Kaip prijungti išmanųjį telefoną prie telefono

Partnerio veiksmas

Žiemos vakarų praleidimo patogiai šiltuose keturiuose kampuose sezonas yra pačiame įkarštyje. Šis klimatas yra palankus namų valdoms ir atgaivina atostogų kelionių prisiminimus. Tuomet, pripažink, bus naudinga galimybę per keliones žiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus didesniame televizoriaus ekrane. Kaip prie jo prijungti išmanųjį telefoną? Tai labai paprasta. Šis vadovas yra universalus ir taikomas tiek C tipo USB, tiek „microUSB“ išmaniesiems telefonams.

Yra keletas išmaniojo telefono prijungimo prie televizoriaus variantų. Viskas priklauso nuo televizoriaus ir išmaniojo telefono, kurį norime prie jo prijungti. Naujausių prietaisų atveju reikalas yra labai paprastas, nes abiem atvejais reikia ieškoti tinkamos funkcijos nustatymuose – ir viskas. Senesniuose modeliuose tai yra šiek tiek sudėtingesnė, bet vis tiek pakankamai intuityvi, kad visi galėtų su ja susidoroti. Visų pirmą.

Pradėkime lengviausiu būdu, t. Y. Belaidžiu būdu

„Samsung“ išmaniuosiuose telefonuose, nuo viršutinės sistemos juostos lygio, tiesiog ieškokite parinkties „Smart View“, kuri yra atsakinga už ekrano veidrodį – televizoriaus ekrane rodomas išmaniojo telefono ekrano vaizdas (trečiųjų šalių išmaniuosiuose telefonuose ši funkcija gali būti paslėpta po pavadinimas Ekrano veidrodis, ekrano dalijimasis, perdavimas). Jį galima naudoti dviem būdais ir tai, kurį naudojate, priklauso nuo jūsų televizoriaus.

Išmanieji geriausi televizoriai

Kelerius metus rinkoje buvo prieinami išmanieji geriausi televizoriai, kuriuose, be prieigos prie daugybės programų (tokių kaip „YouTube“ ar „Netflix“), mes taip pat gauname Ekrano dubliavimas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įjungti televizorių ir iš išmaniojo telefono lygio atsisiųsti viršutinį spindulį, kuriame yra ši parinktis „Smart View“ – jį įjungus ir pasirinkus televizorių poravimui, po kurio laiko užmezgamas ryšys su televizoriumi, taigi – akies mirksniu gauname galimybę dubliuoti ekrano vaizdą.

Tiesą sakant, iš tikrųjų tai taip lengva, kaip atrodo. Pakanka, kad išmanusis telefonas ir televizorius būtų prisijungę prie to paties „WiFi“ tinklo.

Leiskite man pabūti šiek tiek ilgiau, kai belaidžiu ryšiu jungiuosi prie „Smart TV“, nes „Samsung Smart TV“ leidžia ne tik atvaizduoti televizoriuje vaizdą iš išmaniojo telefono, bet ir siųsti vaizdą kitu būdu – iš televizoriaus į jo išmaniuosius telefonus. Tačiau reikalas yra šiek tiek sudėtingesnis, nes mums reikia atsisiųsti programą.

Nors senesniuose Korėjos koncerno telefonuose jis buvo numatytas iš anksto Greitas ryšys (taip pat žinomas kaip Greitas prisijungimas), todėl dabar nenaudinga jo ieškoti nustatymuose. Mainais už naujausius išmaniuosius telefonus, įskaitant „Galaxy S8“ / „Galaxy S8 +“ arba „Galaxy Note 8“, atsisiųskite „Samsung Connect“ iš „Galaxy Apps“ ir naudokite parinktį „Peržiūrėkite TV telefone„.

