Geriausių lankytinų vietų Pasirinkimas

Šioje reitingo dalyje kalbėsime ne apie konkretų taikiklio modelį, o apie visas gamintojo linijas. Toks požiūris yra teisingesnis: geriau pasirinkti didinimo diapazoną, tinklelio tipą ir objektyvo skersmenį pagal savo poreikius ir biudžetą, o logiškiau palyginti pagrindines valdiklių savybes apskritai.

„Leupold“ įmonės istorija siekia daugiau nei šimtą metų ir, pastebime, jai labai pasisekė „įregistruoti“: kur, jei ne JAV, rinka galėtų užtikrinti stabilią ir didelę įvairių prekių paklausą. šaudymo optika XX amžiuje? Tapęs vienu iš pasaulio lyderių, „Leupold“ prekės ženklas ilgai nereikalauja pristatymo. Pakanka pasakyti, kad būtent čia jie sukūrė pirmąjį vandeniui atsparų optinį taikiklį, užpildytą inertinėmis dujomis, kurios niekada nerasoja.

„Leupold VX-R“ šautuvų linijoje yra daugiau nei vienas ar du modeliai, kurių kiekvienas gali būti su skirtingų tipų tinkleliu. Visi jie išsiskiria dideliu diafragmos santykiu dėl kokybiškos lęšių dangos, papildomai padengtos specialiu DiamondCoat2 sluoksniu – dar vienu kompanijos „lustu“, užtikrinančiu puikų atsparumą įbrėžimams. Korpusas, užpildytas argono-kriptono mišiniu su patobulintu sandarumu, gali ištverti „maudymąsi“ ir staigius temperatūros pokyčius. Tikslus reguliavimo bokštelių veikimas, stabilumas ir stiprumas jau yra pakankama priežastis atkreipti dėmesį į Leupold – tiek medžiotojų, tiek snaiperių patikrintą prekės ženklą.

Ne be aukštųjų technologijų: čia naudojama šviesolaidinė sistema, skirta centrinio tinklelio taško apšvietimui, papildyta judesio jutikliu. Jei foninis apšvietimas neišjungiamas laiku, jis išsijungia automatiškai, taupydamas akumuliatoriaus energiją.

VX-R taikiklio tinklelių pasirinkimas visų pirma skirtas medžiotojams: tai yra varomas FireDot 4, patogiausias nedideliais atstumais pagal šautinių ginklų standartus, ir dvipusis ir balistinis FireDot, skirtas ilgesniam darbui.

Ir, žinoma, neįmanoma neprisiminti, kad visiems Leupold taikytojams suteikiama viso gyvenimo garantija.