Geriausių siuvinėjimo rinkinių Pasirinkimas

Siuvinėjimas yra senovinis rankdarbių tipas, kurį mėgsta daugelis merginų (kartais vyrų). Šiuolaikiniuose siuvinėjimo rinkiniuose gausu technikų ir temų – yra pasirinkimas kiekvienam skoniui. Mūsų reitinge pateikiami geriausi siuvinėjimo rinkinių gamintojai.

Tarp populiarių rankų siuvinėjimo būdų atkreipiame dėmesį:

  • kryžius – populiari ir paprasta technika, kuri vis dėlto atveria daug galimybių įgyvendinti idėjas ir fantazijas. Gamintojai siūlo komplektus su klasikinėmis, teminėmis, aktualiomis šiuolaikinėmis istorijomis. Sudėtingi rinkiniai papildyti pusiau kryžminio, backstitch, prancūziško mazgo technikomis, kurių dėka vaizdas atrodo gyvesnis, erdvesnis;
  • satininis dygsnis – siuvinėjimo vietų užpildymas siūlėmis, išdėstytomis viena šalia kitos. Tai reikalauja daugiau tikslumo siūlių uždėjimo nei suskaičiuotas kryžius ant drobės. Siuvinėjimas atlasiniu dygsniu dabar populiarėja, todėl daugelis kompanijų išleido rinkinius, skirtus segėms, interjero aksesuarams gaminti, naudojant tik atlasinio dygsnio ir siuvinėjimo būdus;
  • karoliukai – reikalauja šiek tiek daugiau tikslumo ir atkaklumo, nes reikia dirbti su specialia plona adata ir mažais karoliukais. Karoliukų nuotraukos yra ryškios, sultingos. Ši technika naudojama tiek solo, tiek kartu su siuvinėjimu kryželiu, atlasiniu dygsniu ar juostele.

Siuvinėjimas yra viena iš populiariausių šiuolaikinių rankdarbių užsiėmimų. Išrastas Azijoje, siuvinėjimas palaipsniui užkariavo senovės graikus, romėnus ir persus. Bet koks istorinis įvykis prisidėjo prie siuvinėjimo plitimo – ar tai buvo kryžiaus žygiai, ar inkvizicija, ar Amerikos atradimas. Siuvinėti gaminiai ypač traukė aukštesniųjų sluoksnių žmones – kilmingi asmenys ne tik žavėjosi siuvinėjimu, bet ir patys mėgavosi rankdarbiais (Marie Antoinette, Catherine de Medici, Mary Stuart).

Bėgant metams siuvinėjimo menas tik tobulėjo. Jei anksčiau siuvinėtojai raštus kopijavo vieni nuo kitų, o XVI amžiuje pirmą kartą išleido jų kolekciją, tai šiandien dešimtys specializuotų žurnalų siūlo raštus kiekvienam skoniui (neskaitant interneto ir jau paruoštų siuvinėjimo rinkinių). Jei anksčiau visi daiktai buvo siuvinėti rankomis, šiandien į pagalbą gali ateiti speciali mašina, kuri raštu papuoš bet kokį audinį. Beveik kiekvienuose namuose yra išsiuvinėtas daiktas: siuvinėtas paveikslas ar gėlėmis išsiuvinėta staltiesė, karoliukais puošta suknelė ar paprastas geometrinis raštas ant rankšluosčio.

Bet ar tikrai įmanoma ką nors padaryti savarankiškai?
Nori! Ar galiu?

Žinoma, jūs galite!!! Siuvinėjimas nereikalauja specialių įgūdžių: tik tikslumo ir kantrybės. Siuvinėjimas taip pat nereikalauja ypatingų finansinių išlaidų – reikės audinio siuvinėjimui (kai siuvinėti kryželiu – drobė), siūlų siūlų, adatos (geriau imti specialią siuvinėjimui – turi storą akį ir buku galiuką ) ir žirklės. Norint suprasti, ar ši veikla tinka naujai nukaldintos siuvinėjos temperamentui, geriau įsigykite jau paruoštą siuvinėjimo rinkinį – taip bus lengviau ir pigiau. O kokios firmos siuvinėjimo rinkinį geriau rinktis – apie tai bus šiandieninis straipsnis.

Remdamiesi atsiliepimais ir atsižvelgdami į komponentų kokybę bei temų įvairovę, atrinkome 8 geriausius siuvinėjimo kryželiu ir karoliukais rinkinių gamintojus.

Geriausių siuvinėjimo rinkinių gamintojų Pasirinkimas

Aistra siuvinėjimui ne tik papuoš interjerą rankų darbo paveikslu, bet ir nuramina bei lavina smulkiąją motoriką. Gamintojai siūlo siuvinėjimo rinkinius įvairiais būdais kiekvienam skoniui ir biudžetui. Etniniai motyvai, Paryžiaus gatvės ar kaimo peizažai – šiuolaikiniame asortimente nesunku rasti tai, ką norite išsiuvinėti.

Laimingo apsipirkimo!