Geriausių automobilių stogo bagažinių Pasirinkimas

Mūsų automobilių stogo bagažinės reitingų geriausioje dviračių bagažinės kategorijoje „Thule“ vėl laimi. „591-asis“ modelis jau iš esmės yra klasika, kurią Švedijos kompanija siūlo nuo 2004 m. „Paprastiems“ dviračiams (riebaus dviračio savininkui reikėtų pasižiūrėti į 598 modelį, leidžiantį pagrindiniame čiuožyje pritvirtinti plačius ratus, o „rasta“ dviračiams… bet kas žino, kuo juos išvis vežti!) Tai TUV sertifikuotas laikiklis, kuris yra optimalus montavimo patogumo ir patikimumo požiūriu, apdovanotas „iF Design Award“ ir „Reddot“ apdovanojimais.

Paprastai laikiklis montuojamas ant visų tipų skersinių, kurių „Euro plyšys“ yra 20 mm, o varžtai priveržiami ne įprastais „avinukais“, o greitesniais tvirtinimo elementais su ekscentrikais – reikia padaryti keletą posūkių, o tada pasukite vėliavėlę 90 laipsnių. Galima įsigyti papildomų tvirtinimo rinkinių, skirtų tvirtinimui ant guminių juostų (skersiniams strypams be europlyšio) arba ant nestandartinių T formos angų (pvz., 24 mm lizdo BMW automobiliuose). Ir, žinoma, visa tai galima užrakinti vienu raktu – kaip ir kitus Thule bagažo sistemų elementus.

Laikiklis skirtas sugriebti rėmą (kurio skersmuo nuo 22 iki 80 mm), o priekinis ratas yra ne platesnis nei 80 mm – iš tikrųjų todėl jie padarė „savo“ riebiems dviračiams. Abu ratai tvirtinami surišimo dirželiais, primenančiais milžinišką plastikinį jungą, tačiau skirtingai nei jis, jie nėra vienkartiniai – užveržus diržą, tada jį visada galima atleisti paspaudus mygtuką. Dviratis pastatytas dešinėje pusėje, todėl jį galima saugiai pasiimti ir nuimti nuo kelkraščio, nebent, žinoma, gyvenate JK ar Japonijoje. Jei pageidaujama, strypo mazgas su rėmo fiksavimu taip pat gali būti perkeltas į kitą pusę.

Deklaruojamos maksimalios 20 kg apkrovos nereikėtų laikyti per didelėmis – nepamirškite, kad manevruodamas automobiliu dviratis savo inercija sukuria papildomą apkrovą stovui. Tuščia bagažinė turi gerą aerodinamiką – miesto greičiu nesigirdi, užmiestyje triukšmo lygis priimtinas. Su sumontuotu dviračiu viskas natūraliai priklauso nuo dviračio.

Taigi apibendrinant: „Thule“ tradiciškai viską padarė teisingai, ir ne už tokią didelę kainą – matai, keliu nulėkęs dviratis gali kainuoti daug daugiau.