HDMI, MHL, CHROMECAST, SMART T

Prie televizoriaus prijungto planšetinio kompiuterio yra daugybė programų. Pradedant grynai namų pramogomis, pavyzdžiui, žiūrint filmus ar žaidžiant žaidimus dideliame ekrane, baigiant rimtesnėmis, pavyzdžiui, parodant pristatymus įmonėje ar universitete.

Žemiau pateiksiu keturias planšetinio kompiuterio prijungimo prie televizoriaus galimybes. Bent vienas iš jų bus suderinamas su jūsų planšetiniu kompiuteriu, nesvarbu, ar jis veikia „Windows“, ar „Android“.

2014-10-01 11.29.46 val

HDMI

Pavyzdiniuose „Android“ planšetiniuose kompiuteriuose jau kurį laiką nėra HDMI, tačiau jų galite rasti daugumoje „Windows“ planšetinių kompiuterių. Tuo atveju, jei mūsų planšetiniame kompiuteryje yra tokia įvestis, teoriškai situacija yra paprasčiausia. Deja, HDMI jungtys planšetiniuose kompiuteriuose paprastai yra „mini“ arba „mikro“ standarto, o gamintojas retai pateikia tinkamą laidą ar adapterį. Laimei, tokio adapterio įsigijimas kainuoja tik kelis zlotus, o aukcionų svetainėse galime rasti daugybę pasiūlymų.

2014-10-02 12.24.45 val

Planšetinio kompiuterio prijungimo per HDMI pranašumas yra tai, kad kitos jungtys, t. Y. Įkrovimas ir „micro USB“, lieka laisvos, todėl tuo pačiu metu galime jį įkrauti ir pritvirtinti priedą, pvz., Pelę ar klaviatūrą, kad būtų lengviau valdyti įrenginį.

MHL

Ką daryti, jei mūsų planšetiniame kompiuteryje nėra HDMI? Dar nieko nėra prarasta! Visai įmanoma, kad jis palaiko MHL standartą, t. Y. Vaizdo ir garso perdavimą per „micro USB“ jungtį. Šiame puslapyje patikrinsime visų su MHL suderinamų įrenginių sąrašą. Tačiau saugokitės: MHL jungtys yra dviejų tipų – penkių ir vienuolikos. Pastarasis daugiausia naudojamas naujuose „Samsung“ įrenginiuose, tokiuose kaip „Tab Pro“ ir „Tab S“, taip pat išmaniuosiuose telefonuose.

Prisijungimas per MHL yra šiek tiek sudėtingesnis, nes reikia vienu metu prisijungti prie maitinimo šaltinio, planšetinio kompiuterio įkroviklio ar televizoriaus USB prievado.

2014-10-02 11.59.04

Rinkoje yra kabelių, leidžiančių tiesiogiai prisijungti prie įkroviklio ir televizoriaus arba adapterio, prie kurio prijungiame savo HDMI kabelį ir įkroviklį.

Prieš pirkdami atidžiai patikrinkite, kokį MHL standartą palaiko jūsų planšetinis kompiuteris, jei nesate tikri, paieškos sistemoje įveskite frazę, pvz., „Galaxy Tab S MHL“ (pvz., „Allegro“), tada rasite kabelį, skirtą jūsų prietaisą.

CHROMECAST

2014-10-02 12.14.18 val

„Chromecast“ yra pigus įrenginys, leidžiantis papildyti mūsų televizorių interneto funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie „YouTube“ ar „Google“ muzikos. Jis jau kurį laiką palaiko belaidžio ekrano perdavimą iš planšetinio kompiuterio.

Screenshot_2014-09-29-13-54-38 Screenshot_2014-09-29-13-55-19

Žinoma, norint nusipirkti „Chromecast“ vien tam, kad perkeltumėte vaizdą iš planšetinio kompiuterio, gali būti nemažai išlaidų (virš 150 -), tačiau jei jau galvojote apie šio įrenginio pirkimą, čia yra papildoma priežastis.

Prietaisų, leidžiančių perduoti belaidį vaizdą, sąrašą galite rasti čia.

„Smart TV“

Jei turime televizorių su „Smart TV“ parinktimi, t. Y. Prisijungdami prie interneto, yra didelė tikimybė, kad planšetinio kompiuterio ekraną išsiųsime į televizorių, papildomai nepirkdami. Ryšį su tokiu televizoriumi galima užmegzti per funkciją „Ekrano veidrodis“.

2014-10-02 10.12.30 val

Kaip matote, yra daugybė galimybių siųsti vaizdą į televizoriaus ekraną. Net jei mūsų planšetiniame kompiuteryje nėra HDMI ar MHL (pavyzdžiui, „Nexus 7 2012“), vis tiek galime nusipirkti „Chromecast“, jei ši funkcija mums tikrai rūpi.