Geriausių išorinių SSD diskų Pasirinkimas 2023-2023 m

Prieš porą metų įsigyti išorinį kietojo kūno diską tikslinga laikė tik gana turtingi vartotojai ir aukštos kvalifikacijos tam tikrų profesijų specialistai. Negalima sakyti, kad situacija kardinaliai pasikeitė, tačiau daug daugiau žmonių pradėjo galvoti apie tokio pirkimo galimybę, o mūsų geriausių išorinių SSD diskų apžvalga skirta padėti tiems, kurie abejoja tinkamo modelio pasirinkimu.

Pažiūrėkime, kokioms užduotims geriausiai tinka išorinis SSD.

 • Profesionalai pirmieji įvertino skaitmeninės medžiagos apdorojimo privalumus tiesiogiai prijungtoje programėlėje, ir nieko stebėtino, kad jų „nomenklatūra“ nuolat plečiasi.
 • Puikios greičio charakteristikos (privalumas, palyginti su diskais, pagrįstais klasikiniais „kietaisiais diskais“), taip pat santykinis šių rodiklių stabilumas, neatsižvelgiant į įrašytų failų dydį (čia „flash drives“ jau yra šalia HDD), daro išorinius SSD. geriausias pasirinkimas norint greitai perkelti didelius skaitmeninės informacijos kiekius.
 • Nešiojamų kietojo kūno diskų pagalba patogu praplėsti įrenginių, kurių atnaujinimas kitu būdu kainuos brangiau (pavyzdžiui, „MacBook“), disko vietą.
 • Išoriniai SSD diskai tikrai pravers ankstesnių kartų PlayStation / Xbox savininkams, nes laisvos vietos niekada nebūna daug, o daugeliui žaidėjų bus nepatogu turėti vieną įtaisytą diską.
 • Ne mažiau turėtų susidomėti ir itin aukštos kokybės filmus žiūrintys gerbėjai. Toks turinys reikalauja daug vietos, neracionalu naudoti vietinius nešiojamojo kompiuterio ar kompiuterio diskus laikinai patalpinti, o ne kiekvienas filmų gerbėjas nori susidurti su tokiomis alternatyvomis kaip tinklo saugykla. O išorinis SSD, be to, kad yra greitas ir nešiojamas, yra visiškai nesunkus naudoti ir labai patogus plačiąja to žodžio prasme.

Dabar apie pagrindinį kietojo kūno diskų trūkumai iš esmės. Pirma, jie yra gana brangūs patys savaime, taip pat nenugalimos jėgos aplinkybės naudojant naują kriptovaliutą. Jei kas nežino, „Chia“ yra tiesiogiai susieta su „ūkio“ disko vietos kiekiu ir greičiu, todėl talpūs SSD dabar kainuoja. Antra, jie turi ribotus išteklius. Kai duomenys įrašomi į atminties ląsteles, jų fizinė struktūra palaipsniui blogėja. Po tam tikro ciklų skaičiaus „panaudotos“ ląstelės pradeda geisti ir jas blokuoja valdiklis, o joms pakeisti naudojamas specialus rezervas. Kai jis baigiasi, turima SSD talpa pradeda palaipsniui mažėti. Idealiu atveju SSD neturėtų būti naudojami užduotims, kurias reikia dažnai perrašyti. Be to, nerekomenduojama SSD pildyti „iki akių obuolių“. Rinkdamiesi stenkitės iš karto numatyti pakankamą tūrio maržą. Galiausiai, trečia. Sugedus aptariamo tipo įrenginiui, atkurti jame saugomą informaciją yra itin problematiška, o dažnai tiesiog neįmanoma. Kaip matote, naudojant SSD, įskaitant išorinius, kaip vienintelius ypač svarbių duomenų nešiklius, pastarieji prarandami negrįžtamai.

Geriausių išorinių SSD diskų Pasirinkimas

Kaip išsirinkti tinkamą išorinį SSD?

Renkantis išorinį SSD diską, vadovaukitės numatytų užduočių sąrašu.

 • Ar planuojate tokį diską naudoti vaizdo įrašų redagavimui, darbui su sudėtinga grafika, tūriniam modeliavimui ir kitiems dalykams, kurie priklauso nuo disko posistemio našumo? Apsvarstykite galimybes su maksimaliu greičiu.
 • Ta pati rekomendacija gali būti teikiama žaidėjams, kurie nori sumažinti žaidimų / vietų įkėlimo laiką, taip pat pagreitinti procesus išlaikant progresą. Mažiau reikliems žaidėjams užteks gero skaitymo greičio SSD.
 • Ar jums reikia išorinio disko, kad galėtumėte greitai perkelti didelius failus / informacijos masyvus? Atkreipkite dėmesį į rašymo greičio sumažėjimo mastą ir garsumą, nuo kurio jis prasideda.
 • Jei tikslas yra organizuoti išorinį sistemos diską, paimkite bet kokį modelį. Tiek „Windows“, tiek kitos įprastos operacinės sistemos vis dar negali išnaudoti greičiausių SSD diskų galimybių. Tačiau būtinai atsisakykite kurti apsikeitimo failą.
 • Filmams ir muzikai saugoti pakaks ir bet kokio biudžetinio kietojo kūno „nešiojamojo“ gabumų.
 • Kadangi SSD viduje nėra judančių dalių, jis pats ne taip bijo atsitiktinių kritimų nuo stalo ar nuo rankų. Tačiau…