Norėdami visiškai išnaudoti „Smart TV“ ir „Samsung“ išmaniojo telefono ryšį, geriausia atsisiųsti „Smart View“ programą, kuria galime įjungti pasirinktas televizoriuje įdiegtas programas, taip pat iš telefono atminties paleisti daugialypę terpę – nuotraukas, vaizdo įrašus ir muzika. Be to, tai yra labai naudinga, programa taip pat gali būti naudojama kaip televizoriaus nuotolinio valdymo pultas.

„Dongle Miracast“ ir „Chromecast“

Ne visos televizijos yra „išmaniosios“. Ką daryti, jei mūsų įrenginys pagal nutylėjimą nepalaiko šio sprendimo? Nieko sunku – tereikia įsigyti „Miracast“ raktą, kurio konfigūracija baigiama prijungus jį prie televizoriaus HDMI prievado. Kiti veiksmai yra visiškai tokie patys, kaip aprašyta aukščiau.

Populiarusis „Chromecast“ veikia panašiai.

Taip pat pridedami seni geri kabeliai

Šiuo metu labai lėtai išmaniųjų telefonų standartas yra USB tipo C prievadas. Darant prielaidą, kad naujoji jungtis turėjo būti geresnė nei ankstesnė, ty „microUSB“, suteikianti ne tik didesnį failų perdavimo greitį, bet ir galimybę prisijungti. prietaisai, be kita ko, juos naudojantys. televizoriams ar projektoriams. Tačiau realybė pasirodė žiauri – dauguma gamintojų naudoja silpnesnę USB C versiją, o tai reiškia, kad turėtumėte ieškoti išmaniųjų telefonų, kurie iš tikrųjų palaiko galimybę prijungti HDMI kabelį. Kaip jau žinote iš mano pavyzdinių pavyzdžių palyginimo, yra trys (šiuo metu keturi, nes prie jų prisijungė „Galaxy Note 8“), iš kurių trys yra „Samsung“ telefonai – šalia 8 pastabos – „Galaxy S8“ ir „Galaxy S8 +“. Atnaujinti: žinoma, jūs teisus – pamiršau „Huawei Mate 10 Pro“ ir „HTC U11 +“.

Ką reikia padaryti, norint prie jų prijungti HDMI kabelį? Reikalas yra labai paprastas, būtina turėti HDMI į USB C adapterį. Parduodami originalūs „Samsung“ adapteriai (kaina yra apie 180 -), tačiau verta atsiminti, kad prie USB C ultrabook’ų pritvirtinti adapteriai taip pat veikia be jokių problemų. Pakanka prijungti prie televizoriaus prijungtą HDMI kabelį prie adapterio, o tada prie išmaniojo telefono – po kurio laiko televizoriaus ekrane bus rodoma kopija to, ką matome išmaniajame telefone.

O senesni „microUSB“ išmanieji telefonai? Kai kurie iš jų, deja, ne visi palaiko MHL, t. Y. Galimybę prijungti atitinkamą HDMI adapterį prie „microUSB“ prievado, prie kurio prijungtas laidas. Jei jūsų telefonas nepalaiko MHL, vienintelė galimybė perkelti vaizdą ir garsą į televizorių yra belaidžio ryšio parinktis, kurią aprašiau aukščiau.

Yra ir kitų metodų

„Samsung Galaxy S8“, „Galaxy S8 +“ ir „Galaxy Note 8“ atveju svarbu tai, kad juos galima prijungti prie televizoriaus ar monitoriaus dar vienu būdu. Tai yra „DeX“ stotis, kuri, išskyrus tik galimybę parodyti ekrano veidrodį, leidžia „Android“ išmanųjį telefoną paversti kompiuteriu, savo funkcionalumu panašiu į „Windows“. Daugiau apie tai galite sužinoti „Samsung DeX“ apžvalgoje.

Jei turite klausimų apie išmaniųjų telefonų prijungimą prie televizoriaus – pirmyn, aš jūsų žinioje.

Toliau jūs turite tą patį, bet vaizdo įrašo versijoje:

Įrašas sukurtas bendradarbiaujant su „Samsung Poland“