„Xiaomi Mi TV Q1 75“

Pasaulinės „Xiaomi Mi 11“ ir „MIUI 12.5“ premjeros proga taip pat paskelbė gamintojas iš Kinijos „Xiaomi Mi TV Q1 75“ televizorius. Tai turėtų jus dominti, nes jis taip pat bus prieinamas Lenkijoje už ypač patrauklią kainą.

„Xiaomi Mi TV Q1 75“ specifikacija

„Xiaomi“ neslepia, kad tai aukščiausios kokybės televizorius. „Xiaomi Mi TV Q1 75“ įrengtas QLED ekranas (kvantinių taškų technologija), kuriam būdinga 75 colių įstrižainė ir 4K raiška, be to, ji taip pat siūlo vaizdo atnaujinimo funkciją 120 Hz dažniu.

„Xiaomi Mi TV Q1“ 75 colių televizorius
šaltinis: „Xiaomi“

Ir tai dar ne viskas, nes „Xiaomi Mi TV Q1 75“ televizorius be to, jis turi „Dolby Vision“ technologiją, taip pat MEMC ir HDR10 +, kuris turėtų užtikrinti nepamirštamą žiūrėjimo patirtį. Tuo labiau, kad ji suteikia 100% NTSC spalvų paletės aprėptį (1,07 milijardo spalvų) ir 1024 skirtingų atspalvių. Palyginimui, įprastų skystųjų kristalų televizorių atveju jis yra tik ~ 72%.

Be to, naujausi „Xiaomi TV“ pasiūlymai šeši garsiakalbiai (du garsiakalbiai ir keturi žemų dažnių garsiakalbiai), kurių bendra galia yra 30 W. Atkuriamo garso kokybę papildomai gerina naudojamos „Dolby Audio“ ir „DTS-HD“ technologijos.

„Xiaomi Mi TV Q1“ 75 colių televizorius
šaltinis: „Xiaomi“

Širdis „Xiaomi Mi TV Q1 75“ yra „MediaTek MT9611“ procesorius, sukurtas specialiai „Android TV“. Televizorius taip pat siūlo tris HDMI 2.1 (vieną su eARC) ir du USB 2.0 prievadus ir Ethernet jungtį (iki 100 Mbit / s), taip pat „Bluetooth 5.0“ ir „WiFi“ (2,4 GHz ir 5 GHz). Be abejo, buvo ir „Chromecast“ bei „Miracast“ palaikymas.

„Xiaomi Mi TV Q1 75“ televizorius gali būti valdomas tiek naudojant „Bluetooth“ nuotolinio valdymo pultą (turi specialius klavišus „Netflix“ ir „Amazon Prime Video“ paleidimui), tiek balsu per „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“ (diapazonas iki 3 metrų). Tačiau vartotojas gali išjungti mikrofoną naudodamas fizinį jungiklį ekrano skydelio apačioje.

„Xiaomi Mi TV Q1“ 75 colių televizorius
šaltinis: „Xiaomi“

„Xiaomi Mi TV Q1 75 ″ televizorius – kaina ir prieinamumas Europoje ir Lenkijoje

„Xiaomi“ tai informavo „Xiaomi Mi TV Q1 75“ televizorius bus parduodamas Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Lenkijoje ir Ispanijoje 2021 m. kovo mėn. Jo įprasta kaina buvo nustatyta 1299 EUR, kuri pagal dabartinį kursą yra lygi ~ 5800 -.

Negana to, pirmąją prieinamumo dieną pasirinktose šalyse galėsite ją nusipirkti net 300 EUR pigiau, t. Y. Už 999 EUR. Taip pat gavome patvirtinimą iš prekės ženklo Lenkijos filialo atstovo specialus pasiūlymas bus parengtas ir Lenkijos klientams. „Xiaomi“ taip pat kelis kartus skelbė turimų egzempliorių skaičius bus ribotas.

„Xiaomi Mi TV Q1“ 75 colių televizorius
„Samsung Q80T 75“ ir „Xiaomi Mi TV Q1 75“ (šaltinis: „Xiaomi“)

Taip pat patikrinkite:

išmanusis telefonas „Xiaomi Mi 11“ išmanusis telefonas