„Samsung“ parodė televizorių … b

Berėmis yra vienas madingiausių pastarųjų mėnesių žodžių beveik visoje technologijų pramonėje. Gamintojai šiuo aspektu lenktyniauja, ypač išmaniųjų telefonų segmente, pateikdami vis daugiau prieštaringų sprendimų. Šiuo metu ginklavimosi varžybose taip pat yra geriausi televizoriai, o pirmieji varžybose dalyvauja korėjiečiai iš „Samsung“ ir „LG“.

Ekrano ploto ir įrenginio priekio santykis – kiti, nuobodūs duomenys lentelėje ar svarbus parametras?

Pastaraisiais mėnesiais išmaniųjų telefonų gamintojai mėgsta pasigirti ekrano paviršiaus ir priekinių savo pavyzdinių įrenginių santykiu. Tam tikslui jie naudoja visą spektrą prieštaringai vertinamų laižymų – įpjovas, ašaras, skylutes ekrane, garsiakalbius po ekranu, ištraukiamas asmenukių kameras ar ryklių pelekus. Visa tai sukuria tik lenktynių dėl tuščių numerių įspūdį, juk tokio įrenginio naudojimo patogumas dažnai suprastėja.

Tačiau taip yra išmaniųjų telefonų atveju, kai įrenginio priekis turi tilpti, išskyrus ekraną, priekinę kamerą ir jutiklių rinkinį. Visai kitokia situacija yra su televizoriais – skaičiuojamas tik ekranas, todėl jų atveju tai priklauso berėmis galima kreiptis ramia sąžine su daug didesniu entuziazmu.

nuotrauka: „Samsung“

Berėmis televizorius? Kam to reikia?

Na, atsakymas į šį klausimą yra gana sunkus. Rėmeliai, supantys dabartinių televizorių ekranus, apskritai nėra labai platūs. Situacija keičiasi, kai kalbame apie išskirtinai elegantišką interjerą, vitrinas ar vietas, kur televizorius turėtų kuo labiau įsilieti į aplinką. Čia berėmis tai visiškai prasminga. Beje, jūs galite pademonstruoti savo technologinį pranašumą prieš konkurentus, tuo pačiu parduodant žemesnių modelių – tiesiog žaiskite tai gamintojams.

nuotrauka: „Samsung“

„Samsung QLED 8K 2021“

Šis pavadinimas apima įrenginį, kuriam skirta ši informacija. Tai televizorius, kurio ekranas dengia … 99% priekinio ploto. Įspūdinga! Žinoma, jei to nepakaks, „Samsung“ televizorius siūlo absoliučiai aukščiausią šiuo metu prieinamą vaizdo kokybę 8K raiška.

Be to, televizorius belaidžiu būdu prisijungia prie specialios garso juostos, kuri kartu su garsiakalbiais, pastatytais ant šonų, suteikia žiūrovui erdvinį garsą. Daug kas vyksta ir programinės įrangos atžvilgiu – televizorius turėtų tapti valdomas pasitelkus populiarius balso padėjėjus ir naudojant gilaus mokymosi bei mašininio mokymosi algoritmus. dar asmeniškesnė.

https://www.youtube.com/watch?v=Eme6LnRgyYs

Nors aplink ekraną vis dar yra labai plonas rėmelis, gamintojas užtikrina, kad žiūrėdamas tai, ką rodo televizorius, jis būtų visiškai nematomas.

Kas matė, kas žino?

Toks „Samsung“ pristatymas tikrai daro didelį ar net labai didelį įspūdį. Tačiau šiuo metu tai yra ne kas kita kaip gamintojo jėgos ir technologinių galimybių parodymas. Nežinoma, kada ir apskritai, o jei už kokią kainą, televizorius bus parduodamas.

Tačiau čia reikėtų išlaikyti šaltą protą. Atsižvelgiant į nereikšmingą medžiagų prieinamumą 8K raiška, tai tikrai nėra ateinančių mėnesių klausimas. Pakanka pasakyti, kad „Samsung“ nepratarė nė žodžio apie savo geriausio televizoriaus kainą.

Apibendrinantys, berėmiai geriausi televizoriai tikrai ras savo auditoriją. Tačiau prireiks daug laiko, kol technologija bus parduodama.

Šaltinis: BGR.com