„Xiaomi“ siūlo naują televizorių

Paskutinis aktualizavimas:

„Xiaomi“ turi labai platų televizorių asortimentą. Tai apima tiek pigius, tiek aukščiausios klasės dizainus. Portfelį papildomai papildo „Redmi“ įrenginiai. Kitas modelis ką tik pasirodė rinkoje „Redmi Smart TV A55“kurį iškart galima įsigyti su nuolaida.

„Xiaomi“ yra rimtas žaidėjas televizijos segmente

„Xiaomi“ pasiūla turi daugybę televizorių – net nebandysiu jų visų suskaičiuoti, nors yra keletas nepaprastai įdomių daiktų, pavyzdžiui, permatomo ekrano. Tik nedaugelis jų yra Lenkijoje, tačiau visame pasaulyje šis prekės ženklas yra vienas iš penkių didžiausių televizijos gamintojų (ir didžiausias Kinijoje, visada kelis ketvirčius).

Jau kurį laiką „Xiaomi“ išleidžia naujus televizorius tiek su savo prekės ženklu, tiek su dukteriniu prekės ženklu „Redmi“. Naujausias pasiūlymo narys yra modelis „Redmi Smart TV A55“kuris kainuoja nedaug ir siūlo specifikaciją, kuri yra patenkinama daugeliui klientų.

„Redmi Smart TV A55“ specifikacija

Kaip rodo pavadinimas, šis televizorius siūlo 55 colių ekrano dydį. Be to, jo skiriamoji geba yra 4K 3840 × 2160 pikselių, atnaujina vaizdą 60 Hz dažniu ir palaiko HDR technologiją, todėl šiuo požiūriu jis nesiskiria nuo dabartinių rinkos standartų. Panašiai, kalbant apie rėmelius aplink ekraną – jie yra labai siauri ir laikui bėgant galite jų net praleisti.

„Xiaomi“ taip pat giriasi, kad šiame modelyje įdiegė „naujos kokybės vaizdo variklį, kuris užtikrina stulbinančią vaizdo kokybę“. Be to, taip pat yra akių apsaugos režimas, kurio dėka dar ilgesni seansai prie televizoriaus bus saugūs žiūrovų akims.

„Xiaomi Redmi Smart TV A55“ televizorius
„Redmi Smart TV A55“ (šaltinis: „Xiaomi“)

Televizoriuje taip pat yra du 8W garsiakalbiai, kuriuose įdiegtas naujausias patentuotas garso algoritmas. Be to, teikiama DTS-HD parama.

„Redmi Smart TV A55“ specifikacija taip pat yra keturių branduolių (4x „ARM Cortex-A53“) procesorius su „ARM Mali-G52“ grafika, taip pat 1,5 GB RAM ir 8 GB vidinės atminties, taip pat „WiFi 2,4 GHz“ ir įsk. Ethernet jungtys, 2x HDMI su ARC ir 2x USB.

„Xiaomi Redmi Smart TV A55“ televizorius
„Redmi Smart TV A55“ galima tiek pastatyti ant kojų, tiek pakabinti ant sienos (šaltinis: „Xiaomi“)

Televizorius veikia valdant „MIUI For TV“ sistemai ir valdomas infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pulteliu (be „Bluetooth“).

„Redmi Smart TV A55“ kaina, akcija

Reguliariai „Redmi Smart TV A55“ kaina buvo nustatytas Kinijoje 1999 juaniams (atitinka ~ 1150 zlotų) – „Redmi K30 Extreme Edition“ kainuoja tiek pat. Tačiau iš anksto klientai gali nusipirkti už 1777 juanius (~ 1020 -). Reguliarūs pardavimai prasidės 2021 m. Rugsėjo 30 d.