, veikiant apkrovai, diržas slysta, todėl kyla jausmas, kad variklis yra „nelabai septynių stiprumo“ – atrodo, kad jie pridėjo dujų, bet sniegas kažkaip ne geriau irkluoja. „Gydymas” yra kronšteino užbaigimas. Ir dažnai reikia patobulinti rankinį starterį (taip, pagal principą „imk ir išgerk į reikiamą vietą“), ir pačius standartinius diržus… Apskritai mūsų santrauka: jei nepatinka maišytis su „konstruktoriais“ ir neturint sniego valytuvų rinkimo patirties, „Hüter“ gali labai nuvilti. Patogus savininkas, žinoma, atmins tai, bet vis tiek užduos klausimą: „kam tada tiek pinigų? O ekonomiškas ir patogus tuo pačiu paklaus: „taip, gal nusipirk tą patį Patriotą, vis tiek su juo susipainiosi, bet tai padoriai pigiau?“.