Geriausių H11 lempų Pasirinkimas

H11 lemputės naudojamos tiek priekiniuose, tiek rūko žibintuose. Bet, žinoma, būtent PTF geriausiai atsiskleidžia tokių lempų dizaino pranašumai – tiek tvirtinimu prie paties žibinto, tiek jungtyje nesunkiai įgyvendinamas sandarinimas, o senesnio tipo pagrindo atveju nėra. . Žemai esantiems rūko žibintams tai neabejotinai praverčia: ne kartą esu matęs, kaip pravažiavus geras balas, jų viduje išsiliejo vanduo.

Kaip ir ankstesniu atveju, kai kalbėjome apie žibintus su H1 pagrindu, išskirsime žibintus, kurie puikiai tinka būtent rūko žibintams, o atskiroje kategorijoje „atiduosime“ tuos žibintus, kurie gali būti naudojami tik ne viešuosiuose keliuose. .

Geriausių H11 lempų Pasirinkimas

Kokias H11 lemputes geriausia pirkti?

Šiuo metu rinkoje yra daug pasiūlymų. LED ir ksenoninės lempos su H11 pagrindu? Ir nevalingai kyla minčių – kodėl nenusipirkus ir jų? Ir jie šviečia ryškiai, ir turi gerus išteklius. Kas nors gali linktelėti pirmaujančių pasaulio gamintojų kryptimi: jie sako, kad tas pats Osram turi LEDriving FOG Lamp H11 LED lempas. Tačiau, kita vertus, stambūs koncernai rašo sąžiningai: šios lempos nėra sertifikuotos viešiesiems keliams, tai yra, net automobilių šviesos tobulinimo „grandai“ negali priversti šviesos diodų normaliai veikti halogeninėms lempoms skirtoje optikoje. Ko galime reikalauti iš Azijos firmų, firmų ar net rūsių, kurių gaminiai dabar pilni vitrinų? Tokios lempos ne tik atvirai kreivai šviečia, bet ir ne visada su jomis pavyksta pasiekti iš šviesos diodų laukiamą resursą. Faktas yra tas, kad halogeninė optika nenumato jokio lempos aušinimo – ji juk veikia dėl karšto kaitinamojo siūlelio. Tačiau didelės galios šviesos diodų perkaitimas panašus į mirtį: kristalų skilimo greitis padidėja daug kartų. Apskritai čia mūsų verdiktas vienareikšmis, kaip ir su „kolūkiniu“ ksenonu – tvirtas „ne“.

Bet nuo H11 halogeninės lempos jau galima rinktis. rūko žibintams, galbūt geriausias pasirinkimas būtų h11 lempos iš „ilgai veikiančių“ kategorijos: be kita ko, jų tarnavimo laikas pailgėja šiek tiek sumažinus kaitinamojo siūlo temperatūrą, tai yra, pirma, šviesa pradeda šviesti. pageltonuoti“ (o tai yra rūke ir lietuje – tada „ką liepė gydytojas“), antra, difuzoriaus šildymas yra silpnesnis, nors ir keliais procentais. Pati rūko optika dažniausiai nukenčia dėl žemos padėties, o jei tinkamai parinkta lempa neapsaugo nuo skraidančio akmens, tai važiuojant per gilią balą ji jau gali skeldėti stiklą.

Dėl tos pačios priežasties didelio ryškumo lempos (ir net padidinus galią) atneša dvigubą piniginės nuostolį – vieną tiesioginį (nes jie kainuoja daugiau), o antrą netiesioginį: su tokiomis „krosnelėmis“ priekiniuose žibintuose turėtumėte būti atsargesni šlapiu oru, kitaip teks ieškotis naujos optikos. Apskritai eksperimentai su „sustiprintomis“ lempomis prasmingi tik renkantis patikimų gamintojų gaminius: pavyzdžiui, Azijos kilmės lempos kartais tiesiog „nužudo“ priekinius žibintus perkaitusios.

Na, o labiausiai subalansuotas pasirinkimas, žinoma, buvo, yra ir liks „standartinių” linijų lempos: atrodo, kad jie nepasižymi jokiomis specifinėmis savybėmis, bet yra pigesni už kitus ir užtikrintai atlieka savo darbą. Tokios lempos ne be reikalo montuojamos ant konvejerio ir pristatomos į prekiautojų techninius centrus perpakuotos į firmines konkrečios automobilių gamyklos dėžes: moka skaičiuoti pinigus, todėl išsirinks tikrus „stiprius vidurinius valstiečius“.

Laimingo apsipirkimo